Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox: super furka :good:

Z ciekawości ile % masz ściemy z przodu i z tyłu ?

Opublikowano

no teraz to juz wszystko wyglada mega dobrze

Opublikowano
  • Autor

:kox: super furka :good:

Z ciekawości ile % masz ściemy z przodu i z tyłu ?

Wszystkie 20% :wink4:

Opublikowano
:good::wink4: ( wiem wiem - strasznie rozgadany jestem )
Opublikowano

:kox: super furka :good:

Z ciekawości ile % masz ściemy z przodu i z tyłu ?

Wszystkie 20% :wink4:

Wszystkie przyciemnione folią o 20%? Bo na zdjęciach wyglądają jak na 80% :decayed:

Czy może piecowo ściemniałeś?

Opublikowano
  • Autor

:kox: super furka :good:

Z ciekawości ile % masz ściemy z przodu i z tyłu ?

Wszystkie 20% :wink4:

Wszystkie przyciemnione folią o 20%? Bo na zdjęciach wyglądają jak na 80% :decayed:

Czy może piecowo ściemniałeś?

Folią tylko ona na słońcu robi się ciemniejsza i ma efekt lustra odbicia podobno ale cos w tym jest :hi:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 22:44_________________________________________________

:good::wink4: ( wiem wiem - strasznie rozgadany jestem )

Fakt :polew:

Opublikowano

A można wiedzieć gdzie ściemniałeś? Policja nie może się przyczepić do 20% ściemy ?

Opublikowano
  • Autor

A można wiedzieć gdzie ściemniałeś? Policja nie może się przyczepić do 20% ściemy ?

Ściema była robiona w N.S. (Nowy Sącz ) policja może się doczepić ale tylko do przenich bocznych resztę możesz zamalować na czarno :naugh

Opublikowano

tzn wiem że do przednich ale ściema samych tylnich głupio wygląda a nie wiem ile można przednie boczne zaciemnić. Tak jak Ty masz 20% mi się bardzo podoba i też tak bym chciał u siebie zrobić ale zastanawia mnie czy mogą się do tego przyczepić :mysli:

Opublikowano

tzn wiem że do przednich ale ściema samych tylnich głupio wygląda a nie wiem ile można przednie boczne zaciemnić. Tak jak Ty masz 20% mi się bardzo podoba i też tak bym chciał u siebie zrobić ale zastanawia mnie czy mogą się do tego przyczepić :mysli:

Chyba Ci wyraznie napisal przednie boczne masz juz fabrycznie przyciemione do granicy normy czyli kazda folia jaka bys nie zalozyl jest juz nielegalna nawet przezroczysta :>

Opublikowano

20% jest przepuszczalności światła, a wg. przepisów powinno być 75% dla bocznych szyb.

75% jest w standardzie, więc jak Ukasz już napisał - każda folia przekroczy normę.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Andrzejqu jakie B7 3.0 :?: Co to ma znaczyć i dlaczego nie ma jeszcze zdjęć :evil:

Opublikowano
  • Autor

Andrzejqu jakie B7 3.0 :?: Co to ma znaczyć i dlaczego nie ma jeszcze zdjęć :evil:

Czas zmienić samochód :) tu już wszystkie mody zrobione :) czas na B7 i polecimy w RS4 :naughty: tak myślę :> a raczej mam plany :cool1:

Opublikowano

Andrzejqu jakie B7 3.0 :?: Co to ma znaczyć i dlaczego nie ma jeszcze zdjęć :evil:

Czas zmienić samochód :) tu już wszystkie mody zrobione :) czas na B7 i polecimy w RS4 :naughty: tak myślę :> a raczej mam plany :cool1:

wyższa pierdolencja :kox: :kox: :kox: i dla pewnosci... nie mowimy tu o Optiku rs4 w A4 tylko o prawdziwej RS4 ?? :kox: :kox:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Młody spręzyny masz H&R a zawias S-line?

B7 rs4 to możę być ciekawe powodzenia :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Chcę zmienić felgi tylko nie wiem na jakie :gwizdanie: 18 to pewne i srebrne (grafitowe mi się już znudziły :decayed: ) macie jakieś propozycje ? najlepiej linki z allegro będę wdzięczny :hi:

Opublikowano

Andrzej zakladaj teraz chromy :kox: :kox: :kox:

Najlepiej na metry :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Andrzej zakladaj teraz chromy :kox: :kox: :kox:

Najlepiej na metry :wink4: :wink4:

Taaa :polew: PIMP-TEAM :)

Opublikowano

Chcę zmienić felgi tylko nie wiem na jakie :gwizdanie: 18 to pewne i srebrne (grafitowe mi się już znudziły :decayed: ) macie jakieś propozycje ? najlepiej linki z allegro będę wdzięczny :hi:

Przepraszam, że to powiem, ale: popierdzieliło Cię? :shocked::wallbash::thumbdown: Masz idealne felgi do tego auta, takie jest moje zdanie :decayed: A jak chcesz się ich pozbyć to za ile? info na PW lub tu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.