Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS6] Audi RS6


sline

Rekomendowane odpowiedzi

mała siostra nie ma problemów z kręgosłupem przy ok.4,5 sek do 100 :P

Z nią jazda spokojna :razz:

Hmm... Co ja mogę... Tata tu rządzi, długo w pracy, ja w szkole i na treningu do 16:30. Dzisiaj wrócili z mamą i siostrą od ciotki i już nie chce mi sie nigdzie jeździć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogladam te zdjecia to przypomina mi sie jak w "45" bylem wozony taka rakieta tego sie nie da zapomniec :roll: no nie spanky :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogladam te zdjecia to przypomina mi sie jak w "45" bylem wozony taka rakieta tego sie nie da zapomniec :roll: no nie spanky :wink:

nie da sie .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... piekna Audzinka tzn...fajny silniczek i osiagi. Z wygladu sie niczym szczegolnym nie wyroznia ...ale wlasnie o to chodzi :twisted:

Tak jak koledzy pisali wyzej... stajesz na swiatlach, obok jakis Mega Tuner - caly swiecacy, z zaslonami na bocznych i tylniej szybie, swiecace kapturki na wentylach :razz: i .... zielone swiatelko, Mega Tuner gaz w podloge i chwile pozniej szczena na ziemi - zdziwienie :shock: ... ty muskasz gaz i po 3 sekundach gosc znika we wstecznym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali mniej? przeciez mam mniejsza mase a moc ta sama, prawda?

PS

ile pali Twoja S4 przy spokojnym turlaniu sie po miescie?? :)

Dlatego że nadrabia pojemnością.W S4 przy butowaniu po mieście weźmie 25L/100km, w RS4 ponad 30L/100km.Moj kumpel ma S8 4.2L V8 i pali mu mniej niz moja!Ale spokojnie jeżdżąc po mieście można uzyskać 15L.Natomiast jak byłem w Czechach (3 osoby + bagaż) spaliła mi średnio na trasie (duzo autostrad) 12,5L a w druga strone nawet 9,5L i to przy średniej 120-140km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali mniej? przeciez mam mniejsza mase a moc ta sama, prawda?

PS

ile pali Twoja S4 przy spokojnym turlaniu sie po miescie?? :)

Dlatego że nadrabia pojemnością.W S4 przy butowaniu po mieście weźmie 25L/100km, w RS4 ponad 30L/100km.Moj kumpel ma S8 4.2L V8 i pali mu mniej niz moja!Ale spokojnie jeżdżąc po mieście można uzyskać 15L.Natomiast jak byłem w Czechach (3 osoby + bagaż) spaliła mi średnio na trasie (duzo autostrad) 12,5L a w druga strone nawet 9,5L i to przy średniej 120-140km/h.

az nie moge uwierzyc. moja 2.6Q miala ponad 100KM mniej a palila przy spokojnej jezdzie tylko 3-4 litry mniej!! na trasie spalanie mojej 2.6 wygladalo jeszcze bardziej tragicznie - 8l/100 przy predkosciach 80-100 km/h (do 130 przy wyprzedzaniu). a ile pali ta kumpla 4.2 przy spokojnej jezdzie w miescie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az nie moge uwierzyc. moja 2.6Q miala ponad 100KM mniej a palila przy spokojnej jezdzie tylko 3-4 litry mniej!! na trasie spalanie mojej 2.6 wygladalo jeszcze bardziej tragicznie - 8l/100 przy predkosciach 80-100 km/h (do 130 przy wyprzedzaniu). a ile pali ta kumpla 4.2 przy spokojnej jezdzie w miescie?

Robotę robi tutaj elastycznośc motoru tzw.b.wysoki moment obrotowy i dlatego przy spokojnej jeżdzie wystarczy tylko muskac pedał i turbiny tak nie ładują (zblizony jest wtedy do wolnossacego V6).U Kumpla z tego co pamietam to miał na komputerze pokladowych srednie spalanie 13,5L! w cyklu mieszanym!Mi w mieszanym tzw. trasa spokojnie i miasto but ok. 18L.Nie wiem ile dokladnie mu pali po samym miescie i jak jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... piekna Audzinka tzn...fajny silniczek i osiagi. Z wygladu sie niczym szczegolnym nie wyroznia ...ale wlasnie o to chodzi

Tak jak koledzy pisali wyzej... stajesz na swiatlach, obok jakis Mega Tuner - caly swiecacy, z zaslonami na bocznych i tylniej szybie, swiecace kapturki na wentylach i .... zielone swiatelko, Mega Tuner gaz w podloge i chwile pozniej szczena na ziemi - zdziwienie ... ty muskasz gaz i po 3 sekundach gosc znika we wstecznym

To właśnie mi się podoba, tuner swoim wypasionym punto się nagrzewa i przegazowuje, a Ty leciutko swoim rodzinnym kombi go połykasz, a tjuner szczena w dół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... piekna Audzinka tzn...fajny silniczek i osiagi. Z wygladu sie niczym szczegolnym nie wyroznia ...ale wlasnie o to chodzi

Tak jak koledzy pisali wyzej... stajesz na swiatlach, obok jakis Mega Tuner - caly swiecacy, z zaslonami na bocznych i tylniej szybie, swiecace kapturki na wentylach i .... zielone swiatelko, Mega Tuner gaz w podloge i chwile pozniej szczena na ziemi - zdziwienie ... ty muskasz gaz i po 3 sekundach gosc znika we wstecznym

To właśnie mi się podoba, tuner swoim wypasionym punto się nagrzewa i przegazowuje, a Ty leciutko swoim rodzinnym kombi go połykasz, a tjuner szczena w dół :)

z takimi samochodami nawet nie ma sensu sie scigac. efekt jest, gdy prosiaka objezdza kombi a dziecko siedzace w foteliku z tylu wesolo macha raczka do wyprzedzanego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie takie średnio-twarde ale bardziej miękkie niż w mojej poprzedniej A4.

V10

V10 V10 ale troche koników mniej :razz:

Ja sie napalilem na nowy S6 Avant, ale sie okazalo, ze w US nie bedzie

Można sprowadzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...