Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGB] Mój nowy nabytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co FIS pokazuje nt wlewanego paliwa? miasto, trasa

jak szybko łapie 90C po nocce?

Opublikowano

Odpowiedź jest mało zaskakująca - CR zbiera się po prostu fantastycznie, a do tego jak śmiesznie mruczy..... Przyspieszenie na 6tym biegu między 130 a 160 wprawiło mnie w radosne rżenie

jaki tam jest moment ... ?

Opublikowano
  • Autor

Odpowiedź jest mało zaskakująca - CR zbiera się po prostu fantastycznie, a do tego jak śmiesznie mruczy..... Przyspieszenie na 6tym biegu między 130 a 160 wprawiło mnie w radosne rżenie

jaki tam jest moment ... ?

143KM z momentem 320Nm / 1750 - 2500

Jakoś się buja :tongue4:

Zdrowaś

K.

Opublikowano

Odpowiedź jest mało zaskakująca - CR zbiera się po prostu fantastycznie, a do tego jak śmiesznie mruczy..... Przyspieszenie na 6tym biegu między 130 a 160 wprawiło mnie w radosne rżenie

jaki tam jest moment ... ?

143KM z momentem 320Nm / 1750 - 2500

Jakoś się buja :tongue4:

Zdrowaś

K.

myslalem ze bedzie lepiej .... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Odpowiedź jest mało zaskakująca - CR zbiera się po prostu fantastycznie, a do tego jak śmiesznie mruczy..... Przyspieszenie na 6tym biegu między 130 a 160 wprawiło mnie w radosne rżenie

jaki tam jest moment ... ?

143KM z momentem 320Nm / 1750 - 2500

Jakoś się buja :tongue4:

Zdrowaś

K.

myslalem ze bedzie lepiej .... :naughty:

Wybacz - nie chciałem rozczarować :>

Zdrowaś

K.

Opublikowano

myslalem ze bedzie lepiej .... :naughty:

Lepiej to będzie jak auto będzie po gwarancji i trafi w rączki Rogala :naughty:

Opublikowano

Na gwarancji tez moze trafic :cool:

Opublikowano

Wybacz - nie chciałem rozczarować :>

Zdrowaś

K.

czyli znalazlem juz jeden slaby punkt .... :naughty:

Opublikowano

e tam, co za problem ze moment nie wiekszy. najwazniejsze ze pracuje cichutko.

Opublikowano

e tam, co za problem ze moment nie wiekszy. najwazniejsze ze pracuje cichutko.

ja tam lubie klekot dizla .... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na gwarancji tez moze trafic :cool:

Raczej tylko w celach przedstawienia i zapoznania

Przed czymkolwiek innym będę się chyba bronił, chociaż łatwo nie będzie :>

Zdrowaś

K.

Opublikowano

e tam, co za problem ze moment nie wiekszy. najwazniejsze ze pracuje cichutko.

ja tam lubie klekot dizla .... :naughty:

VP moze byc, PD na jałowym out of range, ale jak depne, juz nie przeszkadza... :evil2:

Opublikowano

lampki wsadź po drugim lifcie , białe kierunki i ... hihi żarcik :tongue4: autko wypasik, chociaż fele by mu wyszły na zdrowie, na przykład te:

http://www.allegro.pl/item307610181_bbs_audi_a4_a6_a8_19c.html ja tu bym widział takie felgi. widziałem nowe TT z tymi felgami, miodziooooo :evil:

Opublikowano

Piękne autko gratuluję!

Tylko tak z ciekawości , bo to już musztarda po obiedzie: jeśli nówka to dlaczego nie w salonie w DE? Kiedyś porónywałem ceny i różnice są spore. Wprawdzie nie wiem ile dałeś i jakie masz warunki w polskim salonie ale tu zrobiłem taką na oko konfigurację: http://www.wrzuta.pl/pliki/rqfbXGaHrB/

tyle że w DE są w serii 17`` i wrzuciłem jeszcze ksenony adaptive, diodowe do dziennej i parę pierdół, zresztą sobie porównasz i te 37500 Euro co wyszło na dzień dobry to myślę że do 36 jeszcze by zbił

Opublikowano

Coz moge powiedziec ... slicznosc. Widzialem B8 na zywo naprawde robi wrazenie, pierwsze co zobaczylem to za***iste swiatla naprawde efekt jest niesamowity. Gratulacje.

Opublikowano

Piękna fura ale ma jedną wadę - nie AVANT :decayed:

warnwarn.gifza bezsensowny komentarz...

Opublikowano

Wreszcie pierwsza B8 na forum :)

Bardzo ładnie sie prezentuje i tak jak koledzy wyzej piszą większa fela i bedzie lux.

Ja bym preferował inny kolor ale najwazniejsze ze tobie sie podoba :>

Ile Ci pali po miescie bo bardzo ciekaw jestem ile ten silniczek potrzebuje na 100Km.

Opublikowano

WoW przepiekny samochod! Naprawde robi wrazenie! Gratulacje. Tylko mam watpliwosci co do silnika... Dlaczego nie siakis wiekszy TDI? 2.7 albo 3.0 :D

Opublikowano

5. mam skrzywienie na punkcie muzyki - dałem sobie spokój z systemem B-O, ale wziąłem Audi Sound System z kilkoma głośnikami więcej no i equalizerem. Zapraszam do środka na Pink Floyd - kapcie spadają przy Division Bell

Hmm... To kiedy mówisz, że będzie okazja Floydów posłuchać?? Może wybierasz się 1 marca do Spodka na koncert Australian Pink Floyd Show? :)

A co do samego auta to wiadomo: :th: :hi:

Opublikowano

furka piękna....jedynie fele do zmiany na lato i śmigać.to masz tam bose?z czasem pewnie będzie Ci szkoda ze nie wziełes 2.7TDI :> czym wcześniej jeździłeś??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.