Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki laptop wybrac?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W temacie Lapkow jestem zielony. Chce przeznaczyc ok 2,5tysia. Co wybrac? Doradzcie jakiej firmy wziasc, jaki procesor, karta graficzna itp...

[mod]Po co ten prefiks [ALL B5] ? To laptop do B5 ma być ? :przebiegly: [/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W temacie Lapkow jestem zielony. Chce przeznaczyc ok 2,5tysia. Co wybrac? Doradzcie jakiej firmy wziasc, jaki procesor, karta graficzna itp...

do czego Ci ten laptop? do grania, pisania, neta, do pracy,do neta, do filmow? zero informnacji a wszyscy maja radzic.... :)

potwierdzam ze czerwone sa niezle... mam bordowego della :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno do filmow i neta. Z napedem bluray. Acz kolwiek pograc bym tez chcial ale to sporadycznie. [br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 15:52_________________________________________________http://allegro.pl/laptop-hp-pavilion-dv6-3125-i5-4-500gb-bluray-win7-i1759066541.html co sadzicie o tym lapku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konfiguracja niezła ale HP bym odradzał, nie wiem jak matryce LED, ale starsze HP miały z nimi problemy. Mam dwóch znajomych mających HP i obydwoje reklamowali z powodu problemów z matrycą. Sam osobiście używam ASUS'a i tą firmę bym polecił. Mam go już 2 lata i żadnych problemów.

_________________________________________________

np.

http://allegro.pl/asus-k52jt-i5-480m-6gb-640gb-hd6370-1gb-windows-7-i1755810210.html - nie sugeruj się ceną bo pewnie można go gdzieś taniej kupić, ja podałem pierwszy link który znalazłem na allegro

Sądzę, że jak do twoich wymagań to będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam obecnie della... mialem wczesniej dwie toshiby... i powiem szczeze ze znow wroce do toshiby.... :)

toshiba to audi

hp to skoda

dell to seat

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten link co podales to brakuje mi tylko napedu blueray i zapomnialem dodac ze obowiazkowo chcialbym miec wejscie optyczne zeby podlaczyc glosniki 5.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do blue-ray'a to sądzę, że nie ma problemu, za dopłatą w każdym nowym lapie to dostaniesz, ale z dźwiękiem to chyba będzie ciężko coś znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup jakiegos asusa a co do napedu 5.1 to dokupisz karte dzwiekowa creative sound blaster x-fi surround 5.1 pro

jest na usb nie tracisz na dzwieku masz wyjscie optyczne plus pilocik i operujesz sobie z fotelika :P

polecam i mysle ze bedzie ci latwiej znalesc dobrego lapka i dokupic ta karte niz szukac cos i przeplacic z powodu tego ze bedzie tam juz wszczepione optyczne wejscie

dodam jeszcze ze ta karta ma certyfikat THX

bardzo ladnie graja z zestawem logitech Z5500 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup jakiegos asusa a co do napedu 5.1 to dokupisz karte dzwiekowa creative sound blaster x-fi surround 5.1 pro

jest na usb nie tracisz na dzwieku masz wyjscie optyczne plus pilocik i operujesz sobie z fotelika :P

polecam i mysle ze bedzie ci latwiej znalesc dobrego lapka i dokupic ta karte niz szukac cos i przeplacic z powodu tego ze bedzie tam juz wszczepione optyczne wejscie

dodam jeszcze ze ta karta ma certyfikat THX

bardzo ladnie graja z zestawem logitech Z5500 :P

Dzieki za podpowiedz. Wlasnie posiadam takie logitechy graja zacnie :)

Jeszcze jakies info na temat lapka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce kupiec tego

http://www.komputronik.pl/product/129958/Laptopy/Laptopy_notebooki_/Asus_N53SV_SX036V_wyprzedaz.html

ale on ma podobno slabsza jakosc obrazu i nie ma napedu blue ray :P

nawet nie wiem czy jest dobry ale chyba tak bo karta graficzna jest nawet niezla

wybacz nie zauwazylem co wkleilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka chłopaki, nie bede zakładał nowego tematu więc tego kotleta odgrzeje

chce zastąpić swojego dwuletniego lenovo g550 czymś nowym.. preferencje dość podobne tzn. czasami w jakąś gre zagrać, film obejrzeć, przeglądać www... ogólnie wielozadaniowy ... w tym lenovo co mam teraz denerwował mnie jedynie brak normalnej grafiki.. przez co mogłem płynnie jedynie pograć gry z epoki CS 1.6 :decayed: :decayed:

rzucił mi się taki lapek w oczy :

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-z575-a6-3400m-4gb-750gb-hd6520-w7hp.bhtml#opis

co sądzicie o tym AMD czterordzeniowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...