Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w LUBARTOWIE!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale bryki skoda.... :wink4:

Opublikowano

ale to nic ma drugie :audi: więc ma czym jeżdzić a za to ubezpieczenie mu zwróci:P

Jeśli mówimy o tym samym ( a raczej tak bo takie A3 jest tylko jedno w Lubartowie ) to nie widziałem aby jeździł czymś innym niż to A3 z dziurą w tylnym zderzaku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale to nic ma drugie :audi: więc ma czym jeżdzić a za to ubezpieczenie mu zwróci:P

Jeśli mówimy o tym samym ( a raczej tak bo takie A3 jest tylko jedno w Lubartowie ) to nie widziałem aby jeździł czymś innym niż to A3 z dziurą w tylnym zderzaku :decayed:

kolego ma a4 w combi ten sam kolor :good:

Opublikowano

ale to nic ma drugie :audi: więc ma czym jeżdzić a za to ubezpieczenie mu zwróci:P

Jeśli mówimy o tym samym ( a raczej tak bo takie A3 jest tylko jedno w Lubartowie ) to nie widziałem aby jeździł czymś innym niż to A3 z dziurą w tylnym zderzaku :decayed:

kolego ma a4 w combi ten sam kolor :good:

Jeszcze nie widziałem go nigdy w takim aucie..tylko w tym Sportbacku :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zapraszam na WOŚP 08.01.2012 - więcej w wątku spotów lubelskich :wink4:

Opublikowano

kto jedzie z Lubartowa na WOŚP? Ja się zastanawiam?

Opublikowano

Ja nie che zapeszyć więc mówię że mnie nie będzie ale mam w planach :polew:

Opublikowano

Jakoś nie mam weny na takie ustawki. Ale w Lubartowie możemy się skrzyknąć na jakąś fajkę w centrum :gwizdanie:

Opublikowano

Tak też może być, ale dawaj do LBN, wyrwiesz się od żony :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

plakat-751x1024.jpg

:hi:

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Lubartowiaki wiosna idzie :decayed:

Opublikowano
Lubartowiaki wiosna idzie :decayed:

a może coś wspólnymi siłami zorganizujemy w jakimś ciekawym miejscu?:naughty:

Opublikowano

cropped-m13.jpg

termin juz jest

Opublikowano

hehehe u nas bida, widziałem że trochę na forum nowych z Lbw ale mają po 1-2 posty więc chyba rzadko zaglądają, ja bywam w Putawach raczej na tygodniu :decayed: widziałeś PW ode mnie ??

Opublikowano
hehehe u nas bida, widziałem że trochę na forum nowych z Lbw ale mają po 1-2 posty więc chyba rzadko zaglądają, ja bywam w Putawach raczej na tygodniu :decayed: widziałeś PW ode mnie ??

zapomniałem, tak hamulce normalnie na dotyk nie trzeba ostro dusić

Opublikowano

mógłbyś sprawdzić jaką wartość masz po wciśnięciu maksymalnie pedału hamulca na włączonym silniku w ABS-Brakes, grupa 005, Brake pressure??

Opublikowano
mógłbyś sprawdzić jaką wartość masz po wciśnięciu maksymalnie pedału hamulca na włączonym silniku w ABS-Brakes, grupa 005, Brake pressure??

sprawdze ale dzisiaj nie dam rady

Opublikowano

Spoko, spoko w miarę możliwości.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jak tam kicker wpadsz do nas na spot za 2 tygodnie? może ktoś jeszcze od was się skusi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.