Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

A takie ładne ori nakładki na wydech do normalnego diesla (dwie rurki z lewej), to jaki mają numer? Nakłada się je na te obecne, czy zamienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdradź mi łaskawie, w którym, miejscu jest to napisane, bo ja tego tam nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o takie na rury(wydech)? źle odczytałem, wybacz :wink: 8K0 253 825D miałem u siebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma ktos dojscia do tanszych wydechow? chodzi mi po podwujny(tzn: 4rury koncowe)?? bo ceny na allegro az starsza... i kwestia dyfuzor z plastrem czy listwa chyba chrom??

---------- Post dopisany 24-01-2013 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 17:09 ----------

mam pytanko czy ten dyfuzor podejdzie do mojego zderzaka jak moge to sprawdzic??AUDI DYFUZOR A4 S4 S-LINE 8K0 zderzak (2965991721) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ceny wydechów nie są wcale małe...a jeśli chodzi o dyfuzor, który wkleiłeś linka to podejdzie tylko pod zderzak z S-line pod zwykły nie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jeśli chodzi o dyfuzor, który wkleiłeś linka to podejdzie tylko pod zderzak z S-line pod zwykły nie.

ok to jak teraz spr czy mam zderzak s-line czy nie?? jesli nie s-line to jaki dyfuzor na 4koncówki?

\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz taki dyfuzor (z plastrem miodu) czy gładki?

wydech20.jpg

a najlepiej jakbyś pokazał fotkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gładki....

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

to jaki dyfuzor podejdze do mojego na 4 koncowki??bo taki juz zakupielm tłumik;/

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz gładki to.. czeka Cię najprawdopodobniej wymiana zderzaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest do kupienia prawie ORI dokładka pod zwykły zderzak ale cena to cos koło 300 Euro :kwasny:

2v29rps.jpg

Jesli chodzi podwojny wydech (cztery koncowki ) to pasuje ten z S4 załozyć :wink: ale musisz zmienić zderzak

B8_A4_quad_low_800.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam firme tą co robi dokładke do zwykłego zderzaka przerobioną na S LINE :wink:

Myślę ,ze mozna to wyrezać taniej tylko trzeba znależc bardzo dobrego plastikarza co to pospawa :zdjecie:

:arrow2:Finest Car Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja czegos nie rozumie po co sprzedaja tlumiki na 4koncówki pisza ze do silnika 2.0TDI 105KW jak w rzeczywistosci nie podejdzie bo nie ma takiego zderzaka?? pewni jestescie jak mam teraz gladki dyfuzor to nie podejrze ten od s-ki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprzedawca nie wie o tym :wink:

Kolega z FORUM ma zwykły podwójny ale nie wiem czy sie zmieszczą cztery rurki

wydechdavid.jpg

Dyfuzor od S4 tez nie podejdzie do zwykłego zderzaka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jkaies inne rozwiazanie?? nie chce wymienic zderzaka wtedy dochodzi malowanie itp;/ Okazja! Oryg Audi Dyfuzor zderzak A4 B8 S4 S-line (2930334955) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a cos takiego?? wycinac w swoim dyfuzorze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...