Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE


bartulo

dokonac zmian?  

  1. 1. dokonac zmian?



Rekomendowane odpowiedzi

Mi nowe fele podchodzą, wygląda ok. :good:

Zostaw ori na zime a te na lato :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają, jak by to były ori bbs to by wszyscy pisali, że extra a że chińskie to są niestety bleeeee

Dla mnie lepiej wygląda na nich auto :tongue4:

A reszte tak jak piszą, wywal ledy,dodatki na nawiewach i te szmatki ponaklejane + okropną osłone kierki i będzie cacy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielkich zastanowieniach zalozylem dzis felgi:) przod 245/19/35 i tyl 255/19/35 ocene zostawiam wam:) zostawic nowe czy wlozyc spowrotem oryginal?? czekam na opinie[/center]

audi_001.jpg

audi_002.jpg

audi_003.jpg

35 cali :kox:

a tak serio to nie pisze sie 245/19/35 tylko 245/35R19 ;) to po 1.

po 2. niezle dobrales opone do quattro ;) i do a4 .... nie dosc ze twoja a4 nie powinna miec takiego profilu przy 19" i 245 czy 255

to jeszcze z przodu masz 245/35 a z tylu 255/35 ;)

obwod kola przy quattro powinien byc taki sam na obu osiach ;)

pozatym twoja buda i tym samym nadkola sa za male dla opon typu 255/35R19 ....

tam powinno byc 235/35R19 zeby to jakos sensownie wygladalo

a co do samego wzoru felg to dla mnie .... lipa

ps. masz moze gdzies wykres z hamowni ? i czy mozesz wreszcie podac firme w ktorej robiles program ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zrobie jak piszecie:p z felgami dla mnie osobiscie lepiej wyglada autko na nowych[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 16:43_________________________________________________kolego ten profil jak widzisz idealnie pasuje do moich nadkoli wiec najpierw sprobuj a pozniej pisz:) apropo profili nic zlego nie jest ze mam z przodu 245 a z tylu 255, apropo firmy ktora robila mi remap to jest angielska wiec duzo ci nie da, moge tylko dodac ze zajmuje sie tylko iwylacznie audi:) reszte uwag zatrzymaj dla siebie bo po zmianie autko smiga super i uwazam ze fele prezentuja sie ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia felga była dla mnie dużo lepsza, gdybyś ściągnał te `dodatki` to by było super :hi:

A opona przy napędzie quattro `powinna` być identyczna z przodu i z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zrobie jak piszecie:p z felgami dla mnie osobiscie lepiej wyglada autko na nowych[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 16:43_________________________________________________kolego ten profil jak widzisz idealnie pasuje do moich nadkoli wiec najpierw sprobuj a pozniej pisz:) apropo profili nic zlego nie jest ze mam z przodu 245 a z tylu 255, apropo firmy ktora robila mi remap to jest angielska wiec duzo ci nie da, moge tylko dodac ze zajmuje sie tylko iwylacznie audi:) reszte uwag zatrzymaj dla siebie bo po zmianie autko smiga super i uwazam ze fele prezentuja sie ok:)

:facepalm:

poczytaj sobie dokladnie czym jest profil,szerokosc i srednica opony

a to ze rozmiar kazdej z opon przy napedzie quattro ma byc taki sam,jest oczywiste

http://www.opony.com.pl/artykul/profil-opony-opony-niskoprofilowe/?id=104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245, 255 ?? co Ty masz 300km pod maską? :) wyluzuj

Na 235 bolał mnie triceps przy 18, zmieniłem na 225 i jest ok.

to juz zalezy jaka masz szerokosc felgi :wink4: ja mam 8'5 cala i poszedlem za radami kolegow z forum tzn zalozylem opone 235/40/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zrobie jak piszecie:p z felgami dla mnie osobiscie lepiej wyglada autko na nowych[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 16:43_________________________________________________kolego ten profil jak widzisz idealnie pasuje do moich nadkoli wiec najpierw sprobuj a pozniej pisz:) apropo profili nic zlego nie jest ze mam z przodu 245 a z tylu 255, apropo firmy ktora robila mi remap to jest angielska wiec duzo ci nie da, moge tylko dodac ze zajmuje sie tylko iwylacznie audi:) reszte uwag zatrzymaj dla siebie bo po zmianie autko smiga super i uwazam ze fele prezentuja sie ok:)

załamałem sie, czytam codziennie watek i mysle ze do niczego madrego to i tak nie doprowadzi ;]

bartulo pozjadał wszystkie rozumy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartulo ma rzadki egzemplarz... szkoda że go trochę niszczy... bo takie egzemplarze się powinno doprowadzać do oryginału i trzymać jak najdłużej aby były slady w historii. Wcale tak dużo ich nie wyprodukowali co widac na rynku wtórnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dzieki za info nie uwazam ze pozjadalem wszystkie rozumy, ale nie wiem co jest zlego w felgach o akurat moim rozmiarze owszem 4 kola powinny miec taki sam rozmiar w moim przypadku ale rozmiar 245 i 255 jak najbardziej mi sie podoba i 265km ktore mam w tym aucie w zupelnosci wystarcza, po 2 to nie jest auto rajdowe tylko autko do jazdy codziennej, za 3 miesiace i tak kupuje s4 dtm wiec wtedy juz napewno pomoga mi wasze rady. narazie jezeli chodzi o wyglad zrobie to co mi pisaliscie ale felgi uwazam ze sa ok i je zostawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze w końcu to Twoje auto i Tobie się ma podobać- tu są sami maniacy A4-czytać fanatycy zboczeńcy i każdy chcę żeby każde nawet nie jego a4 wyglądało stylo i z klasą. wyciągaj wnioski z rad :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dzieki za info nie uwazam ze pozjadalem wszystkie rozumy, ale nie wiem co jest zlego w felgach o akurat moim rozmiarze owszem 4 kola powinny miec taki sam rozmiar w moim przypadku ale rozmiar 245 i 255 jak najbardziej mi sie podoba i 265km ktore mam w tym aucie w zupelnosci wystarcza, po 2 to nie jest auto rajdowe tylko autko do jazdy codziennej, za 3 miesiace i tak kupuje s4 dtm wiec wtedy juz napewno pomoga mi wasze rady. narazie jezeli chodzi o wyglad zrobie to co mi pisaliscie ale felgi uwazam ze sa ok i je zostawie.

już sie boję jak to bedzie wyglądać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dzieki za info nie uwazam ze pozjadalem wszystkie rozumy, ale nie wiem co jest zlego w felgach o akurat moim rozmiarze owszem 4 kola powinny miec taki sam rozmiar w moim przypadku ale rozmiar 245 i 255 jak najbardziej mi sie podoba i 265km ktore mam w tym aucie w zupelnosci wystarcza, po 2 to nie jest auto rajdowe tylko autko do jazdy codziennej, za 3 miesiace i tak kupuje s4 dtm wiec wtedy juz napewno pomoga mi wasze rady. narazie jezeli chodzi o wyglad zrobie to co mi pisaliscie ale felgi uwazam ze sa ok i je zostawie.

już sie boję jak to bedzie wyglądać :polew:

:polew: :polew: racja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Bartku, ale teraz to popłynąłeś :polew: :thumbdown:dla mnie te felgi są po prostu brzydkie. i nie piszę tego z zazdrości :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...