Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Zysk 7%-15 % w skali miesiąca


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

poniżej opisałem przykładowe opcje inwestycji jakie mogę zaproponować, zainteresowanych zapraszam do wypowiedzi w wątku bądź bezpośrednio na PW.

Inwestycje: OFERTA I

Inwestujesz kwote od 1.000zł do 100.000zł na okres 3,6 lub 12 miesięcy ze stałą comiesięczną kwotą zwrotu zawartą w umowie.

Propozycja 1.

Co miesiąc na koncie Pożyczkodawcy dokonujemy wpłaty przelewem ustalonej w umowie kwoty 7% prowizji.

PRZYKŁAD : Inwestując 10.000zł przez okres trwania umowy co miesiąc wpływa na Twoje konto 700zł. Przy umowie 3 miesięcznej zarabiasz 2.100zł Po wygaśnięciu umowy zostaje zwrócony cały kapitał – czyli nasze przykładowe 10.000tyś.

Propozycja 2.

Miesięczna prowizja wynosi 8% i nie jest wypłacana co miesiąc ale co 3 miesiące o ile Pożyczkodawca nie zadecyduje inaczej np. wypłata co 6- miesięcy lub na koniec umowy. W tym czasie prowizja 8% jest kumulowana i dodatkowo zarabia dla Pożyczkodawcy przez okres trwania umowy.

Bardzo ważne!!!!!!!

W każdej chwili można zerwać umowe bez podania przyczyny po czym nastąpi zwrot kapitału.

W trakcie trwania umowy Pożyczkodawca może przedłużyć umowę lub zmniejszyć czy też zwiększyć kwotę główną umowy.

Pieniądze nie są inwestowane na giełdzie- co miesiąc lub wg umowy jest wypłacany cały zysk. Jako zabezpieczenie firma wystawia weksel na 2-krotność zainwestowanej kwoty.

Naprawdę zachęcam do inwestycji.

Gwarantowany dochód na koncie co miesiąc. Żyjecie Państwo z kapitału.

OFERTA II (uwaga ważna tylko do końca sierpnia)

Inwestujesz kwotę od 5.000 do 100.000zł na okres 6 lub 12 miesięcy.

Ze stałym co miesięcznym zyskiem 15% (od tego firma już sama odprowadza podatek 19% tzw. Podatek Belki od wzbogacenia się)

PRZYKŁAD:

Wpłacasz 10.000 tyś na okres 12 miesięcy i na Twoje konto po odtrąceniu podatku (robi to za Ciebie firma) wpływa na Twoje konto 1215zł.

Reszta zasad jak w ofercie wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1215 PLN od 10 koła tp 12,15% więc gdzie te 15%, ja rozumiem 15% po opodatkowaniu

znam osobę która "zainwestowała" oszczędności życia na bardzo ładny % i straciła je w jeden dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie to merytoryczna wypowiedź :decayed: ale nie ma szans zebym wplacil tylko 10 kola i mial z tego 700z co miesiac :)

Wplace 20 tysiecy i nie musze sie juz martwic o cene franka i moj kredyt na dom :evil: dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: zbyt piękne aby mogło być prawdziwe.. :cool1: Uważaj, żebyś nie został bez kasy z bezwartościowym wekslem bez pokrycia, którego będziesz mógł użyć zamiast papieru toaletowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1215 PLN od 10 koła tp 12,15% więc gdzie te 15%, ja rozumiem 15% po opodatkowaniu

znam osobę która "zainwestowała" oszczędności życia na bardzo ładny % i straciła je w jeden dzień

15% jak pisałem wcześniej czyli 1500zł w podanym przykładzie minus 19% podatku od wzbogacenia się, który odprowadza firma daje nam 1215zł

proponuje inwestować na lokacie 6% w banku w skali roku

osobiście znam osoby które na tych inwestycjach dorobiły się niezłej kasy - sam inwestuję i jestem zadowolony dlatego dziele się pomysłem.

te weksle pewnie takie jak Samoobrony, moim skromnym zdaniem ten wątek nadaje się do kosza

pisałem, że proszę o kontakt osoby zainteresowane, a nie mędrców

Nie bedzie to merytoryczna wypowiedź :decayed: ale nie ma szans zebym wplacil tylko 10 kola i mial z tego 700z co miesiac :)

Wplace 20 tysiecy i nie musze sie juz martwic o cene franka i moj kredyt na dom :evil: dobre...

"niestety" tak to wygląda jak co to PW

Powiem tak: zbyt piękne aby mogło być prawdziwe.. :cool1: Uważaj, żebyś nie został bez kasy z bezwartościowym wekslem bez pokrycia, którego będziesz mógł użyć zamiast papieru toaletowego.

korzystam już rok czasu i jestem zadowolony, co miesiąc wpływa na konto zysk więc...

Po co pracować pieniądze jak widać leża na ulicy :decayed:

oj leżą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie tematy :)

A czemu na PW?Nie mozna tutaj?Przecież to legalne.

chcę uniknąć fali bezsensownych komentarzy, jeśli ktoś jest na prawdę zainteresowany to pisze PW, jak niektórzy juz zrobili,

PS. ja nikogo nie zmuszam tylko proponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez normalna dyskusja na forum to bardzo fajna rzecz.Jesli to dobre namowisz wiecej osob,bezsensowne komentarze łatwo skontrować.

wiem i nie dziwię się reakcji niektórych - sam tak reagowałem na początku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc słuchamy...

Inwestycje Promotor. Obecna kwota inwestycji wynosi od 1 tys. zł do 100 tys zł na okres 3-6 lub 12 miesięcy. Oprocentowanie na stronie wynosi obecnie 5%(oferta I) lub 6% (oferta II) dla osób które trafią na stronę same. Natomiast poprzez kontakt ze mną mogę zaproponować oprocentowanie 7%(oferta I) lub 8% (oferta II) w skali miesięcznej. Proszę dokładnie zapoznać się z opcją na stronie Inwestorzy oferta , zasady.

http://promotor-doradztwo-finanse.pl/inwestorzy-oferta.html

http://www.centrumio.pl/

Oferta 15% w skali miesiąca jest promocyjna i nie ma jej na stronie

internetowej. Natomiast za moim pośrednictwem jako inwestora jest dostępna do końca sierpnia.

na PW wzór umowy a dla mega niedowiarków scan z konta z wpływem zysku z firmy :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...