Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie takie pytanko , czy komus przyciely sie spryskiwacze reflektorow ? Bo mi sie to juz przytrafilo pare razy a dochodza mnie sluchy ze nie jestem jedyny ?

doswiadczyl ktos z was tego problemu ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie jest ok..

Opublikowano

Panowie takie pytanko , czy komus przyciely sie spryskiwacze reflektorow ? Bo mi sie to juz przytrafilo pare razy a dochodza mnie sluchy ze nie jestem jedyny ?

doswiadczyl ktos z was tego problemu ?

Mi się przycinał lewy , ale po zmianie zderzaka na S-line, podjechałem na serwis i blokował sie sprysk o klapke, delikatnie poprawili i jest OK :)

Opublikowano

Mi się przycinał lewy , ale po zmianie zderzaka na S-line, podjechałem na serwis i blokował sie sprysk o klapke, delikatnie poprawili i jest OK

dokladnie blakuja sie o klapke czasami.Nie wiesz co tam trzeba poprawic ?

Opublikowano

dysza zaczepiała sie o klapkę ( nie za każdym razem ) i poprostu trzeba było to miejsce o które zachaczała klapka przyszlifowac pilniczkiem delikatnie, a które to było miejsce na dyszy to nie pamietam, poprostu niech ktoś uruchomi Ci spryski lamp a Ty przytrzymaj dysze , wtedy sie nie schowa i sobie zobaczysz co blokuje :wink4:

Opublikowano

jak by ktoś szukał mam nowe lampy diody do avanta 700 zł :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Cuber a ile woła sobie ten Twój koleszka za instalację P&P pod diody do AVANTA ?

Opublikowano

a dlaczego do sedana sa takie drogie?

Opublikowano

a dlaczego do sedana sa takie drogie?

Do sedana robi lampy HELLA :) A do kombi Automotiv i dlatego sa tansze .

Opublikowano

to nie jest argument... Moglby nawet Armani robic, ale powinny kosztowac okolo 1 tys zl :)

Opublikowano

Pany mam pytanie - dziś ubezpieczałem auto. wartość rynkowa z moim wyposażeniem i przebiegiem 80tys wyszła 85tyspln. 14 listopada auto będzie miało 3 lata. myślicie że to faktycznie wartość rynkowa auta krajowego? przymierzam się powoli do sprzedaży i wydaje mi się że cena ok. dodam że auto nigdy nie malowane. wszystkie faktury na części, nic nie było naprawiane.dodatkowo obniżone zawias eibach i program robiony na gwarancji w serwisie audi.

Opublikowano

a dlaczego do sedana sa takie drogie?

bo do avanta są produkowane w Chrzanowie,ale zapytam czy nie mają do sedana
Opublikowano
  • Autor

Wąski. czyli skubańce wynoszą z fabryki ?? :decayed::kox:

Opublikowano

Ciekawe czy tez te nowe lampy moga wyniesc :decayed:

można je już kupić :cool1: cena jakieś 1,8 tys pln ale tylko do Avanta

Opublikowano

Ciekawe czy tez te nowe lampy moga wyniesc :decayed:

można je już kupić :cool1: cena jakieś 1,8 tys pln ale tylko do Avanta

Daj jakies namiary :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wrclaguna a zaglądałeś w ELSE - ktoś mówił że światłowód do nich idzie... :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.