Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE


bartulo

dokonac zmian?  

  1. 1. dokonac zmian?



Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: :polew: jak dobrze pójdzie to ten wątek przebije wątek siemiana :polew: :polew: :polew: tylko u niego konkrety a tu jest sciernisko jakies :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: jak dobrze pójdzie to ten wątek przebije wątek siemiana :polew: :polew: :polew: tylko u niego konkrety a tu jest sciernisko jakies :evil: :evil:

Co ty mówisz :wink4: kolega ma wizje jak mało kto :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej pokazał co ma a nie jak większość ukrywa swoje paździerze :gwizdanie: tam dopiero są rewelacje tylko :embarrassed: pokazać aby się też tak nie oberwało :kox:

Lista do zmian jest krótka:

- wywalić chrom z kratek w środku,

- nakładkę kierownicy,

- ledy z przodu .

Zostawić 18" DTM plus springi -35mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chlopaki a teraz juz bez wyglupow. nie piszcie glupot i skonczcie z zartami. zaczynam powaznie funkcjonowac na tym forum

to na poczatku ogarnij swoje auto bo jak tak dalej bedzie wygladalo to nikt nie bedzie Cie traktowal powaznie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej pokazał co ma a nie jak większość ukrywa swoje paździerze :gwizdanie: tam dopiero są rewelacje tylko

:good: zgadzam sie ...nieraz widuje takie "fajnie" zrobione A4 z ramkami klubu(naszego i tego eu ale tam to :sick3: :sick3: i wiejska muzyka w tle, pani kreci nozka i jest fajnie :polew:) ze mi sie rzygac chce...

Swoja droga Mlody Twoje pierwsze szlify tez byly w nieciekawym kierunku :tongue4: , na szczescie :decayed: teraz jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chlopaki a teraz juz bez wyglupow. nie piszcie glupot i skonczcie z zartami. zaczynam powaznie funkcjonowac na tym forum

ok to powaznie pytam

dasz wreszcie ten wykres i nazwe tej firmy ktora ci robila program ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga Mlody Twoje pierwsze szlify tez byly w nieciekawym kierunku :tongue4: , na szczescie :decayed: teraz jest :good:

Młody na szczęście szybko się ogarnął i wyrezał B6 jak ta lala, czego również życzę bartulo.

Póki co czekam na wykres :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga Mlody Twoje pierwsze szlify tez byly w nieciekawym kierunku :tongue4: , na szczescie :decayed: teraz jest :good:

Młody na szczęście szybko się ogarnął i wyrezał B6 jak ta lala, czego również życzę bartulo.

Póki co czekam na wykres :gwizdanie:

Emocje jak w wątku Nosb'a :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko napisze, ze masz zle dobrane opony, powinny miec taki sam rozmiar wszystkie 4 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje ze poprawisz pare rzeczy i audi bedzie :kox: bo podstawy sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey mam go gdzies na komputerze, dzis pozmieniam troche w moim autku poszukam tego wykresu zrobie fotki i wieczorem postaram sie cos wrzucic na nowo.

Szykuję szampana na wieczór..nie zawiedź mnie kolego...

Co za temat :dance2: wieczorem do seansu zasiadam z piwkiem i popcornem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...