Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w LUBARTOWIE!


Rapciuch-R1

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie dziękuje za przybycie sąsiadowi (mytomy) :decayed: przynajmniej było nas dwóch.

Kolejny dowód na to by wspierać spoty w Puławach, w "poważnych" spotach :wink:

http://s15.postimg.org/9uh4z2jyv/002.jpg

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

a8 d3:whistling::wink:

mmmm lymudżyna (czyatj tapczanik) konkretny :decayed:, zamawiam jazdę próbną :wink:

dziwne ze Rapciuch nie przyjechał, a tak ostro modzi:wink:

dobrze że chociaz was dwóch było, zapraszamy do nas, choć nie wiem jak u nas bedzie teraz z frekwencją

wreszcie bym nie był sam z wolnossącą V6:grin:

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

To kiedy robimy wspólnego spocika w jakimś ciekawym plenerze? :naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

dołączac na fejsie, może tam uda nam się zebrać większe grono chętnych na spot

https://www.facebook.com/pages/Audi-Grupa-Pu%C5%82awy/446521482097121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły weekend na pewno odpada, mi to w sumie rybka bo ja teraz mam duuuuuuużo wolnego czasu, aby pogoda była ale sąsiad będzie preferował na pewno weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły weekend na pewno odpada, mi to w sumie rybka bo ja teraz mam duuuuuuużo wolnego czasu, aby pogoda była ale sąsiad będzie preferował na pewno weekendy.

koledzy sorki ze sie nie pojawilem ale autko bylo nie sprawne i brak dostepu do neta mialem. obiecuje poprawe i nastepnym razem bede na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły weekend na pewno odpada, mi to w sumie rybka bo ja teraz mam duuuuuuużo wolnego czasu, aby pogoda była ale sąsiad będzie preferował na pewno weekendy.

a i owszem-na tygodniu od świtu po noc zamiatam w robotuni:( tak więc ja bym jak większość z nas obstawiał raczej sobote/niedziele :naughty:

aby tylko pogoda sprzyjała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły weekend na pewno odpada, mi to w sumie rybka bo ja teraz mam duuuuuuużo wolnego czasu, aby pogoda była ale sąsiad będzie preferował na pewno weekendy.

a i owszem-na tygodniu od świtu po noc zamiatam w robotuni:( tak więc ja bym jak większość z nas obstawiał raczej sobote/niedziele :naughty:

aby tylko pogoda sprzyjała :decayed:

to kiedy robimy jakiegoś wspólnego?:wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję wstępnie za 2 tygodnie ( 15/06 ), termin naturalnie ruchomy :wink: tylko jak ty się pozbierasz z tą nogą paput :facepalm:

może za dwa tygi dam radę bo juz dzisiaj jeździłem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie jest z Tobą tak najgorzej :decayed: można by gdzieś wyskoczyć, wam na pewno znudził się już parking pod Tesco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie jest z Tobą tak najgorzej :decayed: można by gdzieś wyskoczyć, wam na pewno znudził się już parking pod Tesco :D

jeździc mogę, chodzić nie za bardzo:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak robimy coś razem? jakiś spot?

Niedawno zostałem bezrobotnym więc ograniczam wszelkie wyjazdy do minimum :kwasny:

Na jakiś czas odpadam z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak robimy coś razem? jakiś spot?

Niedawno zostałem bezrobotnym więc ograniczam wszelkie wyjazdy do minimum :kwasny:

Na jakiś czas odpadam z gry.

przykro mi, może w miarę szybko coś znajdziesz

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle siedze na tym forum i dopiero ogarnąłem że są u mnie w mieście jakieś spoty ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle siedze na tym forum i dopiero ogarnąłem że są u mnie w mieście jakieś spoty ;]

:grin: po trzech latach:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej później niż wcale :wink:

lepiej późno niż później:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obserwowania wątku:

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/zlot-patryk-278679/

:hi: i zachęcam do przybycia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...