Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką książkę czytasz...teraz !!!


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nonstop ściągam;) Dzięki kindle'owi czytam rocznie pewnie z 5x więcej niż zanim go dostałem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nonstop ściągam;) Dzięki kindle'owi czytam rocznie pewnie z 5x więcej niż zanim go dostałem:P

A jakieś info co do dobrych tytułów w PDF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ciężkie pytanie, każdy lubi co innego. Ostatnio czytałem świetną książkę o mentalności Polaków. Krzysztof Varga - Trociny. Polecam, można się pośmiać ale daje do myślenia. Załóż sobie konto na Biblionetce, oceń kilkadziesiąt książek i tam masz taką opcję "poleć mi książki" - naprawdę przydatna. Jak nie wiem co czytać to patrzę na taką listę i coś wybieram. A książek na czytniki jest multum w sieci ale wiadomo - im nowsza książka, tym większy problem (albo zupełny brak możliwości) znalezienia w sieci - jak z filmami. Aktualnie czytam "Myszy i ludzie" Steinbecka. Planuję wziąć się za 7 nawyków Coveya ale zawsze na wiosnę tracę chęć do czytania, jest tyle innych rzeczy do zrobienia w taką pogodę:D Powiedz jaki typ książek lubisz, może coś pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz najchetniej chyba jakies tytuly podobne do "Wladcy Pierscieni" tylko bez tych opisow na kilkadziesiat stron :D Jestem dosc niecierpliwy jesli chodzi o czytanie :)

Jakieś dobre sci-fi lub historyczne (szczegolnie dot. Polski) też chętnie przeczytam. Lub jakiś dobry dokument!

Wiesz nie mam konkretnego typu książek, które czytam. Na pewno nie czytam romansów i lektur :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde to zupełnie w inną stronę niż ja... z historycznych z tego co teraz pamiętam to na pewno polecę Ci "Niezłomnego" Laury Hillenbrand, Kompanię Braci, O jeden most za daleko i Najdłuższy dzień. Resztę czytam w innych klimatach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde to zupełnie w inną stronę niż ja... z historycznych z tego co teraz pamiętam to na pewno polecę Ci "Niezłomnego" Laury Hillenbrand, Kompanię Braci, O jeden most za daleko i Najdłuższy dzień. Resztę czytam w innych klimatach;)

Poszukam na pewno i z chęcią przeczytam ;) Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem czytać "Polska mafia" Sylwestra Latkowskiego.

Zacząłem "Nowy alfabet mafii"- Ewa Ornacka, Piotr Pytlakowski.

Też właśnie czytam:naughty:

Też właśnie ją kończę :wink: Potem czeka na mnie "Strongman u szczytu władzy. Władimir Putin i walka o Rosję".

Dzięki MaciekW. za podanie kilku fajnych tytułów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem czytać "Polska mafia" Sylwestra Latkowskiego.

Zacząłem "Nowy alfabet mafii"- Ewa Ornacka, Piotr Pytlakowski.

Też właśnie czytam:naughty:

Też właśnie ją kończę :wink: Potem czeka na mnie "Strongman u szczytu władzy. Władimir Putin i walka o Rosję".

Dzięki MaciekW. za podanie kilku fajnych tytułów :hi:

Nie ma sprawy :wink: Po w/w książkach przeczytałem:

- "Schodząc ze ścieżki" Tomasza Jamrozińskiego; polecam dość fajnie trzyma w napięciu,

- "Czarny styczeń" Sylwestra Latkowskiego; fajna sensacja,

- ostatnio skończyłem czytać "Masa o kobietach polskiej mafii" Artur Górski, Jarosław Sokołowski; czy to wszystko w tej książce prawda? Jeżeli tak to naobracali chłopaki z Pruszkowa tego "towara" od groma :wink: Myślę, że dla lubiących temat będzie OK; ja nie żałuję że kupiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz najchetniej chyba jakies tytuly podobne do "Wladcy Pierscieni" tylko bez tych opisow na kilkadziesiat stron :D Jestem dosc niecierpliwy jesli chodzi o czytanie :)

Jakieś dobre sci-fi lub historyczne (szczegolnie dot. Polski) też chętnie przeczytam. Lub jakiś dobry dokument!

Wiesz nie mam konkretnego typu książek, które czytam. Na pewno nie czytam romansów i lektur :P

Malazańska księga poległych Ericsona. Jeżeli lubisz klimaty Tolkiena to tym będziesz zachwycony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem "Doktor Śmierć" autor: Jacek Caba - polecam!

Zacząłem "Klub Patriotów" Christopher'a Reich'a - zaczyna się ciekawie, zobaczymy co dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa literatura to

Zaklinacz Donato carrisi

Scarpetta Patricia cornwell

Syreni śpiew Val mcdermid - hardcorowa

Jesli ktoś nie uwarza beara gryllsa za oszusta to Kurz pot i łzy , bezlitosny ocean, bardzo fajne

Polecam nowy alfabet mafii i kobiety polskiej mafii która napisał masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj skończyłem Rio Anaconda a dziś zacząłem Podróżnik WC, oczywiście Wojtka Cejrowskiego. Super - polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odłożyłem na półkę "Nie ma takiego miasta" Tomasza Konatkowskiego, a wziąłem do ręki "Droga do Gandolfo" Roberta Ludluma :)

W przyszłym tygodniu planuję zakup kolejną książkę Artura Górskiego i "Masy" Sokołowksiego- "O pieniadzach mafii" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie miałem o niej pisac

Czytasz i nie mozesz sie oderwać tak samo dobra jak pierwsza o kobietach tak wiec polecam czekam na kolejna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...