Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Maglownica ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po przeczytaniu większosci postow na temat stukania w zawieszeniu wymienilem u siebie przedni przegub,wahacz , łożysko i koncówke drążka i dalej stuka....

tzn. stuka przy mocniejszym skrecaniu w lewo i w prawo powyzej 50 km/h (rytmiczne stuk stuk stuk)

Czy moze to byc wina maglownicy (ubywa deliktanie plynu od wspomagania,minimalnie - stad tez wnioskuje ze to moze byc maglownica)

Licze na jakąś podpowiedz bo wydalem juz 520 pln i dalej stuk stuk stuk

Opublikowano

bardzo prawdopodobne jezeli ci plyn ucieka pewnie uszczelniacze puszczaja,zeby to spr.odegnij gume(oslone na drazek kierowniczy i zobacz czy niecieknie spod niego a najpierw wez klucz 18 i sprubouj skasowac luz na maglu moze pomoze....

  • 3 lata później...
Opublikowano

odkopie kotleta, jak skasowac luz na maglownicy? gdzie ona jest i jak sie do niej dostac by ja dokrecic?? z gory dzieki za wszelka pomoc :notworthy:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, podpinam się pod pytanie szafa.

Pozdrawiam.

Opublikowano

do śruby można się dostać tylko od spodu auta i znajduje się ona w okolicy gdzie kolumna kierownicza przechodzi przez ścianę grodziową[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 10:00_________________________________________________to ona

705e0927f8839686m.jpg

Opublikowano

Witam, bardzo dziękuję A-rek.

Jeszcze chciałem zapytać, czy luz ewentualnie reguluje się ta śrubą, trzy trzeba ją odkręcić i tam jest śruba regulacyjna? Olej wypłynie po jej odkręceniu?

Pozdrawiam.

Opublikowano

tą śrubą reguluje się luz, nie odkręca się jej :!: uważaj również aby za mocno nie dokręcić bo wykończysz przekładnie

Opublikowano

Witam, dzięki. Wiem, wiem, ze za mocno nie mogę dokręcić, tylko z czuciem to momentu zlikwidowania luzu.

Jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam.

Opublikowano

To skad wiedziec ile dokrecic,aby nie zabic magla?

Opublikowano

dokręcić minimalnie i przejechać się samochodem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, dzięki. Wiem, wiem, ze za mocno nie mogę dokręcić, tylko z czuciem to momentu zlikwidowania luzu.

Jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam.

pomogło dokręcenie?
Opublikowano

Witam, jeszcze nie miałem okazji i czasu tego zrobić. Jak to zrobię to napiszę o rezultacie.

Pozdrawiam.

Opublikowano

...podobno jak za mocno się to śrube dokręci to może się przekładnie przyblokować...??

Opublikowano

Witam, dokręcasz po trochu i sprawdzasz jak jest, czy nie chodzi zbyt ciężko i czy nie ma zbyt dużego luzu.

Pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!!

Małe pytanko wiesz może z jaką siłą na kluczu dynamo. ma być to dokręcone??

Opublikowano

Wartości na kluczu będą różne w zależności od stopnia zużycia maglownicy.

Trzeba próbować, dokręcić trochę i przejechać się.

Cyfry nikt Ci nie poda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.