Skocz do zawartości
IGNOROWANY

.....................


Gość -makaveli-

Rekomendowane odpowiedzi

No nie gadaj że powyższej byś nie przygarnął :naughty:

E60 w M pakiecie zawsze mi się podobało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-tka :blink:

prawdziwe BMW zaczyna się od 7 :gwizdanie:

nie pitol glupot ... :gwizdanie: . Podobanie podobaniem ale E60 w Mpakiecie mimo 8 lat od debiuty wciaz na drodze budzi emocje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Bangle wiedział co dobre :kox::naughty:. Makaveli usiądziesz za kierownicą takiej E60 530d i nie będziesz chciał z niej wysiąść :decayed:.

abfevkU65KU

Ponad 310,000 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

jutro rano jadę ściemnić szyby....tylko mam dylemat czy całość delikatnie czy tył dać mocniej :mysli:

z allegro zamawiam kamerę cofania dedykowaną do BMW 7

i zakładam ringi na przednie lampy :decayed:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 16:36_________________________________________________

abfevkU65KU

Ponad 310,000 km

3,5 też dają rade :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro rano jadę ściemnić szyby....tylko mam dylemat czy całość delikatnie czy tył dać mocniej :mysli:

z allegro zamawiam kamerę cofania dedykowaną do BMW 7

i zakładam ringi na przednie lampy :decayed:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 16:36_________________________________________________

abfevkU65KU

Ponad 310,000 km

3,5 też dają rade :gwizdanie:

to jeszcze konsole podłącz i będzie jak w domu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam gadacie taka furka jest po to żeby komfortowo podróżować i jak przystało na większą limuzynkę musi mieć dobrego buta ale moim zdaniem takich aut nie kupuje się po to żeby ruszać z pod świateł: 1... odcinka 2... odcinka i tak dalej :) Kuzyn miał taką i jak było można to przycisnął ale nie dawał jej po piźdz..e na każdych światłach :wink4:

Oczywiście moim zdaniem furka jest super,silniczek również fajny. Sam od póki mam mojego AJL-a to czasem mu przycisnę bo fajnie wgniata w fotel a tutaj V8 robi swoje :) Gratulacje autka, oby służyło jak najdłużej no i wyposażenie jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Oj tam gadacie taka furka jest po to żeby komfortowo podróżować i jak przystało na większą limuzynkę musi mieć dobrego buta ale moim zdaniem takich aut nie kupuje się po to żeby ruszać z pod świateł: 1... odcinka 2... odcinka i tak dalej :)

dokładnie :good:

do upalania są 3 i 5 :cool1: 7-ką nie wypada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o jakie ringi chodzi i ... bedzie wiocha :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :thumbdown:

-makaveli- lepiej sie dobrze zastanow , widuje taka 5ke z takimi ringami wyglada to jak na swini siodlo :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ściemniasz szyby, bardziej dresowe auto się zrobi, ringi kwestia dyskusyjna... :thumbdown: no ale Tobie ma się podobać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...