Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie no to się zacznie rezanko => http://moto.pl/MotoPL/1,88389,10544960,Nowe_szaty_Audi_A4.html

Nowy przód :kox: pewnie będzie p&p , nowe tylnie ledy :naughty:

Ciekawe czy to jest 4G :rolleyes: panel MMI Prawie taki jak w RS5 z chromikami , przelaczniki w drzwiach tez akcent chromiku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no to się zacznie rezanko => http://moto.pl/MotoPL/1,88389,10544960,Nowe_szaty_Audi_A4.html

Nowy przód :kox: pewnie będzie p&p , nowe tylnie ledy :naughty:

nawet spoko im to wyszlo , moze chyba nawet lpeij te lamy wygladaja niz w A5.Dla mnie to w sumie nie ma znaczenia bo nie jestem maniakiem posiadania wszystkiego co najnowsze , ale mimo wszystko fajnie ze roznice na tyle kosmetycznie ze nasze obecne nie beda wygladaly staro tak jak to mialo miejsce w przypadku B6 i B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wyjatkiem paru silnikow , to wszystko bylo dokladnie takie samo wiec ten nowy model byl mocno naciagany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie źle się stało niestety, potrzebuje informacji czy duży jest problem z zamontowaniem do a4 b8, które z tylu nie mialo ledów dodatkowo auto z usa więc czerwone kierunki europejskich lamp z ledami ?

Potrzebuje informację czy to jest operacja plug&play czy trzeba jakieś nowe wiązki puszczać, czy sterownik przyjmie kodowanie czy też go trzeba wymienić?

I przy okazji gdyby ktoś znalazł/miał do sprzedania oryginalne takie lampy w dobrej cenie to prosiłbym o informację.

Musze niestety wymienić lampy do 4 listopada ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie źle się stało niestety, potrzebuje informacji czy duży jest problem z zamontowaniem do a4 b8, które z tylu nie mialo ledów dodatkowo auto z usa więc czerwone kierunki europejskich lamp z ledami ?

Potrzebuje informację czy to jest operacja plug&play czy trzeba jakieś nowe wiązki puszczać, czy sterownik przyjmie kodowanie czy też go trzeba wymienić?

I przy okazji gdyby ktoś znalazł/miał do sprzedania oryginalne takie lampy w dobrej cenie to prosiłbym o informację.

Musze niestety wymienić lampy do 4 listopada ;(

W Sedanie dosc droga operacja :confused4: lampy HELLA sa w cenie .

http://moto.allegro.pl/lampy-led-audi-a4-sedan-model-b8-montaz-i1900259812.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym nie wymieniał na ledy tylko na zwykłe ceny z tego co widziałem to są dużo niższe a jak jest z podłączeniem? Podłączam te same wiązki kabli które mam teraz i koduje tylko sterownik czy więcej jest z tym roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie musze wymienić komplet (lewa zamontowana w błotniku + w klapie bagażnika oraz prawa zamontowana w błotniku + w klapie bagażnika), czy mogę tylko lewą i prawą zamontowaną w błotnikach wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie musze wymienić komplet (lewa zamontowana w błotniku + w klapie bagażnika oraz prawa zamontowana w błotniku + w klapie bagażnika), czy mogę tylko lewą i prawą zamontowaną w błotnikach wymienić?

W klapie ci miga tez na czerwono kierunek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym nie wymieniał na ledy tylko na zwykłe ceny z tego co widziałem to są dużo niższe a jak jest z podłączeniem? Podłączam te same wiązki kabli które mam teraz i koduje tylko sterownik czy więcej jest z tym roboty?

jak coś to mam tylne lampy ( nie ledy ) do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...