Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Cuber jak łykasz krakowskie to odblokuj mi ogłoszenie i usuń wpis :wink4::decayed: Ten wóz to Franciszka Smudy czy ch uj wie jakiego Franza ?? :decayed:

faktycznie jest to wóz Fanciszka Smudy

To nie wysłałeś mi tych dywaników jeszcze ? :shocked: kurde no , podjadę w takim razie do Waskiego jutro zobaczyc co on to ma :decayed:

szkoda, że tak późno sprzedaje :decayed: [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:56_________________________________________________to jest to auto? http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-quatro-s-line-C20475283.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda, że tak późno sprzedaje :decayed: [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:56_________________________________________________to jest to auto? http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-quattro-s-line-C20475283.html

a to jest sedan ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie doczytałem, że sedan :decayed:

:tongue4:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 23:28_________________________________________________Franza Smudy furacz do sprzedania => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226198.msg2687155#msg2687155

Jaks ie zajmie sprzedażą ASO Bełtowski to cena pewnie bedzie +20 tys heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale biedactwo chyba wersja podstawowa co? dlatego i cena niewysoka :naughty:

hmmmm podstawowa nie miała by sport foteli , climatronica 3 strefowego + czujnik deszczu i zmierzchu , kiery trójramiennej , dojazdówki i paru pierdół jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak super wypasu nie ma.. ale dla kogoś kto szuka B8, a nie potrzebuje full opcji to ciekawy egzemplarz z bardzo fajnym silnikiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak super wypasu nie ma.. ale dla kogoś kto szuka B8, a nie potrzebuje full opcji to ciekawy egzemplarz z bardzo fajnym silnikiem :good:

jest w ASO jeszcze jedna :)

BIAŁY sedan 3,0 TDI na fuul wypasie za 230 tyś hahahah z roku 2009 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że do tego jeszcze zderzak s-line potrzebny ?[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:03_________________________________________________co finalnie może nie być do końca mega okazją co :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że do tego jeszcze zderzak s-line potrzebny ?[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:03_________________________________________________co finalnie może nie być do końca mega okazją co :mysli:

Tak do tego pasuje tylny zderzak S LINE a nic nie ma :confused4:

no tak jak by do tego malowana bo orginalna jest mat a ta jest polysk :mysli:

Trzeba spytac sprzedajacego bo na fotkach nic nie widac na 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bede sie przymierzal do zalozenia webasto. Nie mam etki, dlatego jakbyscie mogli napisac co konkretnie potrzebuje. Napewno samo "webasto" (nie wiem jaki nr katalogowy), sterownik (nr?), jakaś wiązka (?).

Duzo z tym roboty? Dam rade sam to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tych ledach, sprzedający pisze że nowe. Obawiam się że jak nowe to może jakieś odpady z produkcji. Cena chyba nie jest zła.

http://allegro.pl/audi-a4-b8-combi-led-lampa-tyl-i1861523883.html

Pozostaje kwestia adaptacji. Ma ktoś może pojęcie jak to można zrobić?. Albo kto to w Wawie ogarnie i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bede sie przymierzal do zalozenia webasto. Nie mam etki, dlatego jakbyscie mogli napisac co konkretnie potrzebuje. Napewno samo "webasto" (nie wiem jaki nr katalogowy), sterownik (nr?), jakaś wiązka (?).

Duzo z tym roboty? Dam rade sam to zrobic?

Pewnie ze dasz rade :) kupuj graty i zakladaj :wink4:

Zawsze bierz uzywke z wszystkimi gratami najlepiej kompletne z rozbiorki auta .

Co sądzicie o tych ledach, sprzedający pisze że nowe. Obawiam się że jak nowe to może jakieś odpady z produkcji. Cena chyba nie jest zła.

http://allegro.pl/audi-a4-b8-combi-led-lampa-tyl-i1861523883.html

Pozostaje kwestia adaptacji. Ma ktoś może pojęcie jak to można zrobić?. Albo kto to w Wawie ogarnie i za ile?

Smialo bierz :) Ja akurat jestem na etapie zakladania . To nie taka prosta sprawa z zalozenieniem ale temat do ogarniecia :(

Kolo ciebie w Jozefowie w NAVISERWIS montuja takie cos podzwon i popytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...