Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wszystkie 4x tapicerki drzwi , dolne części konsoli , progi , słupki to co było jasne zostało zmienione na czarne . Została deska i kiera do wymiany :)

Zamien sie z boberkiem... on ma jasne wnetrze i czarna kiere, a Ty ciemne wnetrze i jasna kiere :)

Opublikowano

A jeśli byś chciał sprzedać to biorę na 100% :decayed:

Opublikowano

Interesuje mnie listwa tylnego zderzaka, w ori jest satynowa... jak sprawiłeś,że jest czarna? Na PW można jakieś info na ten temat? No i kierunki, gdzie dorwałeś, bo w Polsce ciężko kupić coś ciekawego... nie licząc dymionego dziadostwa.

pojechał do aso i kupił czarną :decayed: można też pomalować :gwizdanie:

kierunki na ebay są :>

Młody jaką folie masz na szybach :mysli:

wyjebanie wygląda z jasną felą :kox: :kox:

Opublikowano

Listwa w ASO kosztuje 180PLN, wiec nawet nie oplaca sie malowac.

Opublikowano
  • Autor

Listwa tak jak mówi Flyer w aso 185 zł chyba :)

Wuju folia to 20% wszystkie szyby :hi: a ten klikacz jest dobry :polew:

Opublikowano

wyjebanie wygląda z jasną felą :kox: :kox:

Ale jak tłumaczyłem jednemu z drugim, żeby zostawić sreberko, bo znacznie lepszy efekt jest to się sadzili :naughty::decayed:

Opublikowano

wyjebanie wygląda z jasną felą :kox: :kox:

Ale jak tłumaczyłem jednemu z drugim, żeby zostawić sreberko, bo znacznie lepszy efekt jest to się sadzili :naughty::decayed:

czarna i grafit też robi robotę :tongue4:

Opublikowano

wyjebanie wygląda z jasną felą :kox: :kox:

Ale jak tłumaczyłem jednemu z drugim, żeby zostawić sreberko, bo znacznie lepszy efekt jest to się sadzili :naughty::decayed:

czarna i grafit też robi robotę :tongue4:

Du.a tam - tak sobie tłumacz :decayed:

Opublikowano

wyjebanie wygląda z jasną felą :kox: :kox:

Ale jak tłumaczyłem jednemu z drugim, żeby zostawić sreberko, bo znacznie lepszy efekt jest to się sadzili :naughty::decayed:

czarna i grafit też robi robotę :tongue4:

Du.a tam - tak sobie tłumacz :decayed:

jakoś muszę :przebiegly: żałuje że nie jebnąłem swoich na biało :kox:

Opublikowano

Trzeba było słuchać wujaszka KOvala i zostawić jak były :polew::decayed: Następny sezon się poprawisz wuju :wink4::kox:

Opublikowano

Trzeba było słuchać wujaszka KOvala i zostawić jak były :polew::decayed: Następny sezon się poprawisz wuju :wink4::kox:

to bym w przyszłym sezonie malował na czarno :tongue4: a tak teraz mam czarne.. a później :mysli: sprzedam i kupie inne :kox: albo już teraz po co czekać :evil:

Opublikowano

Prawie jak siostry :D Tylko ja mam 18' RS6 ;(

Czarną listwę na zderzak już zamawiam , podaj numer :D

Grille masz czarne ori czy malowane , bo nie doczytałem nigdzie :)

Opublikowano

Czarną listwę na zderzak już zamawiam , podaj numer :D

Grille masz czarne ori czy malowane , bo nie doczytałem nigdzie :)

tu masz wszystko

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

24f18092694a7d81.jpg

cdc89fb60428109c.jpg

:kox: :gwizdanie: :naughty::decayed::wink4::tongue4:

Opublikowano

No musiał wstawić :naughty::decayed:

Opublikowano

ale dobrze ze sie nawrocil na dobra droge ....

swoja droga z najbrzydszej b6 jaka widzialem zrobila sie przezajebista kosa :kox:

zreszta ty nie lepszy :polew::kox::naughty: ale wybaczam ci dawne lusterka :decayed:

Opublikowano

Dlatego klub potrafi nawrócić na dobrą drogę :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostateczną decyzją samochód jest na sprzedaż :confused4:

Opublikowano

ile byś sobie wołał za nią Mlody??

Opublikowano

Wow! A czemu? Znudzil sie, czy jakies problemy?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.