Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Grill ori czy allegrowy za 130 PLN :naughty:

pisze że ala rs

:>

ja ym na Twoim miejscu przesiedział zimowe wieczory i bym te patelnie całe wypolerował by rwało suty narmalnie :naughty:

oklepane polerowanie tych patelni, dlatego chce pomalować je na czarno i sam rant wypolerować. Poza tym zawsze marzyło mi się takie koło :decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 07:27_________________________________________________znalazłem chwilę czasu i wreszcie polakierowałem koła :decayed: :decayed:

imag0206x.jpg

Sam malowałeś te kółka to jest czarny mat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill ori czy allegrowy za 130 PLN :naughty:

pisze że ala rs

:>

ja ym na Twoim miejscu przesiedział zimowe wieczory i bym te patelnie całe wypolerował by rwało suty narmalnie :naughty:

oklepane polerowanie tych patelni, dlatego chce pomalować je na czarno i sam rant wypolerować. Poza tym zawsze marzyło mi się takie koło :decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 07:27_________________________________________________znalazłem chwilę czasu i wreszcie polakierowałem koła :decayed: :decayed:

imag0206x.jpg

Sam malowałeś te kółka to jest czarny mat?

da, sam pomalowałem, tak to czarny mat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody w dobrym kierunku tylko brakuje najwazniejszego Gleby :) WGS hmmm okolice Sannik ??? mam tam rodzinke i co roku wpadam w twoje okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody w dobrym kierunku tylko brakuje najwazniejszego Gleby :) WGS hmmm okolice Sannik ??? mam tam rodzinke i co roku wpadam w twoje okolice

czekam na gwint, kupiłem i okazało się że czekają na dostawę, w ciągu dwóch tygodni powinien dotrzeć :P tak, niedaleko sannik mieszkam :) jak bedziesz miał przyjechać to daj znać to się spota zwoła :decayed:

Dokładnie gleba duzo tutaj da ;)

Pzymierzałes juz kola ??

narazie pogoda nie dopisuje (może mało trefne stwierdzenie biorąc pod uwagę to, że jest początek stycznia :decayed: ) pada cały czas u mnie, jak wrócam z pracy to chwila i ciemno, ale z racji tego że jutro wolne to wezmę się i przymiarkę zrobię, także i foty będą :gwizdanie:

Panowie, jakie dystanse założyć do tyłu? mam 8,5J ET 35, przód jest idealnie, ale tył nieco jest schowany, jak wpadnie gwint i padnie na ziemie samochód to średnio to będzie wyglądać :P osobiście uważam że takie 13mm powinny wystarczyć, bo pewnie 20mm trochę za dużo? co myślicie?

top5c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opon będziesz zadowolony :good:

Mam identyko zestaw (8.5j et35) w prosiakach. Uwierz mi, jak zamontujesz gwint - nie będziesz myślał o dystansach tylko o maszynce do poszerzania nadkoli :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opon będziesz zadowolony :good:

Mam identyko zestaw (8.5j et35) w prosiakach. Uwierz mi, jak zamontujesz gwint - nie będziesz myślał o dystansach tylko o maszynce do poszerzania nadkoli :naughty::kox:

no nie gadaj że tak ładnie mi wyjrzą te kółka spod nadkola :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opon będziesz zadowolony :good:

Mam identyko zestaw (8.5j et35) w prosiakach. Uwierz mi, jak zamontujesz gwint - nie będziesz myślał o dystansach tylko o maszynce do poszerzania nadkoli :naughty::kox:

no nie gadaj że tak ładnie mi wyjrzą te kółka spod nadkola :decayed:

Mam to samo w prosiętach :) Ranty będą poobcierane na bank :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył na maksa obniżysz ale na dołkach będą opony tarły, jak przód obniżysz to nie skręcisz :decayed:

P1370504.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył na maksa obniżysz ale na dołkach będą opony tarły, jak przód obniżysz to nie skręcisz :decayed:

P1370504.jpg

Borat-VeryNice.jpg

Zawracanie na 3, zmieni się na 8 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył na maksa obniżysz ale na dołkach będą opony tarły, jak przód obniżysz to nie skręcisz :decayed:

P1370504.jpg

Borat-VeryNice.jpg

Zawracanie na 3, zmieni się na 8 :polew:

Coś o tym wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu dotarły do mnie nowe fanty: Gałka S3, stickery na dekory, tylne LED lapmki :decayed: i pare gratów pod maskę :) Lampy już na aucie, za resztę planuję się wziąć po sesji, bo narazie od sqrwysyna nauki :tongue4::sick3:

jak dobrze pójdzie to planowane mody pod maską wpadną w najbliższym miesiącu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...