Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] VAG_COM 311-2 czy trzeba rejestrować

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .Mam problem, bo wyskakują mi jakieś komunikaty ze wersja programu musi byc rejestrowana .Kabelek od viakena a soft z internetu, niby ok ale nie bardzo ,niby sie laczy ale blokuje rozne funkcje.Jutro jeszcze poprobuje, ale jesli ktos moze mi krótko wytłumaczyc co i jak to bede wdzieczny.Szukalem ale odpowiedzi nieznalazlem.Dzieki i pozdrawiam wszystkich.

Opublikowano

POdłaczam się do problemu .

Mamto samo ...myślę ze VIKEN to tak trohe po macoszemu podchodzi do porogramowania odsylając klijetów do oprogramowania konkurencji VAG-COM....

Rejestracja przydała by się ....sporo jest wyłaczonych funkcji....blok 000 (a to już boli)

Myślę że nas nie zliczują za podstawowe pytania......

Pozdro dla VAG-MANIAKÓW.

Opublikowano

Pewnie przy zakupie licencji programu dostaniecie wszystkie upragnione funkcje :wink4:

Opublikowano

nie wiem czego oczekujecie. viaken produkuje interface`y. nie maja swojego oprogramowania. to co udostepniaja to wersje shareware, okrojone.

zeby miec wersje zarejestrowana trzeba kupic licnecje ross-techa czyli producenta oprogramowania. a rosstech oprogramowanie sprzedaje tylko i wylacznie z interfacami. i kolko sie zamyka.

Opublikowano

Pisać maile na Pw do mnie to wam opiszę jak się zarejstrować :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No to po problemie.Rozwalilem dziada krakiem i zmusilem do roboty, tylko bledow mi pokazalo, ze sie przerazilem.Sprawdzilem tez polska wersje WV TOOL i tez biega, potrzebuje tylko czasu zeby wszystko rozgryzc.

POdłaczam się do problemu .

Mamto samo ...myślę ze VIKEN to tak trohe po macoszemu podchodzi do porogramowania odsylając klijetów do oprogramowania konkurencji VAG-COM....

Rejestracja przydała by się ....sporo jest wyłaczonych funkcji....blok 000 (a to już boli)

Myślę że nas nie zliczują za podstawowe pytania......

Pozdro dla VAG-MANIAKÓW.

Szycha daj znac to podam wskazowki jak to odblokowa.Pozdrawiam i milej zabawy z vagiem

Opublikowano
No to po problemie.Rozwalilem dziada krakiem i zmusilem do roboty

Panowie ale może bez takich tekstów!! To jest publiczne forum!

Opublikowano

kolega oczywiscie pisze o ksieciu Kraku a dziadek to smok wawelskisiara :naughty: powalony :polew::wink4: :gwizdanie:

gdybyscie koledzy wczesniej poczytali troche watkow i postow nt diagnostyki wiedzielibyscie od razu co zrobic zeby moc korzystac z pelni szczescia VAGowania. trzeba czytac czytac jescze raz czytac.

zawsze mozna w tej sprawie podpytac kogos na PW :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kol. Musashi , pojmałem do niewoli lorda VAGera z 409 dywizji zmechanizowanej .Rozumiem ze mam uzywac wszelkich podstepnych sztuczek , aby wydobyc z niego wszelkie niezbedne informacje i zmusic go do wspolpracy. Czy takie bylo przesłanie w twoim poscie. :evil:

Opublikowano

niestety 409.1 bez ori interfacu, dziala tylko jako wesja niezarejestrowana.

Opublikowano

VAG_COM 311-2 czy trzeba rejestrować tak trzeba rejestrować.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.