Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Brak sygnału niewyłaczonych swiateł


slaw72

Rekomendowane odpowiedzi

witam

szukałem ale nie znalazłem tematu . Chodzi o to ze przy właczonych swiatłach i wyjeciu kluczyka z stacyjki auto dawało sygnał a tera cicho . Jaka moze byc przyczyna i jak rozbiera sie włacznik swiateł.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co chcesz rozbierac wlaczyc swiatel ? pewnie buzzer padl ale na poczatek sprawdz bezpiecznik od buzzera .... buzer w b5 masz w liczniku a w b6 chyba pod kierwnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też od jakiegos czasu nie brzęczy i podczas testu vagiem tez nie ma gongu. Który to jest bezpiecznik od tego buzzera w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej padł buzzer,ostatnio robiłem go u kumpla w B7.W B6 także znajduje się on w zegarach,trzeba kupić jakiś zegar może być od anglika(żeby było jak najtaniej) no i przelutować.Stoi z tego co pamiętam na trzech łapkach,ale trzeba rozkręcać trochę zegary bo znajduje się od wewnętrznej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba wyjac licznik. Od tylu licznika jest zamontowany ten głosniczek wiecej nie pomoge bo juz nie pamietam ale potrzebna bedzie lutownica do przelutowania go.Poradzisz sobie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buzzer niema swojego bezpiecznika,a znajduje sie w liczniku,jestem własnie w trakcie wymiany swojego,tylko musze kupic jakis głosniczek.

Jestem własnie po wymianie i mam uwagi z jego wymiany,musi to być zwykły głosniczek z np.słuchawki,mini kolumienek,poniewaz sygnał z zegarów jest juz modulowany głosniki piezoelektryczne modulowane nie beda działac,bo taki kupiłem w sklepie,bo pasował w ten otwór w liczniku i lipa :thumbdown:,teraz zastosowałem głosniczek ze starego komputera i jest ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buzzer niema swojego bezpiecznika,a znajduje sie w liczniku,jestem własnie w trakcie wymiany swojego,tylko musze kupic jakis głosniczek.

Jestem własnie po wymianie i mam uwagi z jego wymiany,musi to być zwykły głosniczek z np.słuchawki,mini kolumienek,poniewaz sygnał z zegarów jest juz modulowany głosniki piezoelektryczne modulowane nie beda działac,bo taki kupiłem w sklepie,bo pasował w ten otwór w liczniku i lipa :thumbdown:,teraz zastosowałem głosniczek ze starego komputera i jest ok :good:

A masz może jakieś fotki jak ten głośniczek wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do pytania.

Czy w b6 rownież sygnał powinien sie odezwać jak zapala sie rezerwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie mam sygnału ani rezerwy ani ostrzeżenie o zapalonych światłach... ten sam buzzer z a to odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden buzzer w zegarach, zrób test zegarów to będziesz słyszał czy działa.

Tu jest jeszcze wątek na temat sygnału dźwiękowego

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?109144-ALL-B6-Sygna%B3-d%BCwi%EAkowy-%28piszczek%29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ostatnio ogólny test wszystkich modułów VAGiem i nie było dźwięku. Widzę, na tamtym temacie, że się z tym uporałeś. Po wyjęciu zegarów wystarczy tylko odpiąć stary buzzer, podpiąć głośniczek łącząc kabelki lub lutem i już działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...