Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] jakie jest odpowiednie ET felgi?


maciejski

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam zamiar kupic oryginalne felgi Audi S-line 17". Do tego oponki Toyo Proxes T1R 225/45, jakie ET powinna miec felga? Czy ET 45 lub 43 bedzie odpowiednie?

Ja mam Et43 w 5-ramiennych S-linach i dołożyłem dystanse bo jak dla mnie za bardzo sie schowały... zobacz sobie w moja A4 tam są fotki mojej na s-linach bez dystansów to sobie zobaczysz co i jak

ps. Mam zawieche -20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber ile tych dystansów masz (mm) przód,tył bo mam felgi z takim samym ET i obawiam się właśnie że za bardzo wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber ile tych dystansów masz (mm) przód,tył bo mam felgi z takim samym ET i obawiam się właśnie że za bardzo wejdą.

przód 18mm tył 20mm i jest idealnie nic nie wychodzi poza obrys autka a powiem ze nawet sie jeszcze troszke sie chowa fela, jest jeszcze jedna ważna rzecz a mianowicie jesli założysz mniejsze dystanse to nie wiem jak to nazwać ale ten pierscień kóry jest na piascie wypchnie pierscień centrujacy z dystansu i bedzie sie odrywał.... juz to przerabiałem bo miałem wczesniej 15 mm przód i 17 mm taka mała zmiana i nic sie juz nie dzieje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber a możesz napisać jaki masz dokładnie rozmiar felg i jakie opony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/45/17 i felge z ET43

dokladnie mam taki rozmiar jak i felg tak i opon dystanse z przodu 18 mm z ty?u 20 mm nic nie obciera i wszytsko jest OK[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 12:13 _________________________________________________oto fotki panowie, nie widac tego jak powinno no ale moze wam cos to przyblizy.....

Fotki bez dystansów

32f1651be52b594f.jpg

2732341fb1404693.jpg

fotki z dystansami

8d2c6f6d7ebed12d.jpg

64e7edc5588c82f6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj ale jak za?o?y?e? dystansy to dawa?e? d?u?sze ?ruby co?? Ja tez kupi?em wzór od S-Line tylko ?e te szerokie ?opaty i maj? ET45 jak za?o?e oponki i wrzuce je na autko mo?e te? bede musia? kupi? dystanse, gdzie zamawia?e? swoje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj ale jak za?o?y?e? dystansy to dawa?e? d?u?sze ?ruby co?? Ja tez kupi?em wzór od S-Line tylko ?e te szerokie ?opaty i maj? ET45 jak za?o?e oponki i wrzuce je na autko mo?e te? bede musia? kupi? dystanse, gdzie zamawia?e? swoje??

czywiscie ze dluzsze sruby :) gosc z czestochowy na allegro jest co sprzedaje i robi dobre ceny :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj ale jak za?o?y?e? dystansy to dawa?e? d?u?sze ?ruby co?? Ja tez kupi?em wzór od S-Line tylko ?e te szerokie ?opaty i maj? ET45 jak za?o?e oponki i wrzuce je na autko mo?e te? bede musia? kupi? dystanse, gdzie zamawia?e? swoje??

czywiscie ze dluzsze sruby :) gosc z czestochowy na allegro jest co sprzedaje i robi dobre ceny :th:

[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 13:29 _________________________________________________Kupowałes od niego ???? Daj linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystanse pewnie też od niego masz?

tak kupowałem od niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z przodu masz 17 mm bo widzę że 18 mm nie ma gość na aukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z przodu masz 17 mm bo widzę że 18 mm nie ma gość na aukcjach.

z tego co pamietam to mam 18 mm :) zapytaj go moze bedzie miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam jeszcze do wiosny ale nie omieszkam :) zreszta 1 mm różnicy nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam zamiar kupic oryginalne felgi Audi S-line 17". Do tego oponki Toyo Proxes T1R 225/45, jakie ET powinna miec felga? Czy ET 45 lub 43 bedzie odpowiednie?

Zastanów się nad 235/45R17, Ja jeżdzę na takich w lecie, fele pochodzą od A4 B7 wersja 170KM 5-cio ramienne, zawieszenie mam sportowe obniżone, utwardzone i pięknie się tam mieszczą, o ile dobrze pamiętam podany przezemnie rozmiar jest zalecany, przy innym możesz mieć złe odczyty przejechanych km oraz zrąbaną prędkość.

Moje felgi: http://moto.allegro.pl/item312356519_17_5x112_do_audi_i_vw_oryginalne_audi.html MI udało się takie kupić orginałki z oponami nowiutkimi G Y 235/45R17 indeks Y, za 2900 na allegro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę na takich w lecie, fele pochodzą od A4 B7 wersja 170KM 5-cio ramienne, zawieszenie mam sportowe obniżone, utwardzone i pięknie się tam mieszczą, o ile dobrze pamiętam podany przezemnie rozmiar jest zalecany, przy innym możesz mieć złe odczyty przejechanych km oraz zrąbaną prędkość.

Moje felgi: http://moto.allegro.pl/item312356519_17_5x112_do_audi_i_vw_oryginalne_audi.html MI udało się takie kupić orginałki z oponami nowiutkimi G Y 235/45R17 indeks Y, za 2900 na allegro:)

hmmm z tego co mi sie wydaje to te fele nie występowały w rozmiarze 17 scie jako Orginały!!!!!!

Ori to tylko 18 stki reszta to podróbki... jak sie myle niech mnie ktoś poprawi ale jest to wersja przeciez RS6....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi są często podrabiane. Jak ja szukałem tylko 18" to widziałem różne nie orginalne. Wiem napewno że orginalne produkuje firma RONAL i z tyłu są nabite znaczki Ronal i Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę na takich w lecie, fele pochodzą od A4 B7 wersja 170KM 5-cio ramienne, zawieszenie mam sportowe obniżone, utwardzone i pięknie się tam mieszczą, o ile dobrze pamiętam podany przezemnie rozmiar jest zalecany, przy innym możesz mieć złe odczyty przejechanych km oraz zrąbaną prędkość.

Moje felgi: http://moto.allegro.pl/item312356519_17_5x112_do_audi_i_vw_oryginalne_audi.html MI udało się takie kupić orginałki z oponami nowiutkimi G Y 235/45R17 indeks Y, za 2900 na allegro:)

hmmm z tego co mi sie wydaje to te fele nie występowały w rozmiarze 17 scie jako Orginały!!!!!!

Ori to tylko 18 stki reszta to podróbki... jak sie myle niech mnie ktoś poprawi ale jest to wersja przeciez RS6....

W pewnym sensie masz racje, felgi do RS-ow sa często podrabiane, jednak zauważ subtelną różnicę między tymi rs-owymi: http://moto.allegro.pl/item308416371_rewelacja_nowy_wzor_audi_rs_17_cali_piekne.html

a moimi:

http://moto.allegro.pl/item312356519_17_5x112_do_audi_i_vw_oryginalne_audi.html

Co do 17" ktore u mnie wystepują to sa na 100% oryginał gdyż fele kupilem od kolesia ktory kupil A4 B7 Av 170KM quattro swojej żonie ale dla niej fele byly za duże i za niski profil. Co do tego skąd wiem, to pracuję w salonie Audi i kilka A4 B7 170KM sprzedałem własnie na felach 17":)

Niestety nie umiem zamieszczac zdjec to bym ci pokazal zdjecie ze szkolenia w Monachium z Audi A4 B8 nową czwóreczkę 3,2 FSI na felach wzor jak moje tylko rozmiarowo 18".

Jak narazie na rynek polski nie sa przeiwidziane 17 lub 18 calowe felgi do nowego A4 B8 (wzor takich jak moje).

Mam nadzieje ze nie bylo to zbyt haotyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...