Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chwila relaksu przy CS ;) warto odwiedzić serwer !!! :P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2f7e180f87163c956ea1360bd842b03d_wakacje-bezlitosni.gif

a>[/url]

» IP: 193.218.155.195:27024

» Nazwa: CS-BEZLIOTSNI [COD][NEW SERWER]

» Sloty: 20

» Platforma: NonSteam/Steam

» Dziala: 24/7

» Forum: http://Cs-BezLitosni.eu/

» Ochrona: Doświadczona Administracja.

» Lokalizacja: Polska

» Wiele Konkursów! Więcej na FORUM.

a>[/url]

» IP: 91.204.161.33:27142

» Nazwa: CS-BEZLIOTSNI [COD MONETY QUESTY]

» Sloty: 20

» Platforma: NonSteam/Steam

» Dziala: 24/7

» Forum: http://Cs-BezLitosni.eu/

» Ochrona: Doświadczona Administracja.

» Lokalizacja: Polska

» Wiele Konkursów! Więcej na FORUM.

a>[/url]

» IP: 188.116.3.14:27016

» Nazwa: CS-BEZLIOTSNI [FREEFORALL][200FPS]

» Sloty: 20

» Platforma: Steam/NonSteam

» Dziala: 24/7

» Forum: http://Cs-BezLitosni.eu/

» Ochrona: Doświadczona Administracja.

» Lokalizacja: Polska

» Wiele Konkursów! Więcej na FORUM.

a>[/url]

» IP: 188.116.3.14:27015

» Nazwa: CS-BEZLIOTSNI [CLLASIC TP][ESL MAPS]

» Sloty: 17

» Platforma: Steam/NonSteam

» Dziala: 24/7

» Forum: http://Cs-BezLitosni.eu/

» Ochrona: Doświadczona Administracja.

» Lokalizacja: Polska

» Wiele Konkursów! Więcej na FORUM.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mozna kiedys zagrac forumowo :naughty:

ja tam rekreacyjnie od czasu do czasu. dajcie znac jak ktos bedzie grał

Opublikowano

Ja jakos zdecydowanie wolę CoD... a wlasnie... swego czasu rabaliśmy w to i jakos wszystko ucichło... moznaby odgrzać gierkę i postrzelac znowu

Opublikowano

Ja jakoś zawsze grałem w CS CZ :naughty:

BTW gra ktoś w C&C? :decayed::kox:

Opublikowano

ja grywam ale w et

Opublikowano

wiejska.png

Odwiedź nas także na:

facefx.png 89537978.png 72779642.png

* Serwer Counter-Strike 1.6 Steam/NonSteam*

Wiejska-Chata.pl #1 [4FUN/FFA]

* IP: serwer.wiejska-chata.pl:27032 lub 80.72.41.211:27032

* Sloty: 20+1

* Antycheat: VAC

* Addons: AMX Mod X 1.8.1 + MetaMod 1.19-p

* Czas C4: 35 sekund

* Ranking BF2 - bez odznak!

* Bez cenzury +18

* FastDownload

* 500 FPS

Oferujemy:

* Ogarniętą Administracje

* Miłą atmosfere

* Niskie pingi

* Wysoką jakość rozgrywki

* Zero nudy, maximum satysfakcji

* Portal *

* Forum *

* Statystyki graczy *

* Lista zbanowanych *

Dołącz rónież do naszej grupy Steam !

* Wiejska grupa Steam*

Badź jedną osobą z ponad półtorej tysiąca która jest z nami!

Opublikowano

A gra ktos moze w csa 1.5 Klasyk ?:D Bo nie mam 1.6 a bym w sumie z wami pogral.

Opublikowano

Ja grywam z żoną w SoF II - Double Helix ;)

Opublikowano

ja bym pograł ale nie mam instalki :confused4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

szukaj na wiaderku

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie dziadujcie w NS :confused4: Steam nie kosztuje dużo a zabawa jest na wszystkich serwerach

Ja gram tutaj 193.33.34.17:27015 - Poziom N1 :good:

Opublikowano

kiedy gramy ?

Opublikowano

kiedy gramy ?

Steama masz ?

Dziś wieczorem można by :) myśle ze mi internet pozwoli bo jak grałem ostatnio to miałem trudności z łączeniem sie na jakikolwiek server ;/ a jak już połączyło to lagi straszne ;/

Opublikowano

Steama masz ?

Dziś wieczorem można by :) myśle ze mi internet pozwoli bo jak grałem ostatnio to miałem trudności z łączeniem sie na jakikolwiek server ;/ a jak już połączyło to lagi straszne

tak mam steama

można coś pyknąć dawno nie grałem ze 3 miechy

Panowie kiedy coś gramy w takim razie ???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Steama masz ?

Dziś wieczorem można by :) myśle ze mi internet pozwoli bo jak grałem ostatnio to miałem trudności z łączeniem sie na jakikolwiek server ;/ a jak już połączyło to lagi straszne

tak mam steama

można coś pyknąć dawno nie grałem ze 3 miechy

Panowie kiedy coś gramy w takim razie ???

Moze By cos zagrac dziś pany :)

Opublikowano

gramy gramy :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja w to kiedyś grałem mam na steam wygrane ponad 1000h powiedizałem ze nie tykam juz tego ale jak by gra klubem byla to co innego ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tak jak w temacie pytam czy kos pyka w csa 1.6 jak tak to moze pogramy zapraszam na moja stronke klanowa www.deltafors.tnb.pl moj nick to lider klanu FeniX / BociK :> :gwizdanie: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.