Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

krzysiek1606

logi z GTB22?

GTB2056 3-bieg ;-)

Jarol napisz z jakiego auta jest to GTD1752 (marka, pojemność).

pewnie z 2.0

jarol kolejne tym razem 3 i 4 zebys nie mial watpliwosci

http://vaglog.pl/log_251619.html

:hi:

Tak wstaje GTB17 ;-)

Dzięki za sprostowanie o jakie turbosprężarki chodzi bo coś mi się nie chciało wierzyć żeby GTB2260VK miało taki ładny dół.

Opublikowano

krzysiek1606

logi z GTB22?

GTB2056 3-bieg ;-)

Jarol napisz z jakiego auta jest to GTD1752 (marka, pojemność).

pewnie z 2.0

jarol kolejne tym razem 3 i 4 zebys nie mial watpliwosci

http://vaglog.pl/log_251619.html

:hi:

Tak wstaje GTB17 ;-)
Dzięki za sprostowanie o jakie turbosprężarki chodzi bo coś mi się nie chciało wierzyć żeby GTB2260VK miało taki ładny dół.

GTB22 wstaje tak samo jak GTB20 ;-) , poza tym trzeba pamietac ze GTB to tez zupelnie inna wydajnosc objetosciowa, nie samym doladowaniem czlowiek zyje .

Edytowane przez spanky

Opublikowano
  • Autor

GTB22 wstaje tak samo jak GTB20 ;-)

Miałem na myśli ten log z GTB17.

Tu takie małe porównanie turbosprężarka o której pisze do GTB2260VKRL.

Z prawej leży VKRL a z lewej już przygotowane do montażu GTD:

e0fba15e4c13.jpg

Edytowane przez Jarol

Opublikowano

GTB22 wstaje tak samo jak GTB20 ;-)

Miałem na myśli ten log z GTB17.

Tu takie małe porównanie turbosprężarka o której pisze do GTB2260VKRL.

Z prawej leży VKRL a z lewej już przygotowane do montażu GTD:

e0fba15e4c13.jpg

dobry jestes

GTB22 wstaje tak samo jak GTB20 ;-)

Miałem na myśli ten log z GTB17.

Tu takie małe porównanie turbosprężarka o której pisze do GTB2260VKRL.

Z prawej leży VKRL a z lewej już przygotowane do montażu GTD:

e0fba15e4c13.jpg

czyli tym razem na wiecej jak 200nm przy 2tys nie ma co liczyc :grin:

Edytowane przez krzysiek1606

Opublikowano
  • Autor

czyli tym razem na wiecej jak 200nm przy 2tys nie ma co liczyc :grin:

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi?

Edytowane przez Jarol

Opublikowano

Zamieszczam log wykonany na drugim i trzecim biegu nowej turbosprężarki, którą zamontowaliśmy do 1,9TDI BKC.

Jest to przepaść konstrukcyjna w stosunku do leciwych już GTB2260VK, nie mówiąc o jeszcze starszych turbosprężarkach serii GT.

Turbo osiąga 1 bar poniżej 1600obr na 3 biegu i a na drugim biegu poniżej 1850obr.

Dół obrotów i reakcja na gaz jest dużo lepsza niż na GT1749VA czyli turbo z ASZ, AWX.

Jest to najnowsze turbo z wirnikiem kompresji CNC oraz na ceramicznych łożyskach kulowych.

Jej wydajność to około 250km.

Jest to chyba obecnie najlepsza opcja do silników 1,9/2,0 TDi na moce do 230-250Km

Na dniach będę stroił te auto to zobaczymy co wyjdzie.

Pomiar 2 bieg

Log11_2.jpg

Pomiar 3 bieg

Log11_3.jpg

a moze przeczytaj jeszcze raz to zrozumiesz?

Opublikowano
  • Autor

Co maja logi które wkleiłem przedwczoraj z turbosprężarki GTD do zdjęcia na którym jest ona porównana do GTB2260vkrl?

Dalej nie rozumiem?

Napisz wprost o co Ci chodziło w tym stwierdzeniu, że dobry jestem i że tym razem na więcej jak na 200Nm przy 2tyś obr nie ma co liczyć?

Edytowane przez Jarol

Opublikowano

Panie Jarol Lepiej zajmij się pan elektronika i tym jak się wpasowywuje w sofcie pompki AL za Q bo do tej pory nie ogarniasz tego tematu byłem u ciebie powiedziałeś że pompki do kosza a kolega z Rybnika ogarnął temat w 3 minuty pompki igły jeśli będziesz szukał pomocy to dam namiar Do kolegi nie wiem jak Robisz te programy... powodzenia.

Chcesz zrobić kaczkę z jabłkami a wodę na herbatę przypalasz....

piszesz o turbinach nie umiesz pompek spasowac :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

piszesz o turbinach nie umiesz pompek spasowac :facepalm:

To jest temat o turbosprężarka wiec nie wiem po co piszesz o pompkach i cytujesz coś nie znając kompletnie o co chodzi.

Nie potrafisz obronić swoich kłamliwych logów więc chcesz się odgryźć w inny sposób!.

Za takie mieszanie tematów powinno być ostrzeżenie.

A jeśli chcesz już dyskutować o pompkach to Tomitdi07 chciał się ze mną zamienić na pompki . Miał niby za***iste AL i chciał je zamienić na BA z dopłatą 400zł z mojej strony. Jak przyjechał do mnie to jego auto chodziło tragicznie szarpało na wolnych obrotach tłumaczył, że to wina softu. W celu sprawdzenia pompek wgrałem do sterownika na chwilę soft z silnika który w oryginale miał pompki AL. Bipy po tym poprawiły się natomiast autem dalej rzucało na prawo i lewo i dlatego podziękowałem za zamianę.

KONIEC OT!!!!!!

Edytowane przez Jarol

Opublikowano
Nie potrafisz obronić swoich kłamliwych logów więc chcesz się odgryźć w inny sposób!.

Za takie mieszanie tematów powinno być ostrzeżenie.

nic nie musze ukrywac w przeciwienstwie do ciebie bo wiem jak prawidlowo wykonac przerobke i montaz tubo :lol:

tak wiec jeszcze dluga droga przed toba :P jarol po co ta slepa pogon za klijentem ?

a masz kolego jeszcze ten temat logi robione przez wlasciciela auta na wtryskach zastepczych 216 bo 270 wyslane zostaly do naprawy patrz i podziwiaj :naughty:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337653-afn-gtb22-240ps-i-440nm/page-3

Edytowane przez krzysiek1606

Opublikowano

Trzeslo autem bo były AL zamiast Q niby wgrales Soft. A autem dalej trzeslo i powiedziałeś że pompki do śmieci... na następny dzień pojechałem do kolegi ,, anderllh ,,i ogarnal temat moje pompki jednak są zaj****te ale na ten temat wypowie się kolega Anderllh mogę powiedzieć tylko tyle panie jarol ma pan się od kogo uczyć może anderllh zorganizuje jakis kurs..

Opublikowano

Panowie prosze pisac kulturalnie i nie przeklinac :hi:

Kazdy tego typu post zostanie nagrodzony upominkiem *



* patrz REGULAMIN FORUM !

Opublikowano
  • Autor

jarol po co ta slepa pogon za klijentem ?

Krzysiek to nie jest pogoń za klientem bo ja nie przerabiam ani nie sprzedaje turbosprężarek.

Po prostu wrzuciłem pomysł na nowe turbo do 1,9TDi tak samo jak 5 lat temu pisałem o GTB17

(zauważ że ten cały temat jest mojego autorstwa).

Turbo zamontowaliśmy do mojego auta i na razie je testuję. Logi z tych testów wrzuciłem na forum.

Wiem że ty przerabiasz turbosprężarki i robisz to bardzo dobrze więc nie musisz mi tego udowadniać.

Edytowane przez Jarol

Opublikowano

GTD1752VRK z BMW 190PS

Opublikowano

Dokładniej ten model, czytałem o tym na TDIforums

http://allegro.pl/bmw-f10-x3-x4-2-0d-190km-819976-8570082-nowa-gwfv-i5754945284.html

Numer turbinki 819976-0010 GTD1752VRK


12240267_875326422563663_278972972433234

12273731_875326429230329_872758108461152

12278692_875326425896996_899111984364768

11221766_875326492563656_569702395289742

12247860_875326489230323_474152939580075

12232766_875326485896990_135695461441901

12239661_875326569230315_584150521294479

12243441_875326582563647_670713337399237

12248251_875326592563646_741469161067059

11942259_875326642563641_389113407231518

12244326_875326872563618_651543510780276

Już po adaptacji pod podcisnienia :wink:

Opublikowano
  • Autor

No ja mogę powiedzieć tyle że dół jest mega.

Wczoraj i dzisiaj stroiłem auto ale finalny wykres wrzucę najprawdopodobniej jutro.

Jak na razie spokojnie udało mi się zrobić 330Nm przy 1600obr i to całkowicie bez dymu z dołu.

Turbo na 4 biegu przy 1600obr doładowuje obecnie 1,25bara

Edytowane przez Jarol

Opublikowano

GTD to na postoju dmucha 1,5 bara a co dopiero jak włączysz bieg:)

Opublikowano

Panowie co myślicie o tej aukcji?

http://allegro.pl/turbosprezarka-garrett-gtb-1756-vk-do-tuningu-i6009097003.html#thumb/2

Szukam gtb17 solidnie przerobionej w ten sposób żeby zamontować w AVF, zależy mi na nieregenerowanej turbawce

Opublikowano

Jezeli ma byc nie regenerowana to raczej zle trafiles. ;) no i nie wiem czy przypadkiem ona nie jest przerobiona pod poprzeczniaki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.