Skocz do zawartości
IGNOROWANY

.....................


Gość -makaveli-

Rekomendowane odpowiedzi

jak porównywać 7 to z A8

z A4 to trzeba 3kę :sick3:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 21:48_________________________________________________a przepraszam bo kurdę 3ki są fajne bo kupiłem :polew::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie różnica jest napewno i to spora i nie chodzi o to że to BMW ale auto o dwie klasy wyżej stojące to tak jakbyście pisali że między a4 a a8 jest mała różnica w komforcie więc nie szydźcie bo to BMW i trzeba dla zasady być przeciw :cool1:

Bartek, ja napisałem tylko żeby nie pisał, że jest zupełnie niewygodne skoro przejeździł A4 2 lata i nie narzekał :gwizdanie: a to, że wygodne to zgadzam się bo jeździłem kiedyś jako pasażer E38 :kox:

btw. Grzechu furka ładna, wczoraj chwilę pooglądałem :) a jak Ci się podobał mój żółty "rydwan"? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

a jak Ci się podobał mój żółty "rydwan"? :decayed:

tak sobie pomyślalem jak cofałem "kto to żółte padło tam postawił" :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no kozak,tylko lapmki z polifta dać i glebe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda dawać lamp z polifta i gleby żeby pracownicy nie rozpieprzyli auta, bo jest rewelacyjne i przebieg ori 194 tys :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ej Grzesiek co ci tak nawala w tym silniku? wszystko ok?

to vanosy klekoczą....na żywo tak tego nie słychać

w 95% tych silników klekoczą....kwestia przyzwyczajenia

koszt regeneracji to ok.7tyś :decayed:

ale podobno ludzie robią tak grube kilometry i nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

niestety z wiekiem zębatki vanosów się luzują i klekoczą :gwizdanie:

prędzej czy później trzeba będzie zrobić jak będzie gorzej :cool1:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 21:57_________________________________________________

2.0 r6 vanos nie klekocze. Bynajmniej mój nie klekotał. ku*** sentyment mam do bmw, pojeździł bym :disgust:

u mnie jest podwójny vanos :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do `gangsterskiego auta` brakuje mu czarnego lakieru ściemy wszystkich szyb i V12 pod maska :decayed:

Poza tym fajna bawara też miałem kupywać siódeme ale wybrałem A4 bo sie znalazło w super stanie dosłownie na miejscu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

do `gangsterskiego auta` brakuje mu czarnego lakieru ściemy wszystkich szyb i V12 pod maska :decayed:

bardziej chodzi o model a nie o wygląd :wink4:

ale czarne 7er fakt że są najladniejsze .... z pakietem Shadowline :slina: :slina: :slina: :slina: miałem taką brać 1996r 2.8 na glebie ale blachy do robienia i wnętrze zaniedbane,brak tv,webasto i innych fajnych rzeczy....jednym słowem uboga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...