Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UWAGA!! Oszust "Marques Jug"


rafalskilca

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie wierzysz to wejdź na google UK i wpisz LHD cars to zobaczysz co się w UK sprzedaje

Ok, moje niedoinformowanie, przyznaję. :notworthy:

Co nie zmienia faktu, że w życiu bym na jakieś machloje przez internet nie poszedł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayPal z zasady jest serwisem transakcyjnym z ochroną kontrahentów, więc jaki i gdzie wałek? no chyba, że ktoś nie zna angielskiego, ale ostatnio PayPal po polsku śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, ale w tym wypadku ten sam użytkownik pisze do ok 70% ludzi z allegro sprzedających samochody.. do mnie akurat nie napisał z allegro czy otomoto lecz z mobile.de. na moją odpowiedź, że nie mogę sprzedać auta za granicę odpisał mi swoim numerem konta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayPal z zasady jest serwisem transakcyjnym z ochroną kontrahentów, więc jaki i gdzie wałek? no chyba, że ktoś nie zna angielskiego, ale ostatnio PayPal po polsku śmiga

Nie napisałem, że to wałek, miałem na myśli ogólnie całą sytuację.

W końcu to nie kupno książki na Amazonie, tylko auta wartego ileśtam dziesiąt tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx ja rozumiem tą sytuację

wypowiadałem się tylko odnośnie PayPala i zakupu przez zachodniaków aut z PL

na każdą taką sytuację trzeba być wyczulonym to fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na każdą taką sytuację trzeba być wyczulonym to fakt

zgadzam się z Tobą w 100% :good:

wypowiadałem się tylko odnojśnie PayPala i zakupu przez zachodniaków aut z PL

o tym, że zachodniacy kupują od nas też słyszałem - najczęściej fajnie porobione auta lub rarytasy, które w PL albo się nie sprzedadzą albo będą się sprzedawać długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dziwne oferty pojawiaja sie na otomoto czy innych portalach....jak zwykle historia dla naiwnych....

Niestety dzieje sie dlatego, ze nadal ludzie sie na to lapia... tak jak na pilarki Stihl od cyganow :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu we wloszech kreca tez niezle np jestes na kupnie auta,szukasz,znajdujesz po dobrej cenie np bmw 325 rocznik 2008 za 6000t euro i dzwonisz.

tel nie ma zasiegu i wlacza sie sekretarka,dzwonisz tak kilka dni i nic potem piszesz email do sprzedawcy i ci odpisuje ze przeniusl sie do angli,ze mu juz auto nie jest potrzebne bo dostal firmowe,ze auto co sprzedaje jest idealne,potem jak sie decydujesz to znajduje ci firme co sie trudni transportem aut miedzynarodowym,ze formalnosi z nimi on zalatwi,i ze sie odezwie za kilka dni jak dokumentacja bedzie gotowa.

pisze za dwa dni do kupca ze wszystko zalatwione i wysyla mu dane do przelewu jako zaliczka i ubezpieczenie na ogul okolo 2000 euro.

jak naiwny klient wplaci to sie oczywiscie slad po nim urywa i do ciebie panie.

oczywiscie ogloszenie tez znika i kupiec jest w plecy 2 kola euro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...