Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Audi A4 b5 1.9 TDI 2000 rok


tomazi88

Rekomendowane odpowiedzi

No i dostało się chłopakowi, ale powoli, przynajmniej nie przerabiał jej na A6, pościągaj te niby chromy, lampy tył mogą według mnie nawet zostać, posadź ją niżej i będzie dobrze.

+ za gril,

+ za fele,

i odejdź od tych pomysłów z dokładkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek prosiłeś o opinie i dostałeś je,

teraz trzeba brać się za wyprowadzenie na prostą A4 bo takiego koloru nie można tak zmarnować a do tego auto jest po II lifcie i za to plus

teraz pytanie: masz ori lampy przednie i tylne do niego ? jak tak to wracaj do ori,

chromy wywalaj bo nie jeden już to przerabiał (ja też :decayed:) i niestety będzie tak jak Kowi napisał, zakładaj ori nic trudnego (wiem bo zakładałem :kox:)

zapodaj jeszcze zdjęcia wnętrza i wspólnymi siłami poprawimy A4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

kuzwa zlecieli sie znawcy!

nie znacie sie i tyle i nie nadazacie za trendami!

idzicie sobie z waszymi radami na kupa.eu!!!!

foch :black:

:good::polew: :polew: :polew:

Czasami jak stanę niedaleko takiego auta to mi wstyd... że takie A4ki są wśród nas :polew: No ale... ważne że właściciel zadowoljony :D jest szał... ch#ja :polew:

tyle pieniędzy wywalone w błoto, a mogło być takie ładne auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak powstrzymam sie od komentarza ;/ :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa to wiadomo ale i też brak jakiegokolwiek stylu i konsekwencji bo z jednej strony turbo chromy wszędzie a z drugiej gryll lampy itp na czarno

ogólnie to wstydziłbym się jeździć takim autem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh okey przyjąłem krytykę dzięki za opinie :> nie no to już nic nie będę robił :> pojeżdzę tym do końca roku w przyszłym mam zamiar kupić b7 iii nic pewnie nie będę robił booo z tego co piszecie nie bardzo mi to wychodzi :decayed: aa to może ktoś kupi;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobra już znamy Waszą opinię - teraz proszę o konkretne przykłady jak pomóc koledze w naprawie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuu la, la, grubo pojechałeś kolego tomazi88 z tą A4. Zapytam tylko tak dla formalności, czy to Ty zrobiłeś Jej taką krzywdę, czy poprzedni właściciel był tak wylewny w modach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuu la, la, grubo pojechałeś kolego tomazi88 z tą A4. Zapytam tylko tak dla formalności, czy to Ty zrobiłeś Jej taką krzywdę, czy poprzedni właściciel był tak wylewny w modach?

Już miałem pisać, że chyba nie przeczytałeś pierwszego postu, patrzę a tu opis skasowany :wink4:

Tak, to jego "dzieło".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafił na forum i teraz może podążać dalej złą drogą lub zrobić fajną A4-kę bo jest to możliwe bo zmiany na szczęście są do ogarnięcia w jeden dzień ale to już od właściciela zależy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej byś zrobił gdybyś nic przy niej nie modził i został przy serii.

czarny polift w sedanie... wystarczyła tylko lekka gleba i ładna fela a resztę wydanej kasy zainwestować w graty na moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafił na forum i teraz może podążać dalej złą drogą lub zrobić fajną A4-kę bo jest to możliwe bo zmiany na szczęście są do ogarnięcia w jeden dzień ale to już od właściciela zależy :hi:

Na forum jest od kwietnia 2010r :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zewnątrz bajera a w środku coś robiłeś???

[/quotw środku czarna skóra ... dobry sprzęt grający ... radio alpine ... zestaw głośników pioneer oraz sony miałem zamiar robić coś więcej ale nie wiem co to teraz z tym będzie :gwizdanie: e]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij te chromy obwódki klamki lampy przod tył na ORI i bedzie o niebo lepiej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...