Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrclaguna a zaglądałeś w ELSE - ktoś mówił że światłowód do nich idzie... :mysli:

Trzeba miec na 2012 ETKE :decayed:

Piernik wie jak sa zasilane te LEDY z tylu :) gdzies mi to przemkneło info o swiatlowodzie .

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to nie masz 7.3 ??

Opublikowano

z tego co się dowiedziałem to nie ma w tylnich lampach swiatlowodu :mysli:

Komplet lamp tylnich 1500 zł przy wiekszej ilosci kompletów( 10 sztuk ) cena ok 1200 zł

Dostepne będą hmmmm od Grudnia ponoć :kox:

Opublikowano

to nie masz 7.3 ??

Mialem na drugim kompie :wink4: musze jeszcze raz zainsaatlowac .

z tego co się dowiedziałem to nie ma w tylnich lampach swiatlowodu :mysli:

Komplet lamp tylnich 1500 zł przy wiekszej ilosci kompletów( 10 sztuk ) cena ok 1200 zł

Dostepne będą hmmmm od Grudnia ponoć :kox:

Tez mi sie wydaje ze nie ma swiatlowodu :) W lampie powinna byc wtedy dodatkowa wtyka na dwa wejscia .

Masz ochote na te tylne lampy :naughty:

Opublikowano

Wąski. czyli skubańce wynoszą z fabryki ?? :decayed::kox:

tak :( jak się paleta przewróci to idą do kasacji i się uzbiera komplecik ...[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 20:36_________________________________________________a jeden nowy reflektor xenon mam jeszcze :) ale to nie od nich
Opublikowano

przez przypadek na takie cos trafilem - http://flataudi.webs.com/tuning%20tips%2022.htm

Wam sie bardziej przyda niz mi :wink4: tylko jezyk jakis taki dziwny :polew:

Opublikowano

Może ktoś wie czy to możliwe żeby tarcze przednie 320 mm do a4 2.0 tdi CAHA 170 były robione w dwóch szerokościach. Spotkałem się właśnie z czymś takim. Srednica taka sama ale nowo kupione nie pasują w zaciski bo są zbyt szerokie aby tam weszły.

Opublikowano

Może ktoś wie czy to możliwe żeby tarcze przednie 320 mm do a4 2.0 tdi CAHA 170 były robione w dwóch szerokościach. Spotkałem się właśnie z czymś takim. Srednica taka sama ale nowo kupione nie pasują w zaciski bo są zbyt szerokie aby tam weszły.

Moze tam byly 314 mm bo 320 mm jest tylko jeden rodzai do B8 :)

Opublikowano

a to ciekawostka bo są 320 mm i są węższe niż normalnie w b8, przy czym to 2.0 tdi caha quattro. Też to dla mnie zagwostka ale wszystko robione w ASO i jeszcze oryginał. Podobno była taka nie duża seria innych tarcz i zacisków w tej wersji i już są zamówione. Powinno się od razu na zaciski od s4 zmienić i byłoby po kłopocie ale nie widziałem nic ciekawego na alle.

Opublikowano

wrclaguna ma taką u siebie :wink4:

Opublikowano

Widziałem lepsze okazje...Jędrku nie żałuj..

Opublikowano

Była gdzieś na forum wzmianka (ale nie moge znaleźć) o ustawieniu przeciwmgienych do doświetlenia zakrętów... :mysli:

Załączał to ktoś z Was? Jak to zrobić?

Opublikowano

Była gdzieś na forum wzmianka (ale nie moge znaleźć) o ustawieniu przeciwmgienych do doświetlenia zakrętów... :mysli:

Załączał to ktoś z Was? Jak to zrobić?

[09 – Cent. Elect.]

[Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 4 Bit 0 - Change 0 to 1

Opublikowano

Była gdzieś na forum wzmianka (ale nie moge znaleźć) o ustawieniu przeciwmgienych do doświetlenia zakrętów... :mysli:

Załączał to ktoś z Was? Jak to zrobić?

[09 – Cent. Elect.]

[Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 4 Bit 0 - Change 0 to 1

Dzięki :good:

A można to zmienić w "zielonym menu" czy tylko VCDS/VAG :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.