Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Projekt poliftowy prezedlift.


NexoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz do użytkownika Gwerty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chyba te lampki robi za troszkę więcej niż 600-700zł?

Poszukam używek valeo może się coś trafi.

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

On chyba te lampki robi za troszkę więcej niż 600-700zł?

Poszukam używek valeo może się coś trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 600zł to masz gotowe lampy od gwertego (- takie jak moje) bez zarników, żarniki są po 20zł potrzebne ci przetwornice i adaptery tylko

---------- Post dopisany 04-05-2012 at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2012 at 21:05 ----------

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=234069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolor i rocznik taki jak u mnie, tyle, że ja jestem nieco dalej z liftem przedlifta :decayed:

Jak coś to mam Valeo zespolone z silniczkami na handel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bixy, takie jak robi gwerty kompletne z przetwornicami i żarnikami ;) na razie sami zainteresowani, ale nikt gotówki wpłacić nie chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest ciężki temat. Chcę doprowadzić autko do idealnego stanu mechanicznie. Autko jest świeżo po zmianie oleju na Liqui Moly 10w40. Do wymiany mam pompę wspomagania. Nic nie będę ruszał, naprawię wszystkie niedociągnięcia, autko pojedzie na detaling i idzie na sprzedaż.

Są inne plany związane z 1,8T quattro na razie nic więcej nie napiszę zobaczycie sami nie długo mam nadzieje.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Kolego, jak spalanie w tym autku? :wink:

Spalanie zależy od jazdy.

Do 70km/h - ok 5,5

Do 95-110km/h - ok 7

Powyżej 140km/h to już chla paliwo jak szalony.

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

A ja bixy, takie jak robi gwerty kompletne z przetwornicami i żarnikami ;) na razie sami zainteresowani, ale nikt gotówki wpłacić nie chce ;)

A ile chcesz kolego za te bixy?

Może kupił bym je do następnego autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest ciężki temat. Chcę doprowadzić autko do idealnego stanu mechanicznie. Autko jest świeżo po zmianie oleju na Liqui Moly 10w40. Do wymiany mam pompę wspomagania. Nic nie będę ruszał, naprawię wszystkie niedociągnięcia, autko pojedzie na detaling i idzie na sprzedaż.

Są inne plany związane z 1,8T quattro na razie nic więcej nie napiszę zobaczycie sami nie długo mam nadzieje.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Kolego, jak spalanie w tym autku? :wink:

Spalanie zależy od jazdy.

Do 70km/h - ok 5,5

Do 95-110km/h - ok 7

Powyżej 140km/h to już chla paliwo jak szalony.

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

A ja bixy, takie jak robi gwerty kompletne z przetwornicami i żarnikami ;) na razie sami zainteresowani, ale nikt gotówki wpłacić nie chce ;)

A ile chcesz kolego za te bixy?

Może kupił bym je do następnego autka.

Już poszły kolego kilkanaście ładnych dni temu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano To gratulacje :D

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

Panowie mam dyskretne pytanko. Ile kosztowało by obszycie konsoli środkowej oraz boczków drzwi, dolnej części deski rozdzielczej rudą eko skórą + białą nić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do raggusia :) powinien Ci to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pisałem, ale po tych zmianach nie mogę wysyłać wiadomości nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne audi taki jak Maxxtera przed modami :P

Oby służyło bez awaryjnie

Widzę że szukasz valeo ?

Mam takowe na sprzedaz ale dopiero w lipcu jak coś to wal na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie już za późno plany diametralnie się zmieniły. Jak wszystko dopieszczę to pójdzie na sprzedaż. Odkładam kasę na nowe auto.

Jak by ktoś miał namiary na jakieś A4 b5 Avant 1,8T quattro po wypadkowe poobijane(aby nie uszkodzone mechanicznie), Może być strzelony w d*pę itp ważne aby poduch były całe(najlepiej) oraz silnik odpalał je jeździł. rocznik nie gra roli. Cena max 6000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś chciał już podsterydowane 1,8T ale niestety bez Q i w sedanie no to się znajdzie na forum takie na sprzedaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...