Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podróby dvd z ekranem dotykowym, tunerem tv, bluetooth jak to działa?


Rekomendowane odpowiedzi

kup lepiej jvc za ok 1000zl jesli koniecznie chcesz miec kolorowy ekranik w radiu 1din bo te radia co o nich piszesz to sa nic nie warte ....

one sa takie jak chinskie opony w porownaniu do markowych opon

albo chinskie auta w porownaniu do audi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko chcę kupić takie radyjko z 4 calowym wyświetlaczem, kosztuje w granicach 600- 800 złotych i szukam opinii jak to się sprawuje. :audi:

Lepiej dolozyc pare zeta i kupic cos lepszego jak np. JVC i cieszyc sie zarowno dlugim bezproblemowym uzytkowaniem jak i lepszymi parametrami :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta JVC .......made in china! przeciez to to samo....no prawie...mam znajomego ktory jest monterem w Media i jego odpowiedz na podobne pytanie z mojej strony byla taka - Wiesz te radia zadziwiajaco dobrze graja a jesli wezmiesz pod uwage cenę noto masz odpowiedz !

Najważniejsze to dobre głosniki w aucie - wtedy niedociagniecia źródła nie sa az tak slyszalne - wyobraz sobie ze masz kilkunastoletnie glosniki w aucie z bylejakim okablowaniem i radio za 3000zl -czy usłyszysz ze masz super radio? Bo nawet sygnal ze słabego radia podany na dobry wzmacniacz i porzadne glosniki niejednego powali na kolana.!

Ale to takie moje prywatne przemyslenia - w kwesti tych radyjek wszystkomajacych to chetnie przekonałbym sie na wlasne uszy jak graja- nie ukrywam ze kuszą....

Mialem kiedys Mediona z MP3 i bylem zadowolony - szfagrowi chodzi do dzisiaj - juz 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze jvc sa dobre .... ale jesli ma kolega kupic te takie typowo chinskie produkty to juz lepiej miec cos firmowe co i tak jak wiadomo nei jest najwyzszych lotow

ja za ta cene kupilbym uzywane radio i jeszcze by mi zostalo albo nowego clariona lub alpine`a

ale jesli ktos chce koniecznie kolorowy ekran to to bedzie najlepszy wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a do czego ma być ten sprzęt? Wolałbym np. palma lub odobny odtwarzacz DVD i jakiś ekranik 7" do filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podobnego (wiarygodnego) zrodla co NyPal wiem ze sprzety z tej polki maja czasami problem z zalaczaniem sie i przetrzymaniem okresu gwarancyjnego. Po rozkreceniu i obejrzeniu wnetrznosci powinnismy byc zadowoleni jezeli zakupiony sprzet dziala bezawaryjnie , o jakiejkolwiek jakosci dzwieku mozemy zapomniec :). Kazdy system audio gra tak jak jego najslabsze ogniwo wiec zakup dobrego jakosciowo zrodla dzwieku do seryjnych glosnikow mija sie celem i wydanymi pieniedzmi - tutaj moje prywatne i zawodowe doswiadczenia zgadzaja sie z prywatnymi przemysleniami NyPal'a :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem i bawilem sie takim sprzetem w samochodzie kolegi. Za ta cene (~500PLN) i 2 lata gwarancji - jest SUPER jesli chodzi o jakosc wykonania i dzialanie(sprzet ma okolo 1 miesiaca) :th: . Nie wiem natomiast co to za firma, bo nie bylo zadnych oznaczen, ale mp4, obrazki i bluetooth dzialaly bardzo dobrze. Sam nie jestem zwolennikiem takich budżetówek :decayed:

PS. Chociaż gdyby mial podswietlenie jak w :audi: to bym sie zastanawial :decayed takie lowline rns-e :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osobiście kilka uwag! Każdy nawet szczytowy producent w tym takie tuzy jak nakamichi produkują w Chinach!!!! Przepisy mówią że pochodzenie określa ostatni kraj biorący udział w procesie produkcji. I tak Chińskie clariony lub Alpine składane są w EU czy Usa lub .... made in Japan hehehehe :) to samo jest z innym. JVC nie jest sprzętem bardzo dobrym a nawet do tego segmentu nie pretenduje, natomiast w klasyfikacji jakość/parametry/cena wyprzedza o głowę Sony Panasonica itp. JVC nie stosuje technologii i komponentów mniej uznanych producentów (typowe dla Sony układy optyczne tj matryce aparatów lasery kupują w CASIO, Matryce LCD samsung itp) Jvc to sprzęt dla mas i taki jest za stosunkowo niewielkie pieniądze kupisz radio - sprzęt wyprzedzający możliwościami i technologicznie konkurencję -jeśli tylko porównujesz w danym segmencie cenowym. Ja jestem z tych niedowiarków co się czepiać lubią i strasznie jestem ciekawski, kilka razy na forach czy w serwisach pytając o konkretne podzespoły byłem w mocnym szoku co pakują w "markowy" sprzęt. Natomiast prawdą jest (to jest niezaprzeczalny fakt) ,że małe chińskie rączki robią dla potrzeb koncernów w zupełnie innej specyfikacji jakości niż dla tzw rynku wewnętrznego (tj dla ziomali od sprzętu Car Audi Video via chin so hi i takie tam). Każdy ma swoje upodobania hmm możliwości nabywcze i jest to normalne ale każdy sprzęt renomowanego producenta jakościowo wyprzedza każde No Name natomiast gadgeciarze z małym portfelem zawsze pozostaną klientami chińskiej myśli technicznej. Ps. NyPal bez urazy niestey nie udało mi sie trafić na nikogo kompetentnego zarówno w Media jak i Saturnie po prostu mam pecha albo jako handlowiec wiem jakie pranie bani czynią show produktowe i cele sprzedażowe jeszce raz nikogo nie chce urazić Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...