Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakieś sprawdzone źródło Pany od kogo można kupić GTB1756 ? :wink:

Witam dołączam sie do pytania. Ma ktoś na sprzedaz ? Szukam jakieś dobrej sztuki gotowej do założenia do 1.9AVF

Edytowane przez Pudlik

Opublikowano

Krzysiek1606...

Opublikowano

Moja od Krzyska bangla git [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Bierz śmiało od krzyśka, najlepiej z montazem na miejscu, wtedy będziesz miał dopilnowane ciśnienia na ideał :wink:

Opublikowano

a do b7 bke bez dpf'a gtb1756 to taka sama sprawa z flansza jak w b6?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

flanasza flanszą przy bke to warto tez o innych rzeczach pomyslec , jesli nastawiasz sie na powaznie nad gtb

Opublikowano

flanasza flanszą przy bke to warto tez o innych rzeczach pomyslec , jesli nastawiasz sie na powaznie nad gtb

co masz na mysli? rozwin temat bo zima idzie trzeba cos pogrzebac w aucie .p

Opublikowano

Jesli powaznie myslisz nad gtb to celujesz pod + - 200/400

w bke /brb/ajm pd do wymiany bo są małowydajne

sprzęgło warto sprawdzić ,stan głowicy ,fmic lub 2 smic, downpipe , koszt zakupu gtb + inne wydatki

Jesli ma to pojezdzić tak odemnie , masz opis u mnie w temacie

Opublikowano

Z tego co wiem jest tam turbo Gtb1756vk, jest to nowy typ turbosprężarki na łożyskach kulowych. Dzieki temu turbo dużo lepiej wstaje z dołu.
Dodatkowo są jeszcze większe turbosprężarki tego typu gtb2056vk oraz gtb2260vk.

Jak już zakładasz temat, to nie pieprz głupot, żadna z tych turbin nie jest na łożyskach kulkowych. :facepalm:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

nie ma ktoś przypadkiem turbiny brd do opchnięcia?

Edytowane przez cocoo24

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

polecam Krzyśka1606, mam u siebie od około roku od niego GTB17, przerobione na podciśnienie do AFNa oraz pompę wtryskową 107J+, wszystko działa jak należy, konkretny Gość, polecam :thumbup1:

Opublikowano

Macie może gdzieś rozpiske nr turbin, czy nr 03g145702hv jest od brd?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Z tego co wiem jest tam turbo Gtb1756vk, jest to nowy typ turbosprężarki na łożyskach kulowych. Dzieki temu turbo dużo lepiej wstaje z dołu.

Dodatkowo są jeszcze większe turbosprężarki tego typu gtb2056vk oraz gtb2260vk.

Jak już zakładasz temat, to nie pieprz głupot, żadna z tych turbin nie jest na łożyskach kulkowych. :facepalm:

Ale kotlet...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem jest tam turbo Gtb1756vk, jest to nowy typ turbosprężarki na łożyskach kulowych. Dzieki temu turbo dużo lepiej wstaje z dołu.

Dodatkowo są jeszcze większe turbosprężarki tego typu gtb2056vk oraz gtb2260vk.

Jak już zakładasz temat, to nie pieprz głupot, żadna z tych turbin nie jest na łożyskach kulkowych. :facepalm:

Zobacz kiedy ja to pisałem prawie 5 lat temu.

Wtedy jeszcze nikt prawie nie wiedział o możliwości montażu takiej turbosprężarki do 1,9Tdi.

Tak samo nikt nie zanł jej specyfikacji.

Teraz to już chyba każdy wie co oznaczają litery na końcu i że to turbo nie jest na kulach.

Edytowane przez Jarol

Opublikowano

Mam pytanko jakie turbosprężarki pasują p&p bez większych przeróbek do BKE, tyle że nie jak kolega wyżej celuje +/- 200 KM, ja myślałem nad czymś koło 150 KM? Pomoże ktoś bo trzeba pomału szukać.

Edytowane przez patryk10015

Opublikowano

Mam pytanko jakie turbosprężarki pasują p&p bez większych przeróbek do BKE, tyle że nie jak kolega wyżej celuje +/- 200 KM, ja myślałem nad czymś koło 150 KM? Pomoże ktoś bo trzeba pomału szukać.

Od awx/avf ...

Opublikowano

Bez żadnych przeróbek? P&p?

Opublikowano

Bez żadnych przeróbek? P&p?

Plus przejsciowka do weza (allegro 60 zl) albo sam waz od awx/avf.

Opublikowano

Możesz dać link do tej przejsciowki?

Opublikowano

Wpisz w allegro "przejsciowka awx"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.