Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Szarpanie przy 1800 - 2000 obrotów 1 i 2 bieg


gielda211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegos czasu auto poszarpuje w zakresie obrotów 1800 - 2000 na 1 i 2 biegu. Są to delikatne szarpniecia przy dodawaniu gazu tak jak by przerywał. Zmieniłem świece szarpanie troche ustąpiło a mianowicie jest mniej odczuwalne. Check engine sie nie świeci.

Czy szukać przyczyny w cewkach? Raz czy 2 razy po odpaleniu zafalowały obroty ale bardzo delikatnie.

Za tydzien pojade do serwisu na akcje serwisową wymiany cewek to moze znajde przyczyne:)

Czy ktoś z was sie z tym spotkał?

Moze dodac do paliwa jakiegos uszlachetniacza do czyszczenia wtrysków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od jakiegos czasu auto poszarpuje w zakresie obrotów 1800 - 2000 na 1 i 2 biegu. Są to delikatne szarpniecia przy dodawaniu gazu tak jak by przerywał. Zmieniłem świece szarpanie troche ustąpiło a mianowicie jest mniej odczuwalne. Check engine sie nie świeci.

Czy szukać przyczyny w cewkach? Raz czy 2 razy po odpaleniu zafalowały obroty ale bardzo delikatnie.

Za tydzien pojade do serwisu na akcje serwisową wymiany cewek to moze znajde przyczyne:)

Czy ktoś z was sie z tym spotkał?

Moze dodac do paliwa jakiegos uszlachetniacza do czyszczenia wtrysków?

bledy sa?

zrob loga dynamicznego w podgrupie 014,015, 016

oraz w grupie 002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo zrobiłem logi przepływki i okazało sie ze zanizala przy wiekszym obciazeniu wymieniłem i po sprawie jeszcze udało mi sie kupic ori za niezla kase :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobnie ponizej 2tys obr, silnik poszarpuje i potem jest juz ok, mam nadzieje ze to tylko przeplywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...