Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyglądają chyba na ORI

Tak będą pasowąc do A4 pamietaj ze rozstaw 5x112 i otwór centrujący to 66,5 mm

http://moto.allegro.pl/felga-audi-18-i2050537603.html

Opublikowano

dzieki Cuber :good:

popatrze jeszcze, bede kupowal w niemcowni bo widze, ze sporo taniej..

te z mojego foto mi sie bardzo podobaja, ale pewnie drogie beda :(

Opublikowano

Niejeden wlasciciel B8 miał zonka jak nie sprawdził jaki otwor jest w felgach ktore kupił :naughty:

Opublikowano

Niejeden wlasciciel B8 miał zonka jak nie sprawdził jaki otwor jest w felgach ktore kupił :naughty:

dokładnie ,

W odwrotną stronę można poradzić sobie zakładając pierscienień centrujacy

Opublikowano

26G4 - zmiana softu silnika ale gość pisze że mu auto jęczy po niej :decayed:

Auto mam z niemcowni i akcja w moim byla juz przeprowadzanona w 2011. Z wydruku widze, ze:

Aktion: 26G4

Start: 2011-04-01

Bezeichnung: W-Softwareupdate, Motorsteuergerat.

Kriterium: 01

Abgewickelt: Ja

Cokolwiek to znaczy :))

Wiec jesli to to samo, to jakies pol roku opoznienia nasi maja...

Acha, silnik mam CCWA (ale w profilu nie da sie go wybrac)

Opublikowano

Niejeden wlasciciel B8 miał zonka jak nie sprawdził jaki otwor jest w felgach ktore kupił :naughty:

dokładnie ,

W odwrotną stronę można poradzić sobie zakładając pierscienień centrujacy

lub rozwiercić mniejszy otwór :>

Opublikowano

Panowie czy ktos sie orjentuje czy takie ringi od RS6 C6 na przod beda pasowaly do mojego grilla?

I czy te ringi ktora ta RS6 ma na klapie sa takich samych rozmiarow co w A4 B8? Jakos wieksze sie wydaja..

91ca1c269f23938d.jpg

b3b3b8b29f8e52c3.jpg

Ehh, juz sie dowiedzialem w Auto Premium.

Te czesci juz sa niedostepne :(

Wiec zostaje ebay :(

Opublikowano

A były wogóle czarne w serii ?

Opublikowano

A były wogóle czarne w serii ?

Byly, to zdjecia orginalu. Pakiet czern sport cos tam.. Nie pamietam dokladnie.

Ale jedne ringi i drugie kolo 120PLN ale niedostepne juz :(

Opublikowano

hmmm a masz numery tych znaczków ?

Bo patrzę w ETKE i znaczek był tylko jeden jako chrom :confused4: no chyba że szukać nie umiem :decayed:

Opublikowano

hmmm a masz numery tych znaczków ?

Bo patrzę w ETKE i znaczek był tylko jeden jako chrom :confused4: no chyba że szukać nie umiem :decayed:

Nie mam numerow. Moglem zapytac w Auto Premium.

Ale dzwonilem do nich i szukalismy po nr rejs auta. Z tego co wiem to bylo to dostepne tylko w RS6 C6.

Opublikowano

hmmm no dziwne bo znalesc tego nie mogę nigdzie a jak by był w ORI to było by za***iście :naughty: , z tego co poczytałem to ponoć nie było takich w ORI jedynie lakierowanie wchodzilo w gre :gwizdanie: ale mogę się mylić

tez przeszukałem w ogłoszeniach i te bez chromów , pakiet black każda ma chromowany znaczek :kwasny:

chyba ze ingerencja MTM http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=151098419&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=28&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&tabNumber=2&picture=2 :)

Opublikowano

Na pewno nie :no: pewnie jakis dedykowany

Tez przewaliłem ETKE i nic nie w Black nawet w akcesoriach

Opublikowano

Niejeden wlasciciel B8 miał zonka jak nie sprawdził jaki otwor jest w felgach ktore kupił :naughty:

temat do przeskoczenia za 150-200zł :)

Opublikowano

Na niemieckiej stronie audi jest ciekawie rozpisana jakie modele nawigacji z numerami były i są stosowane w obecnych modelach.

Zobaczcie link na początku postu:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239123.0

Można to podwiesić w nawigacjach i radiach... :gwizdanie:

Opublikowano

Zastanawialem sie czy to wrzucac do naszych a4 ale nie zamierzam raczej pisac pamietnika wiec wrzucam tutaj pogladowe fotki mojego golasa:

5795b95b-a578-d94d.jpg

5795b95b-a584-f6ba.jpg

5795b95b-a48c-97dd.jpg

5795b95b-a5fe-b85f.jpg

Naped w opisie po lewej. Z wypasow jedynie fotele i bang..

No i moj ulubiony jasny kolor wnetrza.

W planie aktywny uchwyt brodit na iphone zintegrowany z AMI oraz jakis felunek na lato.. 18" nie wiecej. Aha i chetnie bym zamienil modul ABS by uruchomic uklad kontroli cisnienia w oponach...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.