Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakość paliwa AUCHAN Sosnowiec.


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy jest tu może ktoś kto tankuje ropke na stacji Auchan w Sosnowcu ? Czy nie polecacie lać tego paliwa ? Bo póki co leje ze Stat Oil. Jakiś czas temu czytałem, że mają ponoć dobre paliwo, a cena powala, 4.8 gdzie ja tankuje za 4.96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie wiem jak w sosnowcu ale odkad otworzyli stacje W gliwicach na Auchanie tankujemy tam wszystkie firmówki (polecenie szefa), auta dużo przejeżdzają km i nie zauważono jakiegos spadku mocy, gorszej kultury pracy a niektóre auta mają tdi na PD. Wiekszość stacji na śląsku podstawia swoje cysterny w boronowie http://www.olpp.pl/firma/o-firmie no chyba że tam mieszają albo po drodze do auchan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tankuje na auchanie w Gliwicach, Żorach i nowe tdi i benzynki, wszystko jak najlepszym porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety słyszałem że paliwo w sosnowcu w Auchan jest lipne, tylko jak mówie słyszałem, ja bym tam nie zatankował, wogóle omijam stacje przy marketach ale każdy robi co tam uważa za słuszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teściu kiedyś zalal tam swoje auto. ze spalania 7-8 nagle wyszło spalanie 11-12 litrów i widoczna roznica. ale to bylo 4 lata temu wiec teraz sie nie wypowiem, moze cos sie zmienilo. podobno na makro maja dobre paliwo, sporo ludzie ze spedycji tam tankuje bo na karte makro jest rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami tankuję u siebie w Piasecznie tyle że, zawsze dolewam DFA-39 (K2) i nie narzekam na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego czasu tam tankowałem zawsze do pełna i na fisie wychodziło z Auchana 970km do przejechania a jak zacząłem tankować na shellu to wyszło 1100km do przejechania ... nieweim czy to coś ma w sobie ale komp w aucie od razu widział różnice (tankowane zawsze tyle samo paliwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojego czasu kiedys zatankowalem gazu do astry i szla na elblaskim ponad 180 to bylo chyba 190

a jak zalalem na auchan kolo obwodnicy(gdansk itp) to 160 i mniejsze gorki nie pomagaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz tam tankuje i wszystko jest ok ;] z benzyna to samo.

Ale chodzi mi o rope.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...