Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w LUBARTOWIE!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tyle razy nad firlejem byłem, mogłem zajechac :decayed:

Opublikowano

a tyle razy nad firlejem byłem, mogłem zajechac :decayed:

No to jak to taaak? ja co niedziele w firleju, rekreacyjnie spacerek itp. :gwizdanie:

Opublikowano

a tyle razy nad firlejem byłem, mogłem zajechac :decayed:

No to jak to taaak? ja co niedziele w firleju, rekreacyjnie spacerek itp. :gwizdanie:

ostatnie 3 niedziele po kolei byłem
Opublikowano

Ja ostatnie dwie, a przecież Twoje Dżaudi bym wypatrzył tym bardziej na nie lokalnych blachach :tongue4: chyba po nocy się włóczyłeś w firleju

Opublikowano

Ja ostatnie dwie, a przecież Twoje Dżaudi bym wypatrzył tym bardziej na nie lokalnych blachach :tongue4: chyba po nocy się włóczyłeś w firleju

byłem byłem

to co ustawka wy i my w połowie drogi między LLB a LPU :naughty::decayed:

Opublikowano

WY to wiem kto ale MY? u nas nikogo niema :tongue4:

Opublikowano

WY to wiem kto ale MY? u nas nikogo niema :tongue4:

ze 3 was jest widze
Opublikowano

WY to wiem kto ale MY? u nas nikogo niema :tongue4:

Oj parę "Aczwurek" jest w Lubartowie. Jak coś będziecie działać to na mnie możecie liczyć.

Pozdrawiam

Opublikowano

Chłopaki w sobotę o 17.00 w.................. Lublinie (wiem że nie ten wątek) jak w Lubartowie nie dajemy rady to może Lublin ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Planowany jest spocik w Łukowie prawdopdobnie w najblizszy week, był by ktos chętny :mysli:

Wiecej w wątkach mazowieckich Garwolin i Siedlce :hi:

Opublikowano

Będę śledził, zobaczymy co z tego śledzenia wyjdzie.

Opublikowano

Będę śledził, zobaczymy co z tego śledzenia wyjdzie.

na garwolińskim trwa debata :decayed: przydał by sie ktos z łukowa

Opublikowano

Planowany jest spocik w Łukowie prawdopdobnie w najblizszy week, był by ktos chętny :mysli:

Wiecej w wątkach mazowieckich Garwolin i Siedlce :hi:

w Łukowie? :gwizdanie: To może ja...? :naughty:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Mnie zastanawia dlaczego nikt więcej z Lubartowa się nie udziela :angry:

Opublikowano

Mnie zastanawia dlaczego nikt więcej z Lubartowa się nie udziela :angry:

pod Lublinem byliśmy to zrś nie psyjechał :tongue4:
Opublikowano

Przyznaję się, nie było mnie :tongue4: ja patrzyłem na ten wątek Lublin a tam kowi jakieś jaja se robił więc pomyślałem że lipton z wyprawy, nic następnym razem w razie co będę pisał CI PW coby się upewnić co gdzie i jak.

Opublikowano

Przyznaję się, nie było mnie :tongue4: ja patrzyłem na ten wątek Lublin a tam kowi jakieś jaja se robił więc pomyślałem że lipton z wyprawy, nic następnym razem w razie co będę pisał CI PW coby się upewnić co gdzie i jak.

:decayed:
Opublikowano

Przyznaję się, nie było mnie :tongue4: ja patrzyłem na ten wątek Lublin a tam kowi jakieś jaja se robił więc pomyślałem że lipton z wyprawy, nic następnym razem w razie co będę pisał CI PW coby się upewnić co gdzie i jak.

bo ten koleś z Ryk to taki lisek jest i chciał odciągnąć Cię od Bidy :polew:
Opublikowano
:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.