Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

ja przejezdzajac czesto przez europe zawsze szukam stacjii SHELLA tu w anglii tylko na shellu tankuje bo na innych supermarketowskich stacjach auto za bardzo nie chcialo jezdzic no i zuzycie wysokie, ale przyznam ze ostatnio bedac w PL pozytywnie zaskoczyl mnie ORLEN stacja ok 30 km od Swiecka, silnik pracowal ciszej i lepiej a co lepsze na drodze do Radomia spalil mi naprawde malo w porownaniu z innymi stacjami, kiedys tankowalem bp normalne nie ultimate ale ostatnio bardzo sie zawiodlem na jakosci, takze ja tylko shella i orlen. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kombinowałem z różnymi paliwami , a w końcu najlepiej chodzi na Orlenie. Leje Eko diesela , a co 3-cie tankowanie Verve i silniczek chodzi jak powinien. Ostatnio zalałem na Statoilu i było bardzo dobre paliwko. Nieprzyjemne doznania miał mój silnik po tankowaniu na BP - ale myśle, że to zależy od stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy Wy umiecie czytać? Temat dot. 2.5V6 TDI a nie 1.9...

Flyer weź to poczyść troszkę.[br]Dopisany: 19 Luty 2008, 18:30 _________________________________________________

Pytanie do posiadaczy wszystkich V6 TDI zasilanych nieszczesnymi pompami VP44.

Gdzie tankujecie? Od jak dawna? Czy nie macie problemow z autem (konkretnie z VP) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statoil bezsiarkowy ON ok 3 miesiące15000 km , bądź z orlenu ON Verva od prawie 2 lat ok 85000. Cały czas bez problemów [br]Dopisany: 19 Luty 2008, 19:11 _________________________________________________

Ja znowu slyszalem, ze Shell importuje tylko V-Power Racing ale PB...

W kraku znalazłem stavcje z V power diesel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowalem chyba wszystkie paliwa i stwerdzam ze najlepsze jest na shellu VPower, 2 miejsce to BP. Reszta to jest syf. Nikt mi nie powie ze Orlen robi dobre paliwa hehehe :polew: Lotos beznadzieja silnik dostal szalonych obrotow i ledwo co dojechlem na shela domieszac. Reszta stacj jak ne Bliska itd ciekie na maxa. Moj glos to SHELL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tankowalem rozne paliwa. dobre zdanie moge powiedziec tylko na temat olejow napedowych ze Statoil oraz BP Ultimate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge tak powiedzieć o BP :polew: , silnik dostał muła spalanie masakryczne...i to była słynna Ultimate - uprzedziłem się i tyle. Mi się wydaje ,że to zależy na maxa od właścicieli stacji. Lotos, Bliska itp... omijam z daleka. Na Orlenie jak narazie się nie zawiodłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Ja tankowalem bp U.Mialem kiedys mus zatankowac na lotosie(w drodze do pyrzowic-lotnisko) i doznalem szoku.Auto mialo lepszego kopa(na zwyklym lotosie:),a kultura pracy nic sie nie zmienila.Teraz mam system taki,ze co 3 tankowania tankuje paliwko z dodatkami(bp u,lotos dynamic,orlen verva...tudziez inne cuda innego koncernu,a reszte jezdze na zwyklym on(nie z hipermarketow np real slow;))

Uwazam,ze dobre paliwo i oliwa to połowa sukcesu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 lat jak mam OOOO A4 tylko ORLEN VERVA DIESEL :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja polonistka terrorystka w LO wiedziala co mowi... Czytanie ze zrozumieniem w Polsce to jakas nowosc...

marcin j, tak, ja tez wiem o istnieniu V-Power Diesel ;), pisalem o jego pochodzeniu...

Trzeniu, a co ja? zielony? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer to o czym mowila Twoja polonistka to sie nazywa wtórny analfabetyzm... byly przeprowadzone kiedyś badania które pokazały że wiekszosc Polaków nie rozumie tekstu którego czyta... Niestety mamy tego potwierdzenie w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczmy temat rozumienia czytanego tekstu :). Czekam na nastepnych posiadaczy V6-tek w dizlu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja polonistka terrorystka w LO wiedziala co mowi... Czytanie ze zrozumieniem w Polsce to jakas nowosc...

marcin j, tak, ja tez wiem o istnieniu V-Power Diesel ;), pisalem o jego pochodzeniu...

Trzeniu, a co ja? zielony? :tongue4:

Wiem o co ci chodziło, ale ja napisałem ,że znalazłem jedną stacje w kraku shell z v power diesel, ale nie mam pojęcia czy też jest z importu, tak jak Pb. Więc czytałem ze zrozumieniem. :), Generalnie na shellach nie wszędzie widziałem v power diesel.EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Only Shell, początkowo tankowałem głównie na orlenie ale po zmianie na Shella zaczął mi właśnie mniej palić i kulturalniej pracować. Może winą była stacja na której zawsze tylko tankowałem bo jak widzę raczej o orlenie wszyscy mają bardzo dobre zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Only Shell, początkowo tankowałem głównie na orlenie ale po zmianie na Shella zaczął mi właśnie mniej palić i kulturalniej pracować. Może winą była stacja na której zawsze tylko tankowałem bo jak widzę raczej o orlenie wszyscy mają bardzo dobre zdanie...

następny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankowałem zawsze BP Ultimate Diesel i osttanio przesiadłem sie na Statoil. Musze przyznac, że spalanie spadło o ok. 1l/100km. Co co kultury pracy silnika nie widze zadnej roznicy.

Może przyklejmy jakiś temat "Polecane i odradzane stacje paliwowe" wzorem warsztatów samochodowych? Fajnie byłoby sie wymieniac informacjami na temat sprawdzonych juz satcji i paliw.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szubek-line

...ja chyba wszystkich zaskoczę bo tankuję od 3 lat na NESTE tylko jednej stacji i nie mam żadnych problemów z silniczkiem przebieg 190 tyś.,

z tego co sie orientuję to na stacjach SHELA, STATOIL, BP, NESTE, itp. wiekszość paliwa pochodzi z Orlenu ( mogą się różnić tylko dodatkami) i wiem co piszę, mam znajomych w branży, na Neste jest dobre paliwo, brak czynnika ludzkiego, który mogłby oszukiwać na paliwie, wszelkie negatywne odczucia po tankowaniu na różnych stacjach spowodowane są przede wszystkim nieuczciwością ludzi, którzy sprzedaja paliwo, wniosek jest jeden znaleźć dobra sprawdzona stację i tankować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...