Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w LUBARTOWIE!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w niedziele to się piszę :decayed:

Opublikowano
Jak w niedziele to się piszę :decayed:

no planujemy w niedzielę:decayed:

Opublikowano

No to gitara, przy okazji odwiedzę ziomali w Putawach :decayed:

Opublikowano
No to gitara, przy okazji odwiedzę ziomali w Putawach :decayed:

spoko loko, może ktoś jeszcze z waszych stron przybędzie:decayed:

Opublikowano

Może kumpel z ulicy da się namówić.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Może kumpel z ulicy da się namówić.

sorki ze nic nie pisalem w temacie ale mialem duzo pracy...

ja jestem obecnie w stanie modyfikacji swojej furki to moze jakis spocik w LBR?

kto sie pisze?

Opublikowano

Ja z sąsiadem mogę podjechać :wink:

Opublikowano
Ja z sąsiadem mogę podjechać :wink:

toś jeszcze do Saaba nie wrócił?:wink:

Opublikowano

Na razie brak funduszy :facepalm:. Przygodę z A4 B5 zakończę za rok o tej porze, to już postanowione. Sąsiad kupił A4 3 miesiące temu i już sprzedaje bo jednak za ciasne.

Opublikowano

na spocik z radzynia chetnie podjade w kazda niedziele.nie mam wypasionej a4 ale chetnie postoje popier.... glupoty

Opublikowano
  • Autor
na spocik z radzynia chetnie podjade w kazda niedziele.nie mam wypasionej a4 ale chetnie postoje popier.... glupoty

nie wazne cz auto pomodzone czy nie wazna jest osoba:P

Opublikowano

Ja też nic nie modziłem i nie mam zamiaru :wink:

To moja propozycja 02.06.2013 godz. 17-18 pod "kotlandem"

czy chcecie wcześniej ?

Opublikowano

jestem za ile bedzie osób.kaufland w lubartowie to tu co na lublin sie wylatuje?piszcie tu na bieżąco co z naszym mini spocikiem ale 99 procent jestem

Opublikowano
  • Autor
jestem za ile bedzie osób.kaufland w lubartowie to tu co na lublin sie wylatuje?piszcie tu na bieżąco co z naszym mini spocikiem ale 99 procent jestem

mi pasuje i bede;-)

Opublikowano
jestem za ile bedzie osób.kaufland w lubartowie to tu co na lublin sie wylatuje?piszcie tu na bieżąco co z naszym mini spocikiem ale 99 procent jestem

mi pasuje i bede;-)

to namów od razu kickera żeby nie sprzedawał B5:przebiegly::cwaniak:

Opublikowano

Ok to termin ustalony, rezerwujcie czas ponad wszystko! żeby nie było że ktoś w ostatniej chwili nie może :wink:

Ja namówię sąsiada, więc jak na razie będzie nas czterech, ktoś kiedyś chyba z Łęcznej był chętny...

Rafał mi się marzy wersalka, bądź tapczan na kółkach + ~170KM ale nie powiem to 2.8 z Q lata za***iście :banan: tylko to taczka.

Opublikowano
Ok to termin ustalony, rezerwujcie czas ponad wszystko! żeby nie było że ktoś w ostatniej chwili nie może :wink:

Ja namówię sąsiada, więc jak na razie będzie nas czterech, ktoś kiedyś chyba z Łęcznej był chętny...

Rafał mi się marzy wersalka, bądź tapczan na kółkach + ~170KM ale nie powiem to 2.8 z Q lata za***iście :banan: tylko to taczka.

a no taczka, a pomyśl co by było gdybyś springi bądź gwint założył:whistling:

a my musimy z tym żyć:decayed::wink:

Opublikowano

Co prawda ja jeszcze audiczki nie kupiłem ale chętnie wpadnę do Lubartowa akurat mam blisko :D

Opublikowano

Ma ktos esowy zderzak przedni z kratkami, to bym moze wpadl na spocik zeby obadac czy zderzak wymienic czy kratke, bo cosik mam krzywo pospawane :decayed:

Opublikowano

ja nie mam :) to ile osób w koncu bedzie ja to na 200 % jesli bedzie conajmniej jedna osoba a co

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.