Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda...

Ale jakby byly jakies wieści, to ja bylbym zainteresowany zakupem takich lamp do siebie :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie no to się zacznie rezanko => http://moto.pl/MotoPL/1,88389,10544960,Nowe_szaty_Audi_A4.html

Nowy przód :kox: pewnie będzie p&p , nowe tylnie ledy :naughty:

Ciekawe czy to jest 4G :rolleyes: panel MMI Prawie taki jak w RS5 z chromikami , przelaczniki w drzwiach tez akcent chromiku :kox:

Opublikowano

Panowie no to się zacznie rezanko => http://moto.pl/MotoPL/1,88389,10544960,Nowe_szaty_Audi_A4.html

Nowy przód :kox: pewnie będzie p&p , nowe tylnie ledy :naughty:

nawet spoko im to wyszlo , moze chyba nawet lpeij te lamy wygladaja niz w A5.Dla mnie to w sumie nie ma znaczenia bo nie jestem maniakiem posiadania wszystkiego co najnowsze , ale mimo wszystko fajnie ze roznice na tyle kosmetycznie ze nasze obecne nie beda wygladaly staro tak jak to mialo miejsce w przypadku B6 i B7.

Opublikowano
  • Autor

Ale B6/B7 to były różne modele a tu mowa chyba o liftingu... :wink4: A auto :kox:

Opublikowano

za wyjatkiem paru silnikow , to wszystko bylo dokladnie takie samo wiec ten nowy model byl mocno naciagany.

Opublikowano

Panowie źle się stało niestety, potrzebuje informacji czy duży jest problem z zamontowaniem do a4 b8, które z tylu nie mialo ledów dodatkowo auto z usa więc czerwone kierunki europejskich lamp z ledami ?

Potrzebuje informację czy to jest operacja plug&play czy trzeba jakieś nowe wiązki puszczać, czy sterownik przyjmie kodowanie czy też go trzeba wymienić?

I przy okazji gdyby ktoś znalazł/miał do sprzedania oryginalne takie lampy w dobrej cenie to prosiłbym o informację.

Musze niestety wymienić lampy do 4 listopada ;(

Opublikowano

Panowie źle się stało niestety, potrzebuje informacji czy duży jest problem z zamontowaniem do a4 b8, które z tylu nie mialo ledów dodatkowo auto z usa więc czerwone kierunki europejskich lamp z ledami ?

Potrzebuje informację czy to jest operacja plug&play czy trzeba jakieś nowe wiązki puszczać, czy sterownik przyjmie kodowanie czy też go trzeba wymienić?

I przy okazji gdyby ktoś znalazł/miał do sprzedania oryginalne takie lampy w dobrej cenie to prosiłbym o informację.

Musze niestety wymienić lampy do 4 listopada ;(

W Sedanie dosc droga operacja :confused4: lampy HELLA sa w cenie .

http://moto.allegro.pl/lampy-led-audi-a4-sedan-model-b8-montaz-i1900259812.html

Opublikowano

a jaka cena tylnych lamp diodowych do sedana w ASO?

Opublikowano

A gdybym nie wymieniał na ledy tylko na zwykłe ceny z tego co widziałem to są dużo niższe a jak jest z podłączeniem? Podłączam te same wiązki kabli które mam teraz i koduje tylko sterownik czy więcej jest z tym roboty?

Opublikowano

Tak zwykle lampy sa o wiele tansze :) Trzeba zmienic instalacje , wtyki do lamp no i najwazniejsze kodowanie .

Opublikowano

A jeszcze jedno pytanie musze wymienić komplet (lewa zamontowana w błotniku + w klapie bagażnika oraz prawa zamontowana w błotniku + w klapie bagażnika), czy mogę tylko lewą i prawą zamontowaną w błotnikach wymienić?

Opublikowano

A jeszcze jedno pytanie musze wymienić komplet (lewa zamontowana w błotniku + w klapie bagażnika oraz prawa zamontowana w błotniku + w klapie bagażnika), czy mogę tylko lewą i prawą zamontowaną w błotnikach wymienić?

W klapie ci miga tez na czerwono kierunek ?

Opublikowano

No nie miga ale może są jakieś różnice między eurpejskimi i amerykanskimi lampami i sterownik może nie chciałby przyjąć kodowania

Opublikowano

Looknalem na schematy i wyglada ze w klapie tez trzeba zmienic jedn PIN :confused4: Chodzi o zarowke przeciwmgielna

Opublikowano

3.jpg

10639d1306423384-audi-s5-r8-wheels-photo-1-jpg

ale orginal to ci moze nie wejsc !

Opublikowano

Dzięki, średnio mi się podobają na a4 :hi:

Opublikowano

ile????

Opublikowano

A gdybym nie wymieniał na ledy tylko na zwykłe ceny z tego co widziałem to są dużo niższe a jak jest z podłączeniem? Podłączam te same wiązki kabli które mam teraz i koduje tylko sterownik czy więcej jest z tym roboty?

jak coś to mam tylne lampy ( nie ledy ) do sprzedania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.