Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pukanie w zawieszeniu przy zmianie biegu????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to może być że słysze puknięcie z prawej strony w zawieszeniu jak zmieniam biegi i gwałtownie puszczam sprzęgło........wahacze sprawdzone wszystkie są ok oprócz tych łączników stabilizatora na których jest niewielki luz.....czy mogą one być przyczynę tych puknięć???? Czy jest w tym inna przyczyna???

Opublikowano

a może to przeguby dają o sobie znać, mały test, skręć kołami na maxa w jakąś strone i ruszaj do przodu i do tyłu, nie powinno być nic słychać na zewnątrz, a jak jest takie fajne stukanie to masz odpowiedż na pytanie, u mnie już niestety też się odezwały przyguby :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzę przeguby....ale to chyba nie one......bo to na prostych kołach sobie lubi puknąć......ale jeszcze je sprawdze......

Dzięki.....Pozdro.....

Opublikowano

A ja sprawdziłbym poduszki pod skrzynią :wink:

Opublikowano

poduszki to raczej szaranie a nie stukot (?)

u mnie jest juz zle z poduchami , przy gwaltownym dodaniu gazu czuc ze poduchy wytrzaskane ... :(

przy okazji - na jakie koszta mam sie szykowac przy wymianie poduchy ?

Opublikowano
przy okazji - na jakie koszta mam sie szykowac przy wymianie poduchy ?

Te tańsze ok 50zł , Febi będą kosztowały już ze 120zł

Opublikowano

no to nasuwaja mi sie dwa pytania:

1. czy warto doplacic te 70 zl , roznica w trwalosci bedzie tego warta ?

2. jakie beda mniej wiecej koszta robocizny , duzo z tym dlubania ?

Opublikowano
no to nasuwaja mi sie dwa pytania:

1. czy warto doplacic te 70 zl , roznica w trwalosci bedzie tego warta ?

zawsze warto dołożeyć pare złoty i kupić coś trwalszego , ja tak przynajmniej zawsze robie.

Opublikowano

Sprawdz jeszcze wahacze bo mi dawal popalic Prawy przedni górny i tez mi tak stukało,po wymianie cisza :wink:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie....ja też go podejrzewam ale nie mam dowodów że to on!!! Nie ma na nim luzu... jakie są dobre metody aby sprawdzić luz na wahaczach oprócz szarpaków :?:

Opublikowano

A moze to pedał ci stuka jak gwałtownie puszczasz??

Opublikowano
  • Autor

mmm o pedale nie pomyślałem ale sprawdze....ale raczej to gdzieś z zawieszenia dochodzi ten stuk....ale najdziwniejsze że nie zawsze go słychać :neutral:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

tez mam ten problem,

co ciekawe

jak samochod jest obciążony - 4-5 osób to choćbym nie wiem jak się "starał"

to nic nie będzie stukać, ale jak jadę sam to wystarczy gwałtowniej ruszyć i

zaraz pojawia się jedno stuknięcie z prawej strony

zawieszenie też miałem sprawdzane i nie ma żadnych luzów

pozdrawiam

Easy Rider

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.