Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bedziesz zadowolony wszyscy nazekaja ale cena pasi i nie jest taki zly ;)

Opublikowano

Bedziesz zadowolony wszyscy nazekaja ale cena pasi i nie jest taki zly ;)

jeden uj co wszystkie gwinty do oski do 1300zł :wink4:

Opublikowano

ja dalem 1300zl do quattro

a do fwd 750zl

Opublikowano

ja dalem 1300zl do quattro

a do fwd 750zl

ale to chyba gdzieś po znajomosci, albo import :mysli: bo najtańszy Q nie spadł nizej jak 1390zł za nowy :wink4:

ogólnie mi chodzi o to że te wszystkie niskobudzetówki sa mniejwiecej na jednym poziomie

Opublikowano

kowi bralem na lowride.pl ale wczesniej do wszystkich aut z pleszewa zamawialem ja wiec przy ktorejs sztuce mialem juz rabat :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wypad do stolicy i graty od Krychy - jakieś siedzenia Rikardo czy Recaro, coś takiego :decayed: :decayed: :decayed::dance:

Opublikowano

idź fhuj z tą stolicą, nieźle za***ana śniegiem :polew:

wypierz je, montuj i rób zdjęcia :)

Opublikowano
  • Autor

idź fhuj z tą stolicą, nieźle za***ana śniegiem :polew:

wypierz je, montuj i rób zdjęcia :)

ja pierd0le, normalnie warunki jak na biegunie :) czekam aż znajdę chwilę żeby to wyprać i założyć do auta :)

powoli kompletuje pierdoły, żeby czarny środek zrobić, narazie poza fotelikami i boczkami wpadły mi rączki czarne:

imag0221n.jpg

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 21:28_________________________________________________dzisiaj wpadł kolejny gadżet - moduł komfortowych kierunkowskazów :decayed:

Opublikowano

dzisiaj wpadł kolejny gadżet - moduł komfortowych kierunkowskazów :decayed:

ori? skąd masz? :naughty:

Opublikowano

i jak się sprawdza? widziałem go kiedyś na alledrogo, ale trochę druciarsko wygląda :mysli:

Opublikowano
  • Autor

i jak się sprawdza? widziałem go kiedyś na alledrogo, ale trochę druciarsko wygląda :mysli:

jak narazie wszystko działa jak należy, jak zapewnia sprzedawca będzie działać bezproblemowo przez wiele lat :P montaż banalnie prosty i naprawdę przydatny gadżecik, mogę polecić :) wygląda trochę druciarsko ale przeca i tak to jest schowane :decayed:

Opublikowano

a możesz nagrać jakiego filma jak to działa? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie mam za bardzo czym nagrać tego filmu, mój telefon kręci beznadziejne filmy, lepsze da się nakręcić tosterem, tudzież bułką tartą, ale za to jest filmik jak to działa na passacie:

http://youtu.be/B79LARgCdGE

Opublikowano

A nie da rady tego Vagiem jakoś zaprogramować?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A nie da rady tego Vagiem jakoś zaprogramować?

nie orientuję się czy można to VAGiem zrobić... [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 07:47_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: a taki brudas jest przy -15stu stopniach:

imag0224ur.jpg

imag0225i.jpg

Opublikowano

Ja mam podobnie brudny z tym, że jeszcze w dodatku ukurzony przez te polskie drogi,a przy tych temperaturach :thumbdown: nie da się samochodu umyć, trzeba do ocieplenia poczekać :disgust:

Opublikowano

ale koza :decayed: grill org. czy rs4look?

Opublikowano

Po siateczce wygląda na rslooka :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ale koza :decayed: grill org. czy rs4look?

no jeszcze koza, gewinde leży pod łóżkiem i czeka na wiosnę ;) a grill niestety a'la RS4 :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.