Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za opinie:> bardzo miło ze tak wam sie podoba :D troche sie zmienilo w niej ....Ponieważ przez zime wypolerowalem felgi ....

tu są zdjecia ;P

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ece913ac6d3bfb40.html

a tu z boku:P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88e9d24806cc0b21.html

Pozdrawiam :D:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie wyglada na tych wypolerowanych bucikach , kierunki boczne wymien jak najszybciej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzies może foto story jak to sprawnie zrobic??

Uwierz mi bez tego sobie poradzisz :wink:

Ja odkrecilem 2albo 3 srubki z oslony nadkola , wsadzilem reke i wypchalem na zew, i zasadzilem nowe naprawde prosta sprawa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy fele masz :question: To Toora :question: Autko piekne- gratuluje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super statek bardzo mi się podoba, przede wszystkim avant ! Pozdrawiam :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunki da sie wymienic bez odkrecania nadkoli - wystarczy z przodu wepchnac jakis ostry przedmiot, taki, ktory zmiesci sie w szczelinke miedzy kierunkiem a blotnikiem a kierunkowskaz sam wyskoczy :) tylko nie pamietam czy zatrzask jest z przodu czy z tylu... uwazaj zeby nie porysowac blotnika!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazaj zeby nie porysowac blotnika!!

wlasnie dlatego odkrecilem 3 srubki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, zapomnialem o felgach. na fotce z boku wygladaja swietnie, masz moze fotki calego auta na felach?? pamietam, ze na poczatku nie podobaly mi sie efekty Twojej pracy - zmieniam zdanie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy fele masz :question: To Toora :question: Autko piekne- gratuluje :biggrin:

to są Ori Audi ... w serwisie chcieli za taka 2500zł :eek: hehe Pozdrawiam ich są bardzo mili:P ale wolałem dać do dziadka i wyprostował mi felunie... czy są Toora chyba tak... koleś mówił od felg że są ... wiec chyba się znał...

Toora to firma wyposażająca Audi w felgi ???

[ Dodano: 08-05-2007, 07:06 ]

wlasnie, zapomnialem o felgach. na fotce z boku wygladaja swietnie, masz moze fotki calego auta na felach?? pamietam, ze na poczatku nie podobaly mi sie efekty Twojej pracy - zmieniam zdanie!!

Mam ale kiepskie :rotfl: Dziś umyje kocura.... to walne mu pare fotek... niestety telefonem;P

Musze też doprowadzić felgi do czystości ... ponieważ jakiś zj.... pies zaznaczył mi je i teraz muszę się męczyć ..... :twisted: :evil: :twisted: grrr

Aha dzięki za miłe słowa.... na temat autka :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem Srebrnego Rumaka:P wstawiam 2 foty :biggrin: są robione telefonem wiec nie sa za dobre.... niebawem dodam lepsze :lol:

1. bok3co3.jpg

2.

bo2hu9.jpg

to są foty zrobione w trakcie mycia... zaraz po tych zdjęciach nadeszła burza :twisted: grr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...