Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do nowego wozu części z używki ?? :bicz::decayed:

toćmówię że za jakiś czas :tongue4:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

alvaro, a nie masz przypadkiem gdzieś wydechu od 3.0 tdi? :decayed:

Opublikowano

widział, ale ten nie ma jednego wieszaka :wink4: jest jeszcze drugi, ale koleś nie był za bardzo chętny na wysyłkę dlatego pytam też i tu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wieszaki chyba pasują od 2.0TDI :gwizdanie: wydech mam ale już nie na sprzedaż :decayed:

Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

:decayed:

Poza tym coś mi się wydaje że wydechy A4/A5 są ciut inne... :mysli:

Opublikowano

no nic, pozostaje mi tylko dzwonienie do kolesia żeby mi to wysłał bo póki co nikt ode mnie z firmy nie jedzie na delację w tamte strony :confused4:

Opublikowano
  • Autor

jedrekx to czym ludzie od ciebie jeżdżą w delegacje ?? dostawczakami ?? :decayed: Do w211 kombi bez przecinania nie było opcji żeby się zmieściło a po przecięciu i tak rura sięgała ~10 cm za przedni prawy zagłówek a 211 w kombi do krótkich nie należy :decayed:

Opublikowano

:decayed:

Poza tym coś mi się wydaje że wydechy A4/A5 są ciut inne... :mysli:

Ja mam z A5 3.0 TDI :decayed:

Opublikowano

pewnie tak, tyle, ze schodzisz do analogu.. a tam masz cyfrowo.. nie wiem, na ile to slyszalne przy B&O..

c.d. o karcie 32GB.

wczoraj radosnie pisalem, ze smiga - wrzucilem kilka empetrojek i ruszylo.

przez noc wrzucilem 32 GB i oczywiscie nie poszlo :(

jest jakies kretynskie ograniczenie do 2000 plikow co oznacza, ze nie ma sensu kupowac karty wiekszej niz 16 GB.. u mnie 2000 plikow glownie dobrej jakosci to 12 GB.

sprawdze jeszcze czy wspomniane 2000 numerow odczyta i dam znac..

czy w przypadku AMI i dysku twardego sa podobne jaja?

update:

po wielu testach udalo sie ustalic nastepujace kryteria:

max 1000 plikow w folderze,

max 3000 plikow na karcie - co daje ok 20 GB muzyki.

oczywiscie potrzebny najnowszy soft radia ktory zmienia nawet stare (z 2008) radia na kompatybilne z kartami SDHC do 32 GB.

Opublikowano
  • Autor

wrclaguna

Ja mam z A5 3.0 TDI decayed

I był za krótki więc faktycznie jak do A5 z A4 to jeszcze lepiej bo trzeba obciąć :good::wink4:

Opublikowano

jedrekx to czym ludzie od ciebie jeżdżą w delegacje ?? dostawczakami ?? :decayed: Do w211 kombi bez przecinania nie było opcji żeby się zmieściło a po przecięciu i tak rura sięgała ~10 cm za przedni prawy zagłówek a 211 w kombi do krótkich nie należy :decayed:

w delegacje to zależy, serwis jeździ najczęściej VW Transporterem :wink4: no ale niestety do Łodzi nikt się nie wybiera teraz.. i po drodze też nie za bardzo :confused4:

Opublikowano

wrclaguna

Ja mam z A5 3.0 TDI decayed

I był za krótki więc faktycznie jak do A5 z A4 to jeszcze lepiej bo trzeba obciąć :good::wink4:

:wink4:

Opublikowano

... i rozni sie koncowkami wydechu :)

Opublikowano

... i rozni sie koncowkami wydechu :)

dokładnie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No tak mi się wydawało że czymś się jeszcze różnił... :mysli::decayed:

Opublikowano

jutro jak znajdę chwilę wolnego to dzwonię o te wydechy bo w końcu nie kupię jak tak dalej będę się opierdzielał :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.