Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Alarm - jest czy nie ?


Johanus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam prefixu, więc go nie podaję.(Może swoją drogą ktoś mnie oświeci skąd to wziąć:))

Problem mój polega na tym:

dopiero co zakupiłem a4 1.9 tdi avant z 98 roku- po lewej stronie kierownicy mam diodę, która mt=rugnie sobie chyba 2 razy bezpośrednio po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Nastepnie dioda przestaje mrugać.Nie mam pojęcia czy w aucie jest alarm czy nie. Może uzbraja się w taki sposób i fukcjonuje?Bardzo prosze Was o podpowiedź czy to normalne, czy ewentualnie można to zmienic w ten sposob aby dioda mrugala caly czas po uzbrojeniu?

dziękuję i pozdrawiam

Johanus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prefix dodaje sie podczas wpisywania nowego tematu

powyzej okienka do pisania wiadomosci masz rozwijalna liste i dajesz to co masz w swoim profilu czyli B5 AFN

zagladales pod maske czy masz zamontowana syrenke do alarmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz nic nie zrobisz z prefixem

sproboj zalozyc nowy temat i na samej gorze okna, ktore Ci sie pojawi zobaczysz liste do rozwiniecia z indeksem "prefix"

sluzy on do tego zeby precyzyjnie wskazac model auta i silnika, o ktore chcesz zapytac

syrenka do alarmu moze byc zamontowana wszedzie pod maska

wiesz jak wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bracie:)

Pierwsza rzecz jaka trzeba sprawdzic to obecnosc syrenki

jesli jest a nie pipczy, to padla (albo cos innego)

jak masz diode wew auta a nie ma syrenki to cos bylo grzebane

chyba ze alarm masz jakis fabryczny i zamiast syrenki spiety jest z klaksonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

u mnie jest standardowy alarm i on uzbraja się przy zamykaniu drzwi. Na potwierdzenie syrena wydaje odgłos z tym że u mnie syrena musi być schowana w tylnym błotniku lub bagażniku bo wyraźnie z tamtej strony ją słychać. Wtedy zaczyna migać dioda, którą mam koło przycisków nad radiem. Dodatkowo o obecności alarmu świadczą szparki w słupkach środkowych skierowane w stronę drzwi za którymi znajdują się czujniki, oraz w lewym słupku na dole jest u mnie wyłącznik czujników, który się aktywuję gdybym chciał zamknąć samochód i jednocześnie zostawić kogoś w środku.

Najprościej wydaje mi się będzie jeżeli poszukasz czujników w samochodzie.

Pozdrawiam :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt uzbrajania autoalarmu, potwierdzany dzwiekiem, to jest opcja, ktora mozna wlaczyc lbu wylaczyc. domyslnie jest ona wylaczona - zalecenie unii.

to czym masz zamontowany fabryczny alarm, najlatwiej sprawdzic, weryfikujac kody wyposazenia, ktore znajdują się na wklejce we wnece kola zapsowego oraz ksiazce serwisowe.

tutaj mozesz sobie przetlumaczyc http://igorweb.org/equidec/Default.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam prefixu, więc go nie podaję.(Może swoją drogą ktoś mnie oświeci skąd to wziąć:))

Problem mój polega na tym:

dopiero co zakupiłem a4 1.9 tdi avant z 98 roku- po lewej stronie kierownicy mam diodę, która mt=rugnie sobie chyba 2 razy bezpośrednio po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Nastepnie dioda przestaje mrugać.Nie mam pojęcia czy w aucie jest alarm czy nie. Może uzbraja się w taki sposób i fukcjonuje?Bardzo prosze Was o podpowiedź czy to normalne, czy ewentualnie można to zmienic w ten sposob aby dioda mrugala caly czas po uzbrojeniu?

dziękuję i pozdrawiam

Johanus

wyjmij kluczyk,otworz okno, zamknij auto z otwartym oknem,poczekaj z minute,potem sprobuj otworzyc auto od srodka klamka,alb[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 21:17 _________________________________________________albo rusz kiera,jak zawyje,albo kierunki zaczna migac to masz alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...