Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak rozebrać sterownik klimatyzacji?


espanya

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszarpnąć a później rozkręcić. To tak najprościej rzecz ujmując

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez szczeline po wyjętym radiu wypychasz klimatronik i odłączasz wtyczki. Jesli jest to panel I DIN to odkręcasz wkręty od listwy aluminiowej i ją przesuwając na bo ściągasz / będzie zaznaczony kierunek strzałeczką. Potem odkręcasz pozostałe wkręty i podważając zaczepy / ja to robiłem kilkoma spinaczami - pokładałem je/ zdejmujesz tył. Reszta już pójdzie z górki. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka jest ale przesówasz ta srebrna listwe w przeciwnym kierunku do wskazania strzałeczki :tongue4: wtedy zejdzie. elektryka jest tylko na srubach. przyciski składaja sie z dwóch częsci, podważasz od srodki klimy zatrzask i wylazą przyciski :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel klimatyzacji bardzo wymontować i rozebrać. Dokładnie tydzień temu robiłem taką operację żeby podmienić "front" przystosowany pod 2din z 1din. Trzeba pierw wymontować radio. Następnie wypychasz lekko panel klimatyzacji i odpinasz cztery kostki od klimatronika. Następny krok to odkręcenie srebnej listwy, dwie śrubki od spodu. Sam klimatronik jest przykręcony na 4 śrubki i zatrzaski. Z nimi miałem trochę problemów. Najlepiej jest coś podłożyć pod te zatrzaski i wtedy ładnie rozkładasz na dwie części. Uwaga! Trzeba odpiąć kostkę z taśmą która jest w środku. Aby się dostać do przycisków musisz rozkręcić płytkę drukowaną. Nie pamiętam ile śrub, ale chyba jest ich osiem. Po tej operacji masz już dostęp do przycisków klimatronika. Pozdrawim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...