Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy można wymienić same sprężyny ?


83piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Mniejsza ztym co to było :wink4: chodzi mi jakie będą lepiej pasowały :)?? i oczywiście zawias -30:) a nie chciałem zakładać bezsensu nowego tematu :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś o VT i będziesz wiedział, które Ci bardziej pasują.

Jak dla mnie wzór number one. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SDC16544.JPG

Oczywiście 17:):)

miałem takie w zeszłym sezonie więc w moim temacie możesz sobie zobaczyć jak wyglądają na aucie i również miałem zawieche -30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem że ładnie sie prezentują:) ale rzuciła mi sie w oczy ta biała audiczka:):) z białymi dokładkami super wygląda :shocked: :shocked: :shocked: chyba pomysle o czymś takim u mnie :):) A jeszcze się zapytam :) jaka najlepsza szerokość felgi na przód i tył ??? no i ET ??bo jak któryś parametr będzie zły to boje sie że mi z tyłu pod wahacz nie wejdzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli chodzi o zawieszenie -2 cm to ja mam takie pytanie. Moglibyście podać jakąś aukcję na allegro ze sprężynami obniżającymi o te 2 cm, czyli ori 1BE. ale ciężko znaleźć. Chcę obniżyć równo auto a nie żeby przód stał wyżej od tyłu albo odwrotnie. mam felgi 16 i ori zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o zawieszeniu Einbach pro kit -30 czyli na17'' felgach i z tego co piszecie to w quattro moze być lipa na niskim zawieszeniu i tych kołach???;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o zawieszeniu Einbach pro kit -30 czyli na17'' felgach i z tego co piszecie to w quattro moze być lipa na niskim zawieszeniu i tych kołach???;/

pod jakim wzgledem piszesz że moze być lipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o zawieszeniu Einbach pro kit -30 czyli na17'' felgach i z tego co piszecie to w quattro moze być lipa na niskim zawieszeniu i tych kołach???;/

gdzieś takie głupoty wyczytał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wymienisz o sprężyny o 2cm niższe to będzie spoko :) powyżej moze juz być nie ciekawie :hi:

2cm będzie spoko, a ja bym chciał obniży 3cm:)

Chłopaki sorki że tak tu mecze was ale chciałem sie dokładnie dowiedzieć wszystkiego żeby jakiejś gafy nie popełnić że kupie 17'' koła a potem będę musiał ich sprzedać bo nie będą pasowały :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mogą nie pasować??

Rozwiazanie jest proste:

- kupujesz sprezyny max -30 do seryjnych amorów, o ile obecnie sa w dobrym stanie

- kupujesz felgi 17ki o parametrach 7-8J i ET-35-45 i rozstawie 5x112, wszystko bedzie pasować bez dystansów, nic nie bedzie obcierać pod warunkiem ze zawiecha nabyta bedzie w dobrym stanie i tyle mozesz sobie zapamietac bez zbednych pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nikt dalej nic nie odpowiedział na moje pytanko. Czy sprężyny które są na allegro warto kupić?? Chodzi mi o obniżenie auta o 2-3 cm. wolałbym ori 1be ale nigdzie nie mogę jej znaleźć, na forum też ciężko wyrwać. Mam felgi 16 ET-35. Które polecacie z allegro i jakie obniżenia wybrać, nie chcę żeby strasznie nisko siedział żeby nie zaczepiać o krawężniki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie aktualnie 1BE i fele 17" 8,5J na to naciągnięte opony 215/50 i jest według mnie rewelka. Wcześniej śmigałem na profilu 45 tyle że w poprzedniej audi i to na Lubelskie drogi nie było halo, Ogólnie mój styl jazdy nie ucierpiał a i wygląda znośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...