Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] W trakcie ruszania, stuk odczuwalny na pedałach i przedniej osi


Phobos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W moim A4 B8 1.8TFSI 163PS, przy ruszaniu po przekroczeniu około 10km/h, szłyszalny jest wyraźny głuchy stuk, który również odczuwalny jest na pedałach. Dzieje się to za każdym razem, jak samochód stoi około 30 minut i ruszam ponownie.

Zgłosiłem temat na gwarancji i usłyszałem, że tak uzbraja się ABS i jest OK. To jest moje 3 Audi i nic podobnego się nie działo. Może ktoś się spotkał z podobnym problemem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem coś podobnego, działo mi sie to rano, ale nie codziennie, doszedłem do tego, ze najprawdopodobniej jest to coś z wysprzęglikiem, ale w końcu problem sam znikł i w końcowym efekcie nie wiem co to.

ja bym pojechał spowrotem do serwisu i jeśli znów powiedzą że to ABS to bym ich poprosił żeby Mi pokazali inne takie A4-ki w których tak sie ABS uzbraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesyety w całej warszawie nie mają samochdu testowego z miom silnikiem, a klientowski nie wchodzi w rahubę na testy i to rozumiem doskonale.

Dzięki za jakiś trop, ja caly czas mam zastrzezenia do sprzęgła i skrzyni biegów samochód zachowyje się jak by miał przejechane ze 200000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesyety w całej warszawie nie mają samochdu testowego z miom silnikiem, a klientowski nie wchodzi w rahubę na testy i to rozumiem doskonale.

Dzięki za jakiś trop, ja caly czas mam zastrzezenia do sprzęgła i skrzyni biegów samochód zachowyje się jak by miał przejechane ze 200000 km.

Walcz z ASO :) powiedz ze odglosy sa coraz silniejsze niech sprawdzaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam coś podobnego. U mnie wprawdzie jest multitronic ale za każdym razem gdy odpalę auto i pierwsze ruszenie (nie zależnie do przodu czy do tyłu) i słyszę jednorazowy brzęk jakby hamulec puszczał. Być może to rzeczywiście tak ma być. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobnie, lekkie chrobnięcie przy ruszaniu, nie zawsze, bardzie na zimnym, jak sprzęgło puszczę do końca. słyszałem gdzieś że to abs lub asr odpala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest przypadkiem test pompy abs? był już podobny temat o tym , tylko ze w b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...