Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie podoba!nareszcie cos inego!! a szukales inspiracji tu : http://www.a4mods.com/library/bodykits/?album=Rieger :evil:

Samochody kosmos :> widzę jakie będą progi jeszcze :evil: a inny jest bo nie chcę go robić pod S4 lub S-line :):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobaja progi Oettingera.(komplet kosztuje 1600zł :/ ) Ja do swojej zalozylem od wersji DTM.

Daj fote zobaczę sobie albo link :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję byś załozył takie progi Rieger'a jak ja mam, bedą dobrze wygladać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno z plasytku. |Takie firmy nie bawią sie w laminat :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z ABS-u :th: będę brał RIEGERA :th: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brewki von , przedni zderzak i tylną dokładkę bym ... wymienił na ori

ale jeśli Tobie się podoba to najważniejsze i się nie przejmuj , są gusta i guściki :th:

Ps. fajna barwa światła, 6k czy 8k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo całkiem inaczej wyglada,myślę że powinna się podobać jest poprostu inna :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo całkiem inaczej wyglada,myślę że powinna się podobać jest poprostu inna :th:

Dzięki za opinię waskipl :th: szkoda ze na grila z nami nie pojechałes :wink4: a autko super masz :chytry: szybki fajnie wyglądają :th:

Nowa fota z KRK :naughty:

ac3cf5f05b6ea99c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Widzisz po spotkaniu mały mi się rozchorował tak że niewypał po całości :(

myślałem że nie ogladałeś,że nie ma co oglądać..... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz jeszcze listwy od S4 i lampy LED :gwizdanie: jak tylko to wsadzę zrobie fotki :> no jeszcze może szyby na czarno :mysli:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 19:39 _________________________________________________Listwy juz mam :kox: zaraz jadą do lakierowania :naughty::wink4: lampy jeszcze nie doszły :kwasny::wallbash:

8df671558874e6c1.jpg

3f6812cabcac19cd.jpg

bb5b4765b9a88248.jpg

A za listwy dziękuję "Basen" :notworthy: polecam jako sprzedajacego :th: :th:

Normalnie Allegro zrobiłem :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo konkretnie zrobiona furka.. na bank robi wrazenie na drodze.. zmienilbym tylko dwie rzeczy.. pierwsza to oczywiscie brewki :> a druga to felga.. widzialem ze chcesz sie wymienic.. i idziesz takim samym tropem jak ja.. hymm nie sugeruj sie moim zdaniem.. bo ja tez mam podobno gust do d*py.. najwazniejsze zeby tobie sie podobalo.. ale przemysl te brewki.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor ładny, xenony tez , brewki straszne a ten zderzak przedni jeszcze masz ? :decayed: Taki troche jak pług ... Rieger tuning kojarzy mi sie z filmem "Poranek Kojota" i naklejką na Golfie III :>

Kazdy ma inny gust, ma sie tobie podobac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor ładny, xenony tez , brewki straszne a ten zderzak przedni jeszcze masz ? :decayed: Taki troche jak pług ... Rieger tuning kojarzy mi sie z filmem "Poranek Kojota" i naklejką na Golfie III :>

Kazdy ma inny gust, ma sie tobie podobac .

No zimy się nie boje :polew: :polew: :polew: Podoba mi się i zostaje :>

Brewek to juz chiba nie ma...

No nie ma :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No młody widze że prezent pasuje idealnie :kox:

ps. słuchaj starszych :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...