Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Projekt poliftowy prezedlift.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisz do użytkownika Gwerty:wink:

Opublikowano
  • Autor

On chyba te lampki robi za troszkę więcej niż 600-700zł?

Poszukam używek valeo może się coś trafi.

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

On chyba te lampki robi za troszkę więcej niż 600-700zł?

Poszukam używek valeo może się coś trafi.

Opublikowano

za 600zł to masz gotowe lampy od gwertego (- takie jak moje) bez zarników, żarniki są po 20zł potrzebne ci przetwornice i adaptery tylko

---------- Post dopisany 04-05-2012 at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2012 at 21:05 ----------

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=234069

Opublikowano

Kolego, jak spalanie w tym autku? :wink:

Opublikowano

Widzę kolor i rocznik taki jak u mnie, tyle, że ja jestem nieco dalej z liftem przedlifta :decayed:

Jak coś to mam Valeo zespolone z silniczkami na handel :)

Opublikowano

A ja bixy, takie jak robi gwerty kompletne z przetwornicami i żarnikami ;) na razie sami zainteresowani, ale nikt gotówki wpłacić nie chce ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na razie jest ciężki temat. Chcę doprowadzić autko do idealnego stanu mechanicznie. Autko jest świeżo po zmianie oleju na Liqui Moly 10w40. Do wymiany mam pompę wspomagania. Nic nie będę ruszał, naprawię wszystkie niedociągnięcia, autko pojedzie na detaling i idzie na sprzedaż.

Są inne plany związane z 1,8T quattro na razie nic więcej nie napiszę zobaczycie sami nie długo mam nadzieje.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Kolego, jak spalanie w tym autku? :wink:

Spalanie zależy od jazdy.

Do 70km/h - ok 5,5

Do 95-110km/h - ok 7

Powyżej 140km/h to już chla paliwo jak szalony.

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

A ja bixy, takie jak robi gwerty kompletne z przetwornicami i żarnikami ;) na razie sami zainteresowani, ale nikt gotówki wpłacić nie chce ;)

A ile chcesz kolego za te bixy?

Może kupił bym je do następnego autka.

Opublikowano
Na razie jest ciężki temat. Chcę doprowadzić autko do idealnego stanu mechanicznie. Autko jest świeżo po zmianie oleju na Liqui Moly 10w40. Do wymiany mam pompę wspomagania. Nic nie będę ruszał, naprawię wszystkie niedociągnięcia, autko pojedzie na detaling i idzie na sprzedaż.

Są inne plany związane z 1,8T quattro na razie nic więcej nie napiszę zobaczycie sami nie długo mam nadzieje.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Kolego, jak spalanie w tym autku? :wink:

Spalanie zależy od jazdy.

Do 70km/h - ok 5,5

Do 95-110km/h - ok 7

Powyżej 140km/h to już chla paliwo jak szalony.

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

A ja bixy, takie jak robi gwerty kompletne z przetwornicami i żarnikami ;) na razie sami zainteresowani, ale nikt gotówki wpłacić nie chce ;)

A ile chcesz kolego za te bixy?

Może kupił bym je do następnego autka.

Już poszły kolego kilkanaście ładnych dni temu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ano To gratulacje :D

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

Panowie mam dyskretne pytanko. Ile kosztowało by obszycie konsoli środkowej oraz boczków drzwi, dolnej części deski rozdzielczej rudą eko skórą + białą nić?

Opublikowano

Pisz do raggusia :) powinien Ci to ogarnąć.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie pisałem, ale po tych zmianach nie mogę wysyłać wiadomości nie wiem dlaczego.

Opublikowano

Ładne audi taki jak Maxxtera przed modami :P

Oby służyło bez awaryjnie

Widzę że szukasz valeo ?

Mam takowe na sprzedaz ale dopiero w lipcu jak coś to wal na pw.

Opublikowano
  • Autor

Nie już za późno plany diametralnie się zmieniły. Jak wszystko dopieszczę to pójdzie na sprzedaż. Odkładam kasę na nowe auto.

Jak by ktoś miał namiary na jakieś A4 b5 Avant 1,8T quattro po wypadkowe poobijane(aby nie uszkodzone mechanicznie), Może być strzelony w d*pę itp ważne aby poduch były całe(najlepiej) oraz silnik odpalał je jeździł. rocznik nie gra roli. Cena max 6000zł

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gdybyś chciał już podsterydowane 1,8T ale niestety bez Q i w sedanie no to się znajdzie na forum takie na sprzedaż...

Opublikowano
  • Autor

Jedynie Avant. Musi mieć Q.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.