Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie Ci to wygląda :) dawałeś dystanse na koła?
dzięki nie ma dystansów takie jest ET felgi . niestety przy tak szerokich oponach jak mi wsiądzie ktoś na tył to delikatnie obciera o rant opony . ale nie błotnik tylko jakieś wygłuszenie tam jest czy coś . Na następny sezon węższe opony może to coś da :wink:

co do gubina to już mnie koledzy wczoraj przekonali że nie ma po co tam jechać

Dla ojca miała być Q5 ale niestety przeliczył się z kasą i ponownie kupiliśmy A6 C6 tylko po lifcie z 2010 roku z silnikiem 2.0 tdi CAHA S-line wewnętrznym i musowo miał być automat i jest . Auto do końca serwisowane, żaden element nie był malowany . Fotki jeszcze z ogłoszenia jak się trochę dopracuje to założę nowy temat

C29075343_13.jpg

C29075343_15.jpg

C29075343_18.jpg

C29075343_19.jpg

C29075343_20.jpg

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

A zapomniałem dodać że naklejki A6 C6 Rulezzz też już mu nakleiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie już wlepy ? To już taki gang się robi :-) tata ładną ta furmanke ma.

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany 22-07-2013 at 05:04 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 23:09 ----------

Powiedz jeszcze jakie masz wymiary w tych felgach? Et, szerokość i wymiary ogumienia?

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET felgi nie pamietam a opona siedzi 265/30/20

---------- Post dopisany 30-07-2013 at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2013 at 05:13 ----------

Witam potrzebuje nr Czesci dokładki zderzaka s6 poliftowy Awant z klapka na hak lub vin jakiegoś s6 po lifcie. W ASO nie dają rady po obrazkach

---------- Post dopisany 07-08-2013 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2013 at 18:16 ----------

Panowie potrzebuje pilnie pomocy w sprawie Audi A6 C6 spoiler spojler zderzaka tył (3422257662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. otóż sprawa wygląda tak że poszukuje takiej dokładki z hakiem i na zdjęciu taka jest tylko że wygląda że brakuje tam zaślepki na hak oraz jeszcze nie mam tam listwy za 855zł. Jak dzwoniłem do gościa to poprosiłem aby mi podał nr tej dokładki i podał taki 4F0 807 521 . listwa za 855 zł widać na tej aukcji Audi S6 AVANT Quattro 5,2 V10 2009 LIFT ! ZOBACZ (3429806875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Poprosiłem gościa od tej s6 o podanie vinu ale ta sztuka jest bez haka. w rozmowie ze sprzedającm samą dokładke od s powiedział mi że sprawdzał w etce i tam jest napisane że ta dokładka nie wychodzi w wersji na hak i że trzeba samemu sobie ją wyciąć (tak jest niby napisane w etce ) właśnie dzwoniłem do aso Łódz Przybyszewskiego i tam pan powiedział że s6 po lifcie najprawdopodobniej wychodziły bez haka i dlatego nie ma takiej dokładki z zaślepka na hak. podałem mu vin audi powyższego s6 i nr tej dokładki i dalej tak twierdzi. Może ktoś to sprawdzić w ETCE czy to jest prawda z tym samodzielnym wycinaniem. Bo jeśli trzeba wycinać samemu to tej z allegro się nie opłaca bo w aso nowa kosztuje 660 zł bez rabatu . Proszę o pomoc bo zakupiłem już zderzak poliftowy s-line i brakuje mi tylko dokładki na 4 kominy.

---------- Post dopisany 17-08-2013 at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2013 at 17:17 ----------

Chce ktos kupic moje audi znalazlem ciekawe ogloszenie , audi bez silnika i skrzyni ale z napedem na 4 kola bylo tm kiedys 2.7 ale ja bym wsadzil 2.0 na gtb22 tym razem w CR Audi A6 49200.00 PLN. WIELICZKA - otoMoto.pl

---------- Post dopisany 08-09-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 17-08-2013 at 23:04 ----------

Pare fotek ze złoty z Katowic

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Była jeszcze jedna b.ładna a4 b7 w czerwieni

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Skórki za dwie fotki ale wklejam z telefonu i tak jakoś wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rs ode mnie z miasta, jego żona ma Challengera transformersa do codziennej jazdy i mają jeszcze czarne camaro :decayed:

Peter śliczne A6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki .

---------- Post dopisany 13-09-2013 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2013 at 14:52 ----------

Witam do auta wyleciał kolejny modzik, dzięki koledze Wojtek_A4

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyko jak u mnie :kox:

Fajna :naughty:

Grzesiu kiedyś pytałeś czy mam włączony test wskaźników w zegarach . Poczytałem troszke po innych forach i jest to możliwe tylko w zegarach poliftowych :facepalm:

Więc teraz szukam zegarów poliftowych w pełnej opcji .

---------- Post dopisany 14-09-2013 at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2013 at 20:42 ----------

Panowie robił ktoś coś w tej firmie ?? DUFAŁ - Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania wczoraj pan na rowerku zrobił mi wgniote na błotniku . Nie chce tego malować bo spokojnie jest do wyciągnięcia . Będę to naprawiał z AC a oni sobie będą ściągać z pana . Dobrze że mam AC bo z rowerkami to jest masakra jak gościu nie ma kasy to tylko do sądu cywilnie można . Masakra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie mogę rzeczywiście wysyłać PW;) Jest gościu w Zduńskiej Woli co się tym zajmuje: Usuwanie i naprawa wgnieceń, blacharstwo, klimatyzacja ? Marticar

Gość jest mega zrobi Ci to bez problemu. Byłem tam z kolega miał wgniotkę tez od roweru w dodatku jeszcze taką pofalowaną na drzwiach i zrobił mu bez śladu. Trzeba tylko wcześniej się umówić bo gość ma co robić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy w dorezaniu quattro do mojej a6 wszelkie informacje na temat montażu bedą przydatne. Jeśli ktoś ma namiar na sprzedawcę co będzie miał cały zestaw do przekładki to tez będę wdzięczny. Na pewno do wymiany zbiornik paliwa , zawieszenie tył itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej znał leć jednego dawce, może być problem ze spasowaniem skrzyni z dyfrem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia od silnika 170 KM o oznaczenie CAHA powinna pasowac

---------- Post dopisany 27-09-2013 at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2013 at 16:52 ----------

Zawsze mi tego brakowało wiec pora dorezac quattro . Pierwsze części już dotarły

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...