Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy opłaca się jeszcze kupić franki?


Pandzior

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam w złotówkach i mam to w pupie i tak płacić trzeba i tak :decayed:

Dokładnie :good: wszystko ma plusy i minusy, raz taniej raz drożej! Nie ma idealnego kredytu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się opłaca brać kredyt we frankach :)

opłaca sie bardziej we frankach niz w PL i długo jeszcze tak pozostanie. problem jest w tym ze we frankach duzo cieżej dostać :)[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 15:13_________________________________________________

ja mam w złotówkach i mam to w pupie i tak płacić trzeba i tak :decayed:

cris ile brałeś , na ile lat i ile płacisz co miesiąc ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kredyt w CHF bardziej sie oplaca nawet mimo tego, ze jest po 3,70

w PLN placilbym i tak duzo wiecej co miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kredyt w CHF bardziej sie oplaca nawet mimo tego, ze jest po 3,70

w PLN placilbym i tak duzo wiecej co miesiac.

kuzyn brał w PL 275.000pln na 30 lat i płaci 2300pln/msc

ja brałem w CHF 305.000pln na 30lat i płace 480franków/msc (+/-1800pln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz ile kuzyn odda odsetek a ile Ty....

Takich klientów lubię... chce płacić jak najniższą ratę bo i tak pewnie wcześniej umrę niż spłacę :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz ile kuzyn odda odsetek a ile Ty....

Takich klientów lubię... chce płacić jak najniższą ratę bo i tak pewnie wcześniej umrę niż spłacę :polew: :polew:

ale co mnie obchodzą kórwa odsetki ????? ja mam do spłacenia konkretną kwote w CHF i tylko od kursu zależy ile mnie to wyjdzie w PLN.

dotychczas płaciłem 1550pln teraz sie zjebało ale tragedii nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kredyt w CHF bardziej sie oplaca nawet mimo tego, ze jest po 3,70

w PLN placilbym i tak duzo wiecej co miesiac.

I takie podejście lubię :good: a nie k...a biadolenie że mu rata wzrosła !! A i tak płaci mniej niż ten w PLN :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz ile kuzyn odda odsetek a ile Ty....

Takich klientów lubię... chce płacić jak najniższą ratę bo i tak pewnie wcześniej umrę niż spłacę :polew: :polew:

jak ktos ma wyjebane dochody to moze sobie splacac co miesiac wiecej, ja wole splacac mniej, a roznice odkladac i za 15-20 lat splacic reszte kredytu.

patrze na to jako koszt miesieczny.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 15:36_________________________________________________

mi kredyt w CHF bardziej sie oplaca nawet mimo tego, ze jest po 3,70

w PLN placilbym i tak duzo wiecej co miesiac.

I takie podejście lubię :good: a nie k...a biadolenie że mu rata wzrosła !! A i tak płaci mniej niż ten w PLN :wallbash:

Fakt, place teraz 300PLN wiecej niz np. pol roku temu, ale w PLN placilbym pewnie z 800-1000 wiecej...

Mam tylko nadzieje, ze sytuacja z frankiem sie unormuje i nie przekroczy na stale 4PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, ze sytuacja z frankiem sie unormuje i nie przekroczy na stale 4PLN.

ja mam wrażenie ze im wiecej w mediach pier**lą o tych wzrostach tym bardziej idzie do góry :thumbdown:

tak samoz zywnością , paliwem itp...

patrze na to jako koszt miesieczny.

99% ludzi patrzy w ten sposób , nikt nie wie czy za 15lat bedzie miał prace i bedzie go stać na spłate kredytu , trzeba zacisnąć zęby i ogień :evil:

zresztą jak to mówią : bogatemu wszystko wolno :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co mnie obchodzą kórwa odsetki ????? j

Musisz je oddać.... qr** policz sobie ile oddasz przy okresie 20 a ile przy okresie 30 lat.......

Czasami Twój tok myślenia mnie rozyebuje... ale możesz być spokojny bo nie tylko Ty tak rozumujesz :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz je oddać.... cholera policz sobie ile oddasz przy okresie 20 a ile przy okresie 30 lat.......

Czasami Twój tok myślenia mnie rozyebuje... ale możesz być spokojny bo nie tylko Ty tak rozumujesz :polew::decayed:

co miesiąc przez 26 lat mam oddać 480 frankow , na dzień dzisiejszy nie jest to dla mnie problemem.

masz jakąś alternatywe ???? [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 16:00_________________________________________________A z drugiej strony , wiesz co bedzie za 15-20 lat ??? kto na to patrzy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nikt nie wie co będzie... na szczęście ja już nie oddaje do Banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się opłaca brać kredyt we frankach :)

opłaca sie bardziej we frankach niz w PL i długo jeszcze tak pozostanie. problem jest w tym ze we frankach duzo cieżej dostać :)[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 15:13_________________________________________________

ja mam w złotówkach i mam to w pupie i tak płacić trzeba i tak :decayed:

cris ile brałeś , na ile lat i ile płacisz co miesiąc ???

ja mam rodzinę na swoim i teraz to przez 8 lat możecie mnie pocałować w pupę przy takiej małej racie przy sporej hipotece a le po 8 latach to wesoło nie bedzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nikt nie wie co będzie...

no to co świrujesz pawiana ??? gadasz jak typowy doradca :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahaa :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 16:19_________________________________________________mnie to nie tyka , płace tylko za mieszkanie :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,92 :polew:

Jak beda o tym pier**lić to bedzie szedł i szedł :kox: :kox: :kox:

Tak samo było z cukrem niedawno , pier**lili i nie wiadomo czemu non stop cena rosła :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...