Skocz do zawartości
IGNOROWANY

.....................


Gość -makaveli-

Rekomendowane odpowiedzi

Grzechu już pełną gębą BMW fan :) W E38 wiochą byłby spojler albo jakieś durne nalepki M pakiet. Ringi w 7er Beemce są spoko, to kwestia gustu (ja mam w mojej A4 B5 ringi wiec w E38 nie zakładam). W E39 po są fabryczne ringi i w E38 też by były gdyby ten model był produkowany do 2003 jak 5er więc nie fisiujcie :cool1:

Co do ściemki szyb to żaden festyn. Auta w ciemnych kolorach wyglądają tak dużo lepiej. Ja jak bym ściemniał to zrobiłbym tak samo wszystkie szyby, ale to tylko moje widzi mi się. Pozdrawiam!

78854881mc6.jpg

Na tej focie jest E38 z ringami i przycienionymi szybami. Kozak jak dla mnie. A pod spodem, to co uważam za wiochę (godne uwagi - polecam)

http://otomoto.pl/bmw-730-C19873720.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunia jak najbardziej :good: zawsze te samochody mi się podobały i będą podobać,dla mnie mody jak najbardziej idą w dobrym kierunku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaktualizowałem 1-szy post :cool1:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 22:00_________________________________________________polskie menu gotowe :decayed:

01092011298.jpg

01092011297.jpg

Ale grafa :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

magiczne 200km/h przekroczone :evil: (wcześniejsze moje auta ledwo 180km/h uzyskiwały :polew: )

gdyby gamoń nie zjechał na mój pas to byłoby dużo więcej :disgust:

spalanie 27,5/100 przy butowaniu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem ze te 238 przy tej budzie to nie jest rewelacja.Stanalbys ze zwyklym a4 2.8 i pozamiatane(Nawet aah,bo mialem okazje jezdzic to zamiata zdrowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po filmikach,nie tylko tym chyba widze ze to nie jest rakieta.Chyba ze nagrasz filmik i wyprowadzisz mnie z błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

spalanie na razie świetne jak na ten motorek i mase auta :kox:

zalałem gaz do pełna (60L) i zrobiłem już 380km, a gaz jeszcze jest :decayed:

komp średnio pokazuje 12-15/100 lpg przy normalnej miejskiej jeździe ok 60-80km/h(wiadomo że komp lpg nieco inaczej przelicza więc realnie może być trochę więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...